NightPorter

NightPorter

Česko

• 6.9.2015  22:22

Dlouho jsem to odkladal, pac je to smutny, ale kdyz je clovek smutnej sam vo sobe, tak sem si rikal, ze uz je to jedno, a musim rict, je to pecka. Ty Delonovo a Gabinovo pohledy ke konci filmu! Jeden z nej francouzskejch filmu, co v posledni dobe jely na dvojce. Kam se hrabe Ventura, to se neda srovnat!

• 8.7.2020  02:12

Úplná hovadina.

• 28.9.2012  00:07

They are back! Zejména Van Damme. Sly se Stathamem to opět táhnou jako topinky a maso tataráku a Arnie, Bruce, Lundgren a Norris jsou jako to správný koření, který z toho dělá to pravý žrádlo. A Damme je ta plznička, která tam k tomu pěkně zasyčí a s kterou to chutná ještě daleko líp. Prostě je to jako když jste malý a rozbalujete dárky, protože jsou zrovna Vánoce... a jeden z nich se tak i menuje!

• 26.4.2014  21:31
    Fantomas (1964)

Pecka. I po letech. Ty varhany si snad dam jako vyzvaneni budiku.

• 4.5.2014  23:51

I trojka mi po letech prijde nejaka slabsi... uz to neni takova legrace jako v 10. Prvni dil je nejlepsi.

• 27.4.2014  20:40

Vynikající Finé, Demongetka sexy jak nikdy, ale jinak o dost slabší než první díl. A nebo už mi to jen po letech nepřijde taková sranda.

• 26.4.2014  20:18
    Fargo (TV seriál) (2014)

EDIT: ano, prvni dil me tak uplne nepresvedcil, ale po par dalsich dilech uz jsem na palube, je to hodne dobre odvedena pracicka se zajimavou atmosferou. epizoda 6, to tedy byl ulet, kterej jsem rozdejchaval dlouho.

• 24.12.2012  00:34
    Firefly (TV seriál) (2002)

No... k čemu to přirovnat... to se těžko popisuje... asi jako když jsem poprvé viděl 5min video s akcičkama George Besta, nebo si poprvé pustil Nevermind od Nirvány. Je tu naprosto šíleně obrovskej WOOOOOOOW efekt!!! Zatim mě nenapadá, co víc napsat, pořád se z toho vzpamatovávám, jdu to sjet podruhý.

• 1.2.2014  21:06
    Forrest Gump (1994)

Jeden z nej filmů všech dob. Ač Hankse moc nemusim, tady mi nikdy nevadil, nejspíš protože mu roli prosťáčka člověk prostě daleko líp věří :-D Kdyby si film odpustil některý smutný momenty (ta Jenny mě dycky dostane, a toho Lennona zabít taky nemuseli!!!), měl bych ho eště rači.

• 25.2.2017  23:46

No, na Afleky skutečně dobrý. Jen se nemohu zbavit dojmu, že ten Morgan Freeman je fakt špatnej herec. V 7 byl horší než Pitt, tady byl horší než méně známý Aflek a v Robinovi byl horší než Costner :-D snad jen v tý Věznici nebyl horší, ale tam zas hrál s Timem Robinsem no... no nic, kde jsme to, jo, SUPER FILM!

• 2.5.2014  21:50
    Gravitace (2013)

Ufff, no jak uz tu nekdo psal - STRHUJICI ZAZITEK. A pritom takova blbost, co? :-)

• 17.7.2016  14:09

Zvedám ze 3 na 5, nevim, co se mnou bylo předtím, ale napotřetí konečně plně doceňuji. Parádní pocta žánru, ano, ale hlavně v tom vidim poctu práci Zoe Bell, která tu je fantastická, stejně jako zadeček Vanessy Ferlito a vlasy dcerky Sidney Poitiera. Blonďatá čarodějka a (jako dříve Travolta) znovuoprášený Kurt Russell jsou třešinka na dortu.

• 16.9.2015  22:18

5 za nicka :-D

• 26.8.2012  00:51
    Hale and Pace (TV seriál) (1988)

Tududududu-tududududu-Áááá některé komenty dlouhé jsou, tenhle to není. http://www.youtube.com/watch?v=x7Dr5Jm3ZHo edit: jo a pochopitelně - 5 hvězd, už jenom za tu parodii Oasis.

• 16.7.2013  00:47
    Haló, haló! (TV seriál) (1982)

Geniální záležitost. V podstatě všechny postavy jsou naprosto vyšperkovaně perfektní. Kdo má rád anglickej humor, nešlápne vedle, ba právě naopak, vyhraje bingo!

• 15.11.2012  23:02
    Hatfieldovi a McCoyovi (TV seriál) (2012)

Boží, boží, boží věc! Tragédie šejkspírovskejch rozměrů! Spousta hodnejch a nevinejch lidí umře, neštˇastnejch lásek je tu taky pár, je tu jeden hodně hustej moment v druhym díle, před kterym jsem ještě věřil, že se to urovná, chlapi si podaj ruce, dětičky se vezmou, ale pak přijde několik výstřelů v lese a vy jen čumíte - voni to fakt udělali! Tak to je v prdeli! "TY MANIACI !!! Voni to celý smetou z povrchu zemskýho!" A přepadne vás smutek. Tak silnej to je film. Jinak o Kevčovi a jeho kovbojničení - jo, je cool jak nikdy - už bylo řečeno dost, tak já bych spíš vyzdvihl Toma Berengera. Neskutečnej výkon, jeden z nej, co jsem kdy viděl, jo, byl tu i lepší než v Četě. Paxton je tradičně otravnej, ve Vetřelcích to ještě bejvalo roztomilý, ale tady je prostě nesnesitelnej, doufal jsem, že umře hned v prvním dílu, no, co naděláme. Holky jsou tam docela pěkný. No prostě paráda. 100%.

• 2.8.2013  01:00

Trošku zbytečně zamotané, ani už vlastně nevím, koho to zabili a po kom se to furt Marlowe sháněl. Preferuji přímočařejší o 20 let mladší noirovky s Delonem. Ale Bogart je tu výbornej, to se musí nechat.

• 31.7.2014  01:25

"BLONĎÁÁÁKU! VÍŠ CO SEEEEEEEŠ??? HNUSNEJ ZKURVYSYYYYYYYYYYYYYYYYYN!!!" Aneb nej western všech dob, s tim neudělal nic neslaný nemastný John Wayne, ani suprdvojka Brynner s McQueenem a neudělá s tim nic ani můj oblíbenej Tarantino, ať jich natočí, kolik chce. Ve srovnání s Tenkrát na západě, kerýmu se to neubrání v žádný správný recenzičce obrýleného intouše, je tu skoro stejně kvalitní pan Zlý, Cleefovi tyhle role prostě neskutečně sekly už od pravýho poledne, jako jo, tady byl přecijen Fonda s jeho modrym kukučem ještě o fous lepší, ale zase to bohatě vyvažuje, nebo spíš převažuje pan Ošklivý, který si podle mě vlastně ukradl celý film, alespoň já to tak vidim, jeho výstupy jsou prostě pecka, ať už se snaží Clinta sejmout, nebo ho za pět minut křísit a předstírat starostlivost a pláč a nenápadně skrze prsty koukat, jestli to Clint zbaštil, to je prostě klasika. No a konečně Clint je taky docela jiný kafe, než Bronson, kterej mi nikdy v tom Západě úplně neštimoval... hudba, to skoro nemá smysl rozebírat, Extasy of gold je nezapomenutelnej track, podle mě po Chobotnici Morriconeho největší pecka. A ústřední melodie je taky klasika. Kupodivu mi nakonec po letech nevadí ani ta vojenská vložka, tolik vyčítáná, ale prostě už mi to k tomu filmu tak nějak patří, jak ta svatba k Lovci jelenů. Navíc uteče vcelku rychle a bum, sme na řbitově a hledáme. A pak už je tu velký finále (jak ostatně slíbil Krásnoočko - "Uvi-dí-me-se-br-zy...i...idi..." - "Idioti, to je pro tebe." :-D), který sice nemá tak skvělej hudební podkres jako na Západě (holt to Morricone vyplejtval pár minut předtim), ale klasickej souboj je tu rozšířenej na trojičku, takže tolik oblíbených záběrů na oči si vychutnáme ještě více. Prostě nej western všech dob. (pokud teda Quentin s tou H8ful 8 moc nezazáří)

• 1.11.2013  15:02

Nejlepší filmová adaptace Kinga.

• 3.11.2012  18:56

Nejslabší Indy. Minimálně v původní trilogii. Spielberg nám tu notně zinfantovatěl, ale ještě to není tak tragický, jako když zesenilnatěl ve vojínu Ryanovi nebo Terminálu. Pořád to sice ještě stačí na 3 hvězdy, protože je to prostě Indy, ale je tu megaotravný děcko, který - spoiler - do konce celýho filmu neumře, blondýna, jejíž souboj mezi přitažlivostí a otravností vyznívá bohužel pro to druhé, nic moc scénář, oškliví domorodci a spousta dětí. Děsivá kombinace. S jedničkou a trojkou nesrovnatelné, přesto je to Indy, tak alespoň 3 hvězdy.

• 30.7.2017  23:11

Nakonec to neni horší než dvojka, i to téma se dá pochopit, i když ten scénář opravdu po těch 20 letech odmítání jinejch variant měl být podstatně lepší. No, teď nejlépe ještě zkusit najít Kopí osudu a pětkou to důstojně ukončit.

• 22.3.2014  23:58

Ne, prostě je to druhej nejlepší Indy a hotovo! Ale je to kurva o fous! Jinak je to naprosto dokonalá věc a podobná nezadržitelná jízda jako Dobyvatelé, možná s více humornejma scénama, ale už ne s tolik ikonickejma. Doporučuji servírovat hned za sebou. Dvojku a čtyřku raděj vynechat.

• 23.3.2014  00:03

Dokonalost. Jedna z největších filmovejch klasik, od úvodních titulků neskutečná jízda, vlastně hned v prvních 5min se objeví dvě naprosto ikonický scény, tolik citovaný a parodovaný v pozdějších filmech. A na tempu se nesleví, jede se dál a dál, vedlejší postavy perfektní, opičky perfektní, záporáci perfektní, možná tu někomu chybí tatík z trojky, ale mně ne, vždyť je tu ztracená Archa úmluvy a nácek, co inspiroval nácka v Haló Haló!!! "Adios, blbečku!"

• 2.12.2012  03:23
    Insomnie (2002)

Dobrej film. Hlavně pokud taky trpíte nespavostí a špatnym svědomím a dokážete se tak vcítit do hlavního hrdiny, tradičně výborně zahranýho Pacinem. A Swanková je tu taky fajn.

• 3.2.2015  01:10
    Interstellar (2014)

Uuuuuuuf!! To byla snad ještě větší krávovina než Prometheus s Gravitací dohromady, ale jako ty dva docela hezky natočená, že to člověk prostě dokouká. Za to jsou 3 hvězdy, příběh ani obsazení mě dvakrát nenadchlo. Podruhý bych to už asi nedal, pustim si radši Horizont události... a ještě jedna věc, proč že se spíš tohle nejmenovalo Gravitace?? :-D Tamto se mohlo jmenovat klidně jinak, třeba Speed 4, ale tohle se kolem gravitace doslova točilo..

• 22.3.2014  13:18
    JFK (1991)

Perfektni Oldman, solidni Costner, ultraodporna scena, kde buzikuci Bacon s Tommy Lee Jonesem na sebe mavaji prstikem :-D Kazdopadne ale brilantni rekonstrukce vysetrovani po 11. zari asi 2. nejvetsi lzi v americkejch dejinach. Nebo se pletu?

• 14.4.2013  23:03
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Zpočátku vynikající seriál, který sice nikdy nedosahoval vtipnosti Přátel, který se tak zoufale snažil kopírovat, ale v prvních cca 3 řadách byl vážně dobrej. Bohužel časem klesl až pod hranici únosnosti a musím snížit z pův. 4 hvězd na 2. Nikdo už tam bohužel neni vtipnej, takže novým divákům doporučuji raději skončit tou 3. řadou.

• 3.7.2013  23:37

Slušný. Jen o něco málo horší než Koněčná a o něco lepší než Die Hard 5, když bych to srovnal s dalšíma starejma pákama. Scénáře všude vesměs debilní, takže to do hodnocení nebudu promítat, ale zábavný to je a vcelku slušně rychle to uteče. A nepůsobí to tak trapně jako ta gangsterka s Pittem, hrající si na Pulp fiction nebo co. Jen si nemůžu pomoct, ale Gibson mi pro tyhle role vendety v podsvětí sedne víc. Sly ať se drží toho kosení znepřátelených armád.

• 24.7.2016  23:49

Tak zaprvé nedošli do finále, ale semi, finále prohrál Caniggia s Maradonou a spol proti hnusným Němcům 0-1. Za další, Obelixi, poslední naše MS to fakt nebylo :-D ale k dokumetu žádné výtky. I když Class of 92 je lepší.

• 31.7.2013  16:48

Naprosto dokonalá akční komedie. Člověk by pak taky nejrači popad bouchačku a střílel do vzduchu a dělala "UÁÁÁÁÁÁ" jako Nick Frost nebo Keanu Reeves :-)