Minoka

Minoka

okres Vsetín

<< předchozí 1 2 3 4
    • 8.9.2017  10:20
    The Bold Type (TV seriál) (2017)

Jo, konečně odpočinkový seriál, kde ženské nejsou jen potvory, které si škodí navzájem, ale dokáží stát při sobě a být si oporou. Jo, samozřejmě, má to v sobě plno klišé, všichni tam jsou upravení, všichni jsou úspěšní...No a? Já se těšila na každý nový díl a doufám v další sérii.

• 24.8.2017  11:22

Ten konec byl, co se týče kvality, skutečně tragický.

• 24.8.2017  11:19

První díl mne tedy rozhodně nenabudil, nicméně jsem pokračovala a nic nového jsem se teda nedozvěděla, nuda od prvního dílu. Herci fakt bídní. August a Jake? ehm, nevěřím jim nic....ani ň

• 24.8.2017  11:17
    Vzhůru ke hvězdám (TV seriál) (2017)

Dodíváno ze setrvačnosti. Na druhou řadu se s největší pravděpodobností dívat nebudu.

• 26.5.2017  18:12
    Zmizelá (2014)

Tak tohle byla pecka, už od začátku čekáte háček a strašně se na něj těšíte, v hlavě se vám honí spousta variant, jak by to mohlo být a pak když to příjde vám spadne brada. Skvělý herecký výkon Rosamunde. Po shlédnutí filmu jsem přemýšlela, jak moc je tato zápletka reálná a jak málo stačí k ovlivnění veřejného mínění. Šílené.

• 25.5.2017  16:05
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Docela hodně depresivní kousek. Ze začátku jsem si říkala, že ta holka řeší úplné ptákoviny a je prostě hodně přecitlivělá, ale jak se to pak hodně nahromadí, tak toho je prostě moc. Doporučuju zkouknout a popřemýšlet, protože tohle se fakt děje a je to smutné.

• 25.5.2017  16:03
    The Choice (2016)

Sladké, až se mi zoubky zalepily. Ale brzo určitě padne v zapomnění. Děj probíhal tak nějak plynule, až jsem si říkala, že bude už asi konec a ona to byla teprve polovina filmu. Mno...to není dobré znamení. Takže jsem prostě VĚDĚLA, že příjde ZVRAT a nakonec, když ten jakože ZVRAT přišel, tak to bylo takové opět plynulé, unylé? Nevím, už jsem v procesu zapomínání, o čem to vlastně celé bylo. Prostě holky, na depku dobré, bez chlapů po boku lepší. Protože jinak vyloženě uslyšíte, jak se Vaše drahá polovička nudí a divit se mu skutečně nebudete.

• 26.4.2017  19:31

Z milosti dávám hvězdičku, tentokrát ale vůbec nejsem spokojená s výsledkem. Bylo uvzdychané, ale bez pořádných scén, o super rychlém objevení se ve dveřích v minutě, kdy ohlásili nález dotyčného, raději ani nemluvit. Takové nemastné neslané, vůbec to nemělo šťávu. Vzrušení tomu tentokrákt opravdu chybělo. Chyběla mi tam i jiskra mezi hlavními propagonisty. Tentokrát mi Dakota přišla mnohem lepší, než stále stejný Jamie. Musím pochválit výběr herečky. A co vy, ženy? Také si oblékáte podvazky a korzet i s punčončochma před bálem, abyste pak v tom kompletu vůbec nešly? Klasika, co?

• 18.3.2016  19:27

A pak že je to s teroristy těžký, když to Bruce zvládl bos (nebo jako boss).Nabitý akčňák vším, co má správný akční film mít - dostatek stresu, vtipné hlášky ve správné chvíli, nefunkční výtahy a jejich šachty, tajemné japončíky (ať už na dobré nebo na špatné straně), zlobivé němce (a nebo rusy) - nejlépe klišoidně typově vybrané :-). Dobře, chápu, ne všem akčňákům by tyto klišé slušely. Tomuhle filmu ale sednou jako hrnec na prdel. A pro Bruce mám prostě slabost.

• 28.12.2015  16:11
    Správnej dres (TV film) (2015)

Člověk by tomuto filmu spoustu odpustil, ale ten konec, tak to už byla vážně síla. Ten konec to prostě celé zabil.

• 26.11.2015  18:16

Fakt se mi to nelíbilo. Nuda, tedy, až na část v podzemí, ta byla poměrně napínavá, vytkla bych jen občasný sklon k předvídatelnosti. několikrát jsem měla chuť takzvaně ,,kliknout na plátno" a zjistit, kolik ještě zbývá do konce (nevýhoda kina, že to nejde). Konec tak šílený, až jsem musela využít hlášku své kolegyně a nazvat ho ,,sluncem zalitý". Prostě poslední dva díly měly být dohromady. Btw. ty scény, kdy vyloženě vidíte, že se hlavní hrdince v hlavě honí spousta věcí a vy si říkáte: "do háje, proč tu nemám knížku, přečetla bych si na co myslí", mne pěkně štvaly, bo jich tam byla spousta a unikal mi tím podstatný smysl konce této série. Tedy, aspoň myslím, že mi unikl, protože to co tu bylo předvedeno, se mi vážně nepozdávalo.

• 1.9.2015  19:39
    Moře lásky: Osudové setkání (TV film) (2005)

Ty vado, chcete-li vlka viděti, místního údržbáře musíte zaujati. Tento údžbář sám vlkem býti a tajnou dceru také míti. Ta políbiti při úplňu taťku chystá se, nevědíc, co na ni valí se..."není to milenec, drahá, je to tvůj otec, pravda!" Málo-li tohle úchylné? Není pro Vás pomoci....zduř!

• 30.8.2015  11:16
    Jonesovi (2009)

Vytvořit fejkovní famílii, aby prodala, co se dá. Tomu říkám plán, je však třeba počítat s tím, že plán bude mít pár side-effects. Film tohle ukázal hezky barevně. Herecké výkony super, líbila se mi hudba, která hezky dokreslovala dané situace a rozvíjela zvláštní náladu filmu.

• 24.8.2015  20:20
    Rezistence (2015)

Chtěla jsem být hodná a dát dvě hvězdy za to, že tohle je poslední díl téhle série....a on není!!! Whaat?!? Tohle bylo snad ještě horší než jednička a já vím, že dvojky jsou většinou jen přestupní stanice, ale vážně? Bylo to tak zmatené a slátané a ufňukané a uhýkané. Prostě mimo. Nečetla jsem knižní předlohu, chyba, bez vůně papíru si tuhle sérii asi neoblíbím. Nicméně, je třeba se zamyslet nad tím, proč poslední dobou každé teen-sci-fi se podobá jiným jako vejce vejci...Škoda.

• 24.6.2015  14:40
    Špión (2015)

Komedie, ktera opravdu nezastira to, ze chce tlacit na pilu. Pobaveni bylo kvalitni az na par zbytecnych scen, napr. Komunikace z vrtulniku do vrtulniku. Blazniva vec.

• 22.3.2015  19:20
    Divergence (2014)

Takže si to ujasněme - Teenagerovina z toho stříkala na všechny strany, všichni se mračili a zatímco Divergentní byli mimoňové, protože ovládali více vlastností - bylo jich jak jetele a přesto nedokázali prorazit...., tak sečtelí chytrolíni se za svýma knížkama zřejmě po sto letech probudili a chtěli vládnout, aby náhodou nezavládl nepokoj. Neohrožení, aby dokázali svou neohroženost, tak nastupovali a vystupovali zásadně do a z jedoucích vlaků, protože stojící je asi moc mainstream a moc málo dangerous. Asi nepoznali ČD. OMD, to je ale blbost.

• 1.3.2015  20:25
    Top Gear: Vietnam Special (TV pořad) (2008)

Pro mne jeden z nejvtipnějších a nejpovedenějších speciálů. Výborné.

• 1.3.2015  17:54

Já se bavila a to hodně. Tohle se frantíkům povedlo. Nevadí, že všichni tam byli báječní, vzdělaní, úžasní a úspěšní. Film vesele narážel do aktuálních témat a dělal si z nich velkou prču - a to se vyplatilo.

• 17.2.2015  19:01

Ještě jednou,prosím! Velice, opravdu velice pěkný romantický příběh. Vůbec není prvoplánový, vůbec to neprobíhá tak, jak si představujete před filmem, jen ten konec je takový typický, pro tyto typy filmů. Nicméně! - To ovšem není na škodu, protože po tom, čím Vás film provede, si nebudete přát nic jiného :-) Pro romantické chvíle film jako stvořený ;) Atmosféra filmu, britský přízvuk a prostředí, herci - všecko pasuje a funguje. Doporučuju. 5*

• 17.2.2015  18:53

Ó, jak jednoduché hanit film, když se nám nelíbil ani námět. Když je pro člověka knížka brak, tak jak může očekávat Oskara-hodné dílo? To nějak nepobírám. Když si člověk vezme, jakou kvalitu má knížka a jak film dopadl, je nutno říci, že se přesunutí na plátno povedlo. Plusové body dávám za vtipné situace (doufajíc, že to byl záměr filmařů). Co se týče Dakoty, ta ode mne dostává za jedna - Anastazii zahrála skvěle. Z Jamieho jsem až tak nadšená nebyla, ale nebylo to také tak hrozné, jak jsem zpočátku čekala. Byl to také zjevně účel, aby byl trochu strohý a lehce prkenný. Když tedy vezmu v úvahu kvalitu úvodního námětu a pak také to, že jsem holka (a nemám tedy potřebu prskat, že lovestory s miliardářem je ohraná - no a?) tak tedy dávám 4* a abych nezapomněla: excelentní soundtrack! :-)

• 24.11.2014  19:22

Je na tom hodně vidět, že se tuto část prostě nic nedozvíte, že je to jen předehra před finále. Nenudila jsme se, to ne, ale co bych vytkla bylo chybějící zasvěcení v úvodu, za předpokladu, že jste zapomněli, kdo je kdo a o co přesně šlo (jako já a kolemsedící diváci), chvíli tápete o kom ti borci mluví, nebo proč Reprodrozdka žmoulá jakousi kuličku, ale časem se to spraví :-)

• 2.11.2014  13:41
    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)

Smích Pepiny mi fakt leze krkem.

• 2.11.2014  11:01
    Aladin (1992)

Aladina jsem viděla poprvé letos (2014), nevěděla jsem extra co čekat :-) kdysi dávno jsem hrála hru jménem Aladin, ve které se házelo jablky a malými meči, aspoň myslím - je už to fakt dávno :-D Očekávání příjemné pohádky, klasiky od Disneye se splnilo hned, nicméně ty správné grády pohádka dostala až se zjevením Džina - Tomu říkám akce. Třikrát hurá a brzo naviděnou, pohádko, až tě budu pouštět neteřím a synovcům =)

• 4.10.2014  10:43
    Red Band Society (TV seriál) (2014)

Na střední bych tomuto seriálu určitě dala šanci, teď už mne to tak neláká, prostředí může být jiné, ale seriálové vzorce zůstávají. Má to však pro mladé diváky potenciál. Viděla jsem pouze pilot, který byl poměrně vydařený. Postavy rozeškatulkované dobře a největší grády tam zatím má sestra (Octavia Spencer).

• 15.9.2014  18:26

V jistých chvílích hrozně slaboučké, ale především v ghettu se to rozjelo dobře :-)...Je však nutno podotknout, že ten konec jsem nečekala :-D tak aspoň nějaké překvápko bylo. Viděno jednou a myslím, že i naposled.

• 1.9.2014  20:44

he, taková tradiční nedělně odpolední komedie, která vás v jistých chvílích rozněžní a pak se vám rozvine takový ten sladký úsměv na tváři...(platí zejména pro děvčata)...JENŽE pak, když to dílko vidíte po několikáté, vás to začne iritovat, protože si všimnete, že to je strašná blbost :-D takže...stačí jednou vidět a pak už opakovat jen na vlastní nebezpečí, nebo až zapomenete, o čem to bylo :-D

• 30.8.2014  21:20
    Kurýr (2002)

Občas jsem nevěděla jestli se mám smát nebo nee, ale byla to právě ta originálně zvolená hudba, která mi v jistých chvílích napověděla, že smát se v tu danou chvílu by bylo příliš "mainstream" . Z té hudby jsem občas opravdu nemohla a snažila jsem si představit tvůrce a rozhodnout se, jestli si dělal pr... nebo to myslel vážně. Nicméně hlavní představitel svou roli zvládl a mně se prostě líbilo, jak jim to tam (ta postava) všem nandával jedna radost a jak měl vše promyšlené deset dní před tím, než se to něco stalo :-D

• 19.8.2014  08:40
    Tři bratři (2014)

V žádném případě nejsem fanoušek zpívaných pohádek (teda aspoň jejich většiny), nicméně tady se to celkem dalo až na pár (pro mne až příliš tklivých) písní. Z hereckého obsazení pro mne byly nejlepší vedlejší postavy - král a královna, rodiče atd. Každopádně musím uznat, že tohle je po dloouhé době pěkná, dívatelná pohádka, která pobaví a nesklouzne do škatulky "jednou viděno a opravdu stačilo", těším se, až se na to o některých Vánocích znova podívám :)

• 19.8.2014  08:35
    (Ne)zadaní (2013)

Průměrnost - nenaštve, neurazí, lehce pobaví. Reklama na kávu, popravdě jsem si to v hlavě zkusila představit, jak by tohle přátelství fungovalo v ČR a dosadila jsem si místo kafe pivo, rázem to bylo uvěřitelnější ...Dokážu si představit, že rychle zapomenu na děj a za nějakou dobu se na to mrknu znova.

• 15.8.2014  23:54

Dneska budu hodná a přestože první polovina byla pomalejší, ta druhá to rozjela naplno a splnila má očekávání a plně se mi trefila do nálady :-)

<< předchozí 1 2 3 4