Adrian.S

Adrian.S

Slovensko

• 10.5.2015  13:18

Ešte väčšia blbosť než šestka. Osobne som si myslel, že sa to už ani nedá, ale scenáristi tejto série sa očividne radi prekonávajú. Na druhú stranu Wan z toho dokázal urobiť zábavnejší film než bola šestka, takže to vychádza v konečnom súčte tak nejak rovnako.

• 23.9.2014  10:26
    The Mindy Project (TV seriál) (2012)

Bohužiaľ, väčšinu ľudí odradí od sledovania sľabučký pilot alebo Mindy v hlavnej úlohe (všetci dobre vieme, že nežijeme v spoločnosti, kde by indická bacuľka bola zrovna lákadlom na sledovanie TV seriálu). A pritom sa jedná o najlepší komediálny seriál v rámci súčasnej ponuky. Minimum nudnej vaty. Každý diel posúva príbehy a vzťahy jednotlivých postáv ďalej. A navyše pre fanúšika zrušených Happy Endings je tu od druhej série Adam Pally ako series regular.

• 23.8.2013  11:53
    Empire State (2013)

Jedna z tých nudných drám podľa skutočnosti, ktorá by obstála možno ako TV film. BTW: Dwayne je vo filme pár minút, Emma snáď ešte menej.

• 22.8.2013  13:28

Takéto malé filmy tvorené pre radosť mi vždy dokážu spraviť náladu po tom, čo človek zaplače nad n-tým komiksovým sequelom robeným pre peniaze. Je to super jednohubka. Dobre natočené, zábavné, Craig Robinson ako Satan usilujúci o nevinnosť roztomilej Anny Kendrick je cool a Ken Jeong ako Boh jednoducho boží!

• 16.4.2013  07:10
    Scooby Doo: Záhady s.r.o. (TV seriál) (2010)

Videl som asi všetky seriály so Scoobym a po dvoch sériách môžem úprimne povedať, že tu sa jedná o najlepší "Mystery Incorporated" seriál ever, ktorý si zaslúži pozornosť aj nezasvätených do tohto univerza. Ak by sa niekto odhodlal k novému hranému spracovaniu, tak by sa mal určite inšpirovať práve týmto. A čím sa vlastne líši tento seriál od ostatných Scooby Doo-ov? Je toho celá kopa. Tím, ktorí stojí za týmto dielom, sa nebál zmeniť koncept seriálu a mieriť aj na iné publikum ako malé deti. Je tam akcia, a tým nemyslím akcia, kedy sa postavy bezmyšlienkovito naháňajú s "monštrami", ale premyslená akcia, ktorá má príbehové opodstatnenie. Riešia sa tu vzťahy postáv a postavy sa tu ako charaktery postupom času aj vyvíjajú. Je tu mytológia, ktorá dáva vzniknúť zaujímavým zápletkám, zvratom a najmä hlavnému príbehu, ktorý sa tiahne naprieč celými dvoma sériami a posúva dej ďalej do tretej série. Má to fajn strašidelnú atmosféru. Jasné, fajnšmeker, s ktorým to pomaly nehne ani pri peckách ako Insidious, si to ani nevšimne. Ale verím tomu, že z niektorých častí môžu mať deti aj nočné mory. Je to vtipné. Tu a tam nejaká postava zatrúsi naozaj zábavnú hlášku. Hlavne postava šerifa tu je v podstate len kvôli tomu. Nechýba tu ani istá dávka epic momentov, pri ktorých mrazí (napr. posledné časti sérií, v jednej dostane Mystery Machine aj military upgrade) a banda tu má aj svojho archnemesisa. Navyše nie všetky záhady sú klasické "záhady", ale príde rad aj na poctivé "supernatural". Doporučujem každému a neviem sa už dočkať tretej série. 5/5 BTW: V žiadnom prípade nepozerať s dabingom.

• 28.11.2012  09:04
    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999)

Toľko originality a zároveň vtipnej absurdnosti v jednom seriáli človek len tak nenájde.

• 28.11.2012  09:02
    Show Rickyho Gervaise (TV seriál) (2010)

„Nepozeraj sa na stenu, pozri sa von oknom.“ - Karl Pilkington a jeho názor na umenie

• 28.11.2012  09:00
    Idiot na cestách (TV seriál) (2010)

Karl je najvtipnejší človek na svete!

• 27.11.2012  22:25
    Šťastní až do smrti (TV seriál) (2011)

Áno. Noví Friends sú na svete. ;-)

• 21.10.2012  11:27

Tak toto bola nečakaná parádička. Originálny a skvele spracovaný snímok, ktorý dokáže po celú dobu baviť. Keď začalo hrať The Final Countdown, tak som sa skoro posral. :D Proste perfektný timing. A tvorcom to pochopiteľne počas filmu vyšlo hneď niekoľkokrát. Okrem toho je tam prvú polovicu celkom dobrá strašidelná atmosféra. A k tomu skvelý Simon Pegg. Silno doporučujem! 9/10 PS: Samozrejme, nič pre mainstreamových fanatikov.