maklymm

maklymm

• 24.8.2012  18:37
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Seriál o lidech co neumí vařit nebo co si myslí že umí vařit a ty co umí nevyhrajou. Je to zbytečný seriál. Občas se u toho člověk zasměje a dostane hlad.

• 24.8.2012  18:32
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

Normální člověk řekne : Co dělají červy v mé pizze, ale Bear Grylls by řekl co dělá pizza v mých červech :D Kdo by neměl rád dokument, kde zjistí co dělat když se dostane do nepříjemných situací. Od útoku zvířete po rozdělání ohně. Velice poučné a zábavné.

• 18.8.2012  15:07
    Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

Novy druh superpoldy. Je to spravny serial, ktery vzdy pobavi. Jeho fobie dokazou pripad vyresit s veskerou gracii a humorem, je to vynikajici detektiv a tenhle kriminalni serial je jeden z nejlepsich.

• 12.8.2012  00:19

Klobouk dolu cloveku, ktery ujde takovou dalku aby si splnil sve cile a to znovusetkani se zenou. Poosledni scena mel cit a hloubku, je to velice pekne popsany snimek o lidech ochotni utect, zemrit jako svobodni lide. Bylo zde spoustu dobrych pasazi a strasne se mi tady libil Colin Farrel, ten byl proste k sezrani, ale obcas mi to prislo zdlouhave a dokonce zbytecne. Proto musim dat jednu dolu. Jinak film jako celek velmi dobry.

• 12.8.2012  00:13

Pocitacovou hru jsem zboznoval a predelat do filmu byl skvely napad. Akcni sceny byly dobre a herercke vykony taky. Jedno mo na tomhle filmu nesedlo a to je pribeh, byla to takova klasicka ohrana pohadka narozdil od pocitacove hry, kdy byl ten pribeh pekne zamotany a postupne se to rozuzlilo v dokonaly pribeh. Kazdopadne tento film se povedl a rad se na nej podivam znovu.

• 12.8.2012  00:07

Dokoukanim tohodle filmu skoncila klasicka pohadka. Zneuznavany bojovnici byly zajati, jeden zabit. Pak pomsta a zamilovani. Pomsta vysla a zily stastne az do smrti. Ovsem akcni sceny byly pomerne dobre za to maji prvni hvezdu a dalsi dve maji za peknou carodejku. Tento film nebyl jako celek az tak spatny spise prumerny tak jak se ocekava od tuctoveho akcniho filmu. Ovsem podruhe nema cenu na to koukat protoze takovychto typu filmu je nespocet mnoho.

• 11.8.2012  22:41

Hodina a pul neuveritelneho napeti. Vyborny dej odehravijici se pouze na periferii telefonni budky. Colin Farrell to zde odehral sam a na vybornou je to proste pan herec. Klobouk dolu pred timto filmem.. Smekam.

• 11.8.2012  22:33

Jeden den jsem se probudil a zrovna bezeli uvodni titulky. Dve hvezdy pouze za Umu Thurman. Uprostred filmu jsem chtel zase usnout. Prehnane sentiment, ktery je jen obcasne zabavny. Omlouvam se za diakritiku ale je to psano z mobilu. Misto tohoto filmu doporucuju studenou sprchu.

• 1.8.2012  21:02
    V řetězech (2006)

Pěkný film. Kde se snaží pomoci vesnické ...... . Film pěkně zachycuje příběh vyloužilého bluesmana, který se snaží utéct před svou hříšnou minulostí díky tomu že pomůže Christine Ricci. Celý film jsem hltal až na posledních 5 minut, kde musí být ubíjející happyend a Justin Timberlake se sem prostě nehodil.

• 31.7.2012  21:13
    Coach Carter (2005)

Dojemný příběh o životě v ghettu. Takové filmy tu jsou, byly a vždy budou. Zde záleží pouze na obsahu a formě, kterou to divákovi podají. Opravdu se to povedlo nejsou zde honičky v autě ani přestřelky. Je tu příběh, který popisuje co lidi jsou a čím se můžou stát. Od začátku až dokonce to je vynikající zábava. 99 %.

• 28.7.2012  18:36
    Constantine (2005)

Akce, okultismus, exortismus. Je to pěkný příběh o nehrdinovi, který dojde ke spáse. Pěkná akce a napětí

• 28.7.2012  16:19

Válečný film ne jenom o válce. Ukazuje na spojení vojáků, o obětování jeden pro druhého. Je to dokonalý příběh a herecké výkony taktéž dokonalé. Vypadá to jakoby každá role byla psána pro ně. Od vynikajícího Toma Hankse a Matta Damona až po Vina Diesela. Tenhle film skvělá akce, kde nechybí napětí a dramatické scény. Jeden z nejlepších filmů všech dob.

• 26.7.2012  15:22

Po dokoukaní tohodle filmu jsem měl chuť se sbalit a utéct do lesů. Dokonalý příběh. který v člověku zanechá pocit že nemá vše po čem touží a že každý člověk má navíc než se stát otrokem materialismu. Dokonalý..

• 26.7.2012  15:20
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Doslova kultovní seriál. Tento sitcom s britským suchým humorem můžete jen milovat a nebo nenávidět.

• 26.7.2012  15:19
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Prostě super. Čtyři vědci, které by mohli obsadit do MacGyvera za jejich vynálezi. Ovšem jejich sociální cítění je už něco jiného. Tenhle seriál má vše. Blázna, i když ho matka nechala vyšetřit ( Sheldon ) , uchýla ( Howard ), správňáka ( Leonarda ) a citlivku ( Rajeshe ). Prostě SUPER !!

• 26.7.2012  15:15
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Seriál který je trochu podobný přátelům, ovšem s úplně jinými a myslím že i lepšími lidmi. Přímější a lepší humor. Na tenhle seriál jde říct i pouze Legend ................. wait for it ................. dary.

• 26.7.2012  15:12
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Super seriál. Mrzí mě ale jedna věc. Stále se opakující zápletky. Rachel chce Rosse a pak ne, Ross si najde holku a potom ho zase chce Rachel a takhle pořád dokola. Joey stále řeší jak se stát hvězdou a jak se protlouct showbyznisem. Ovšem je pravda že je nezapomenutelná postava. Od začátku 6. série to už bylo to pravé, ale 5 hvězd je pouze za Chandlerův skvělý humor a za skvělý výkon Mathewa Perryho. Pokud jde o nejpitomější postavu tak Phoebe by tam být nemusela :) občas mě až rozčiluje.

• 26.7.2012  15:08
    Futurama (TV seriál) (1999)

Lehký odnoš simpsonů - je to příjemný po celou dobu dívání, někdy se příběhy opakují. Neznám nic lepšího než si pustit futuramu a usnout :)

• 26.7.2012  15:06
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Výborný humor. Je to trochu jiné kafe než simpsonovi, ale tento humor nemůže nikoho urazit. Skvělé...

• 26.7.2012  15:05

Komiksáky mám rád a i tento film byl pěkný. Dal bych tam více prostoru Tommy Leemu Jonesovi, jelikož toho herce mám rád. U tohodle filmu jsem se rozhodně nenudil ale podruhé se na to koukalo už hůře.

• 26.7.2012  15:02

Velice neklasická komediální zápletka. Ovšem není to film na který lze koukat dokola. Je to film na víkendový večer a potom zpátky sním do šuplíku.

• 26.7.2012  15:01

Nádherný příběh, výborné herecké výkony. Strhující příběh na který nelze zapomenout.

• 26.7.2012  14:59
    Forrest Gump (1994)

Film o truhlíkovi co dokázal vše. Škoda jen že se to nedrželo knižní předlohy. Jinak je to ovšem film který nikdy neomrzí.

• 26.7.2012  14:56
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

nejde říct nic jiného než vynikající.

• 25.7.2012  10:20

Nádherné zakončení hvězdných válek. Příběh má všechno. Správného klaďáka Luka Skywalkera, vtipného Hana Sola, vynikající princeznu Leu. Ovšem by stálo i za úvahu nějaký remake... Každopádně pět hvězd je pro tento film málo.

• 23.7.2012  08:26

Dokonalý příběh, vtipné obsazení. Kdykoliv hraje někde Tom Hanks tak je to trhák a pokud ho zkombinujeme z né tak výrazným Leonardem tak máme vynikající zábavu na kterou lze koukat pořád a pořád ....

• 23.7.2012  08:24
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Velice chytlavá a poutavá zábava. Pořád se tam něco děje a mění. Stále napětí. Zaslouží si to 100 %