• Hudební

Thor: Láska jako hrom (2022)

Niektorým filmom by som chcela udeliť nekonečno hviezdičiek...toto je jeden z nich... Príbeh super, humor super, Chris Hemsworth super, záporák výborný, dokonalý Guns 'n' Roses soundtrack a scéna ku ktorej hralo záverečné sóličko z November rain ma vystrelila zo stoličky. Taika Waititi sa preraďuje k mojim najobľúbenejším režisérom (a rozhodne nie len za tento počin) ❤️

Euforie (2019) (seriál)

Ja mam vseobecne slabost na tento typ pribehov...co vsak najviac ocenujem na euphorii su fantasticky napisane postavy a este lepsie herecke vykony... Na to ze ide povacsinou o (aspon pre mna) pomerne neznamych a mladych hercov, tak kazdy jeden tu predvadza absolutne umenie.

Deštivý den v New Yorku (2019)

Hodnotenie je trochu ovplyvnené tým že to mám ešte čerstvé, ale nechalo mi to taký dobrý pocit na duši, že som tam tu hviezdu na viac musela strčiť. Velmi príjemný a oddychový film na sychravé jesenné večery.

V čísle 9 (2014) (seriál)

Čo epizoda to klenot.

Dracula (2020) (seriál)

Zaujímavý pohľad na vec. Dracula sa(minimalne mne) nikdy neobohrá. Veľmi som si to užila. Jediná vec čo ma mrzí je, že toho nebolo viac.

Yesterday (2019)

Myslim si, ze napad v tomto filme je fantasticky a ma obrovsky potencial ktory bohuzial ostal nevyuzity. Avsak je to uzasne mily a prijemny film, s nevyhnutne skvelym soundtrackom (beatles melodie mi v hlave zneju uz niekolko dni)... SPOILER: Aj napriek tomu, ze sa z toho dalo vytrieskat podstatne viac, pacila sa mi scena s Johnom.. Uz len preto, ze stale zil... Ci by som ale chcela zit vo svete bez jeho hudby za tu cenu je otazne Pacilo by sa mi viac, keby bola tema filmu spracovana trosku inak.. viac do hlbky ale inak nemam co vytknut 😉

Kráska a zvíře (2017)

Celá muzikálová časť bola naozaj vyslovene obťažujúca a strhla som za ňu hviezdičku, pretože inak to bolo naozaj krásne spracované, strašne sa mi to páčilo, aj to bolo miestami vtipné, aj The Beast bol supersexoš a dokonca jeho ľudský formát nebol až takým sklamaním ako ten animovaný... Keby sa neskôr vydala verzia s vystrihnutými pesničkami, tak si to rada budem púšťať dokola :)

Mělčiny (2016)

V poslednej dobe som z nejakeho, pre mna nevysvetlitelného, dôvodu uletela na filmoch a videách o žralokoch. Na tom by možno nebolo nič zvláštne, keby som nemala naozaj panickú fobiu z rýb(áno to naozaj existuje:D) a nebolo by toto celé pre mňa absolútnym mučením. Bez ohladu na logiku či reálnosť, toto bola moja najväčšia nočná mora zobrazená v podstate do detailu vo filme. Od reality to teda malo dúfam naozaj veľmi ďaleko, ale čo filmu naozaj musím uznať je to, že som bola v napätí a k smrti vydesená po celý čas... Držala som jej so zatajeným dychom všetky palce čo mám. koniec bol ale naozaj, príšerné klišé a skoro som sa preto ulakomila o jednu hviezdičku, ale nakoniec si musím priznať, že som sa v nejakom velmi chorom umučenom zmysle celkom dobre zabavila a myslím si, že Blake bola naozaj skvelá. :)