NightPorter

NightPorter

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 19.1.2020  10:36
    Zpřítomnělí (TV seriál) (2019)

Kdyby se na konci alespoň naznačilo, co se proč děje, dal bych asi víc, takhle nezbývá než konstatovat, že je to hovadina.

• 18.8.2019  21:58

Vicemene prumernej western s nadprumerne peknou Crawfordovou, coz nekdy postaci.

• 27.7.2019  22:57

Výborný, jen kdyby místo Teslovo vynálezu bylo něco uvěřitelnějšího, tak by to podle mě bylo lepší, ale zas na tom stojí finále, plus bysme přišli o Starmana... Ale jinak špičkovej Nolan, jako dycky.

• 21.7.2019  23:50

Nu... říkal jsem si, jestli něco bude ještě větší hovadina než dvojka, tak trojka... a povedlo se.

• 21.7.2019  23:47

Neuvěřitelná hovadina.

• 8.7.2019  12:03

Jednoznacne nejlepsi rada.

• 16.6.2019  20:54
    Navajo Joe (1966)

Dost průměrný, ale Nicoletta Machiavelli a božský Ennio to vytáhli na 4.

• 15.6.2019  10:45
    Liam Gallagher (koncert) (2018)

Biblical!

• 10.3.2019  14:43

Krása. Ale asi hlavně proto, že miluju Barsu, jinak bych tomu vytknul ty zběsile rychle sestřihané okamžiky ze zápasů, který snad dělal Luc Besson, protože se v tom skoro nejde zorientovat a ty chvilky si znovu vychutnat. Jinak rozhovory super, škoda, že se to nestihlo natočit ještě za Johana, jistě by k tomu měl hodně co říct. Plus to chtělo mnohem víc Pepa, o kterým je to vlastně nejvíc. Pep a Barcelona je největší love story všech dob. Každopádně spolu s Class of 92, Shearers Euro 96 a samozřejmě seriálem All or Nothing zatim nej fotbalodokument. 💙❤️

• 5.1.2019  22:29

Vybornej dokumentofotbaloserial. Pep je jeste silenejsi a zaroven to vypada i genialnejsi obdoba naseho France Straky:-D Spousta emoci pri zranenich hracu, spousta smutku, kdyz Rahym dvakrat netrefi prazdnou, ale hlavne spousta radostiiii. Fakt parada. Jen jak tu nekdo pise, kdyby to bylo o sezone 98/99 a jistych jeste hlucnejsich sousedech, uzil bych si to asi vic. Ale nastesti mame The Class of 92.

• 1.1.2019  01:55

Film dekády.

• 19.11.2018  18:19

Ze satanský "trilogie" je to vedle Prichazi Satan a Vymitace dabla jednoznacne nejslabsi.

• 14.10.2018  22:44

No, co k tomu dodat. Neuveritelna picovina.

• 9.8.2018  00:26

Dobry sracka. Tesil jsem se na dalsi Hetfildy a MekKoje, misto toho jsem dostal tuctovou vztahovku, na kerou koukam jen kvuli indiance a ted tohle :-/ bez ni to ani nema smysl sledovat.

• 4.8.2018  00:36
    Pistolnice Jane (2016)

Uz dlouho jsem nevidel vetsi sracku. Jedina akce a neni v ni diky tme ani nic videt, tomu jsem se ale docela aspom zasmal no.

• 3.8.2018  22:43

Prvni dil, naslapanej solidni akci, pravdepodobne odstartoval pomyslne predani stafety 80s akcnich hrdinu Tomu Cruiseovi, jakkoli se to tenkrat zdalo jako ujeta predstava. Zbytek uz je historie - Minority Report, Collateral, Reacher, Na hrane zitrka a hlavne tahle spickova serie, co je lepsi nez Bondovky.

• 31.7.2018  00:25
    Posedlá démonem (2006)

Wendy byla hezka, ale jako jeji sestra docela blba, takze nezbylo nez fandit Tomu Sizemorovi. Kazdopadne desna sracka.

• 23.7.2018  00:13

No, ty 2 hvezdicky jsou hlavne za nohy a zadek Daryl Hannah <3

• 17.7.2018  23:16

Tak se mi zda, ze tu vsichni nehodnoti dokument o naganu, ale nagano... komentare jsou plny zazitku z ty doby... coz je dost divny, ale asi se holt od toho ty emoce a to srdicko neda odstrihnout :-D je to vyborny, ale za me je treba lepsi Zlatej turnaj stoleti od CT, a uplne nejvic Zlatokopove z Wembley, i kdyz mozna je to jen tim, ze jsem oba videl tisickrat...

• 17.7.2018  22:49

Na Scotta, slabotta :-D ne ale vazne, prakticky kazda rada 24 byla lepsi, akcnejsi, dramatictejsi a vlasne i chytrejsi nez tohle.

• 15.7.2018  23:57
    Zběsilost (1972)

Povedene. Hlavni postava i vrahoun pekne zahrani, zapletka fajn. A jako gurman ocenuji, ze desivejsi nez ty vrazdy byly ty nechutne pokrmy, co pani detektivova manzelovi pripravovala. Alfred postavou vypadal taky jako gurman, tak predpokladam, ze to tak zamyslel.

• 15.7.2018  21:58

Nic fenomenalniho, ale jako dalo se to v pohode dokoukat. Cleef klasickej, mladej blondak si hraje na Clinta, ale vypada a pusobi spis jak Terence Hill... Par zapornaku, ktery neumej strile. Zadna Claudia Cardinale. No Leonovky jsou podstatne lepsi.

• 14.7.2018  23:58

No, nevim, proc jsem to videl az dneska, ale docela pekny. Goodfellas uz Marty nikdy neprekona, ale pokud bude tocit aspon takovyhle veci, tak dobry.

• 12.6.2018  16:21

Dokonalost, spickova sestava, vybornej scenar, podobne, jako Pane vy jste vdova... i ta ustredni melodie je skvostna!

• 12.6.2018  16:06

no, bylo sice hezky po 30 letech od jisteho Johna Dunbara oprasit starou lakotstinu, nicmene u pouze 10 dilneho serialu trosku zamrzi, kdyz se venuje celej 8. dil odbocce a hlavni dej se nikam nepohne...

• 2.5.2018  17:39
    Wind River (2017)

No cekal jsem tedy vetsi pecku (a to i od Cavea s Ellisem, to bylo hodne spatny..), takova Insomnie je o par levelu vejs, to hodnoceni je tak o 20% nadsazeny.

• 1.5.2018  00:21
    Mafiáni (1990)

Scorzýzyho majstrštyk, kterej už nepřekonal.

• 24.4.2018  01:53

Pecka, serialova udalost predlonska je zpet a bude jeste lepsi!! :-)

• 4.3.2018  16:38
    Apokalypsa (1979)

Coppola to po Kmotrovi opet dokazal. Spolu s Cetou a Lovcem jelenu nejlepsi valecnej film ever a jeden z nejlepsich filmu historie vubec.

• 4.3.2018  00:11
    Vyjednavač (1998)

Trosku trestuhodne jsem to dneska videl teprve podruhy, na rozdil od Obvyklejch podezrelejch a LA prisne tajne, a pritom je to kvalitou stejna liga... super i napodruhe a urcite si to jeste nekdy zopaknu. Ac by se mohlo zdat, ze hlavni roli hraje Samuel, podle me to nehorazne tahne Spejsy a jestli se ty jeho aferky nejak uspokojive nevyresi, obavam se, ze nam tenhle herec bude chybet.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8