NightCritic

neohrožený publicista

homepage

<< předchozí 1 2 3
    • 6.6.2019  10:38

Za mě to bylo OK. Sophie Turner mi překapivě nevadila, nejvíc to ale táhl Michael Fassbender, nebo spíše byl nejzajímavější charakter. Akční sekvence byly hodně dobré a k tomu hudba od Zimmera byla parádní a dodávala tak v určitých scénách vážnější notu. Avšak například mimozemské entity a mnoho dalších věcí (nebudu spoilerovat) bylo naprosto zbytečných či hloupých. Ve finále se nejedná o průser ale ani o hit, spíše o čistý průměrný film, který nijak neurazí ale ani nepřekvapí. (6/10)

• 30.5.2019  10:55
    Máma (2019)

Pokus o psychologický thriller, který naprosto selhal. 45%

• 20.5.2019  10:44

Pane bože to byla nuda a nejhorší epizoda celé série...! Co s tím ku*va udělali... Touto sérií zahodili vše...

• 7.5.2019  21:43

Jako pohádka by to byl průměr... jinak je to naprostá ztráta času a zcela zbytečný film. Vůbec mě to nebavilo a šíleně nudilo.

• 15.4.2019  08:34

Asi jsem čekal víc...

• 2.4.2019  19:06
    Shazam! (2019)

Po Aquamanovi DC může slavit další vítězství... konečně už nejedou honbu za týmovkami a jejich další sólovka Shazam se opravdu povedla. Kombinace vážnosti a humoru tady funguje na jedničku. Těžko bych to přirovnával k jakémukoliv filmu z univerza DC. Dělají to po svém a dělají si i srandu ze sebe samotných. Za mě naprostá spokojenost a příjemné překvapení!

• 21.3.2019  22:41
    My (2019)

Jordan Peele nasadil s Get Out vysokou laťku a o to víc se čekolo od jeho druhého počinu. Těšil jsem se na to hrozně moc, avšak celkově jsem spokojen nebyl... kámen úrazu je v přílišné očekávanosti od tohoto snímku a pak můžeme být mírně zklamaní, což neznamená, že by se mělo jednat o špatný film. To vůbec ne. Ale čekal jsem ještě více. Každopádně tento horor děsí a baví zároveň, aniž by ztratil rytmus a je to prakticky vzrušující jízda, což je bohužel u této žánrovky ojedinělé. Objektivně musím říct, že se tento snímek může pyšnit minimálně jako jeden z nejpodařenějších hororů za poslední roky a to zcela zaslouženě.

• 18.3.2019  12:47

Naprosto nudný film, který ničím nevyniká a je to celkově takové nemastné.... neslané...

• 2.3.2019  23:02

Těšil jsem se na to, ale vše dobré hodili do trailerů. Mělo to potenciál, který byl ale zcela promrhaný. I tak se to může řadit ke zdařilejším snímkům tohoto žánru... avšak pro mě nuda a veliké zklamání.55%

• 31.1.2019  18:58

Ticho před bouří je naprosto nudný film s totálně promrhaným potenciálem, které nezachránilo ani herecké obsazení. Bylo to celé odfláknuté včetně hereckých výkonů a především Anne Hathaway mi tu absolutně nesedla. Její výkon byl tak strhující, jako když se nějaký školák naučí něco nazpamět a pak to donuceně odříká.... Nicméně pár světlých momentů to sice mělo, ale ty by se daly spočítat na prstech jedné ruky, kdežto negativ bylo nespotečně. Je to naprostá pohroma a dovoluji si tvrdit, že tento "skvost" bude zařazen do nejhorších filmů letošního roku.

• 30.1.2019  23:29
    The Good Place (TV seriál) (2016)

Super oddychovka a neskutečně originální seriál. Tohle fakt můžu! :-)

• 30.1.2019  23:24
    X-Men: Nová generace (TV seriál) (2017)

Má to svá silná i slabá místa, některé epizody vás budou velice bavit, jiné zase neskutečně nudit. Bohužel druhá série je šíleně natahovaná, kdyby zůstali u 13 epizod, bylo by to bohatě dost. Takhle máte prostě díly, kde se prostě nic neděje a musíte čekat na další epizodu až se něco málo stane. Některé postavy máte chuť prohodit oknem, jiné vám zase přijdou na chuť, což se nakonec celkový dojem vyvažuje. Celkově pořád 7/10.

• 16.1.2019  14:52
    Skleněný (2019)

Pokud čekáte atmosféru či příběh jako u předchozích snímků, tak se s nimi definitivně rozlučte. Místo toho je vám naservírovaná nuda, která se jen a dál rozvíjí a když už čekáte na nějaké vyvrcholení, tak zcela marně. Téměř nic tu nefunguje. Vše působí chaoticky a dosti zmateně. Pár dobrých dějových momentů to sice má, ale ve finále jsou to jen slepé výstřely do tmy. Tohle jsme si opravdu nezasloužili. Shyamalan se zaměřuje tak silně na minulost postav až to není hezké. Což by možná ještě uspělo před deseti lety, ale ne v dnešní době. Jeho ukončení této trilogie je tak zcela katastrofálním počinem a především velkým zklamáním.

• 28.12.2018  01:03
    Bird Box (2018)

Napínavé, zajímavé, svěží.

• 6.12.2018  21:22

Pořád to stojí na místě... čekal jsem více od tohoto dílu...

• 23.11.2018  18:21

Zatím nejzábavnější epizoda ze třetí série!

• 23.11.2018  02:31

Fakt to bylo špatný... nesmyslný... a děsná nuda. Oproti jakémukoliv dílu ze série HP... tohle byl totální podvrh. Promarněný Law a Depp... příběh o ničem a tolik kiksů, že je nespočítáte ani na jedné ruce. Už předchozí snímek byl nic moc ale tohle byla řádná katastrofa!

• 4.11.2018  00:54

Zklamání... tak nevyužitý potenciál... ale tak hrozně moc... vyrostl jsem na této sérii, ale takový konec si opravdu nezasloužila...

• 2.11.2018  22:41
    Temné síly (2018)

To byla tak hrozná nuda s tak debilním scénářem.... naštěstí jsem se do kina na to nedostal, jinak bych byl totálně nasranej!

• 19.10.2018  17:57
    Halloween (2018)

Horor roku! Naprosto skvělé... konečně jsem se dočkal tak intenzivního snímku... 85-90% !!

• 4.10.2018  17:51
    Venom (2018)

To nejlepší na celém snímku je určitě vztah mezi Eddiem a Venomem. Je vidět, že Hardy si tu roli užívá. Problémem je, že Venom dostal zelenou až v této době, takže budeme muset přežít desítky minut řečnění o záchraně lidstva. Jakmile se Eddie stane hostitelem Venoma, tak to celý děj nakopne neskutečným způsobem. Je až škoda, že v posledních minutách poznáváme lidskou tvář symbionta, protože pak jeho vztah s neohroženým novinářem vstupuje na zcela jinou úroveň a stávají se tak skutečným týmem. Kromě Hardyho je těžké přijít na chuť někomu jinému z obsazení. Každý další dělá jen přesně to, co je dáno v tom precizním scénáři a podle toho to taky vypadá. Na Hardym je skvěle vidět, že ho to baví a že si uvědomuje absurdní situace, ve kterém se jako hrdina ocitá a díky němu nás to baví o to víc. Snímek obsahuje potitulkovou scénu, která slibuje fanouškům skvělé věci, ale až v případném pokračování. A věřte tomu nebo ne, upřímně bych to rád viděl. I přes nudný scénář, který mohli překopat k dnešním poměrům, se přeci jen naštěstí výlučně zaměřují na Eddieho a Venoma. Prozatím je Venom lehkým nad průměrem se zajímavou hlavní postavou, ale se slabým zbytkem všeho ostatního. 7/10

• 14.7.2018  12:32

Upřímně jsem na tento snímek čekal kvůli Jennifer Aniston, která tam má sice jen velice vedlejší úlohu, za to ale věrohodný výkon. Sice mě začátek úplně neuchvátil, za to dramatičnost pomalu a inzenzivněji postupovala až do samotného finále a člověk se do toho děje prostě vžil. Za mě příjemné překvapení.

• 19.6.2018  23:56

Zklamání nikoliv, ale překvapení také ne.. na první díl to sice nemá, ale stále to patří mezi to lepší v letošním roce. 65%

• 2.6.2018  23:47
    Delirium (2018)

Fajn podívaná s hororovými prvky. Nečekal jsem od toho nic, ale příjemně to překvapilo. 70%

• 1.6.2018  14:20
    Future World (2018)

Díky Jamesovi Francovi nyní už víme, že Lucy Liu a Milla Jovovich ještě neodešli do filmového důchodu a ani tohle cameo nezachránilo jeho přiblblý film. Takovou hovadinu už jsem velice dlouho neviděl a takhle nasranej už jsem nebyl ani nepamatuji! Zlaté maliny již mají svého kanditáta a nejen na nominaci.

• 27.5.2018  14:54

75% - zcela jiná a nejzábavnější podoba Star Wars :-)

• 7.5.2018  00:22

Tiché místo sice nemá takovou originalitu a psychologickou hloubku jako Uteč (Get Out), nebo čisté lekačky jak u Zhasni a zemřeš (Lights Out) či dechberoucí intenzitu - Smrt ve tmě (Don't Breathe), ale je to rozhodně jeden z těch chytřejších a zajímavějších hororů za posledních pár let.

• 29.4.2018  17:04
    Čára (2017)

Hodně povedený snímek, který nám zkusil přiblížit mafiánské praktiky a podařilo se mu to. Mělo to děj, spád a celkově velice působivou atmosféru. Dobrá práce. (Viděno na festivalu Finále Plzeň 2018).

• 29.4.2018  16:38
    Pátá loď (2017)

Drama Pátá loď byla nevšední, vybočovala z řady klasických snímků a jela si prostě svoje temto a styl, což vytvořilo vskutku podařené dílo, které stojí za shlédnutí a můžou na ní koukat všechny věkové kategorie. (Viděno na festivalu Finále Plzeň 2018).

• 29.4.2018  16:37
    Únos (2017)

Koncept byl zajímavý, avšak tam hrozně chyběla silná atmosféra, která by zcelila samotný snímek a dostala ho ze slabého průměru nad nadprůměr. A pokud měli záměr vidět ve skoro každém střihu někoho s cigárem v hubě, tak to se jim podařilo... (Viděno na festivalu Finále Plzeň 2018).

<< předchozí 1 2 3