NightPorter

NightPorter

Česko

• 12.6.2018  16:06

no, bylo sice hezky po 30 letech od jisteho Johna Dunbara oprasit starou lakotstinu, nicmene u pouze 10 dilneho serialu trosku zamrzi, kdyz se venuje celej 8. dil odbocce a hlavni dej se nikam nepohne...

• 2.5.2018  17:39
    Wind River (2017)

No cekal jsem tedy vetsi pecku (a to i od Cavea s Ellisem, to bylo hodne spatny..), takova Insomnie je o par levelu vejs, to hodnoceni je tak o 20% nadsazeny.

• 1.5.2018  00:21
    Mafiáni (1990)

Scorzýzyho majstrštyk, kterej už nepřekonal.

• 24.4.2018  01:53

Pecka, serialova udalost predlonska je zpet a bude jeste lepsi!! :-)

• 4.3.2018  16:38
    Apokalypsa (1979)

Coppola to po Kmotrovi opet dokazal. Spolu s Cetou a Lovcem jelenu nejlepsi valecnej film ever a jeden z nejlepsich filmu historie vubec.

• 4.3.2018  00:11
    Vyjednavač (1998)

Trosku trestuhodne jsem to dneska videl teprve podruhy, na rozdil od Obvyklejch podezrelejch a LA prisne tajne, a pritom je to kvalitou stejna liga... super i napodruhe a urcite si to jeste nekdy zopaknu. Ac by se mohlo zdat, ze hlavni roli hraje Samuel, podle me to nehorazne tahne Spejsy a jestli se ty jeho aferky nejak uspokojive nevyresi, obavam se, ze nam tenhle herec bude chybet.

• 2.3.2018  16:57

Zábavnej film s dobrym nápadem, jen toho Ashtona bych teda taky oželel.

• 24.9.2017  21:27
    Lovec hlav (1976)

Opet vynikajici Kremr! V probud se spione prevalcoval Venturu, tady Belmonda, docela mu posledni dobou prichazim hodne na chut. Jinak pekna muzika s chytlavym ustrednim motivem pekne dotvarejicim atmosferu.

• 18.9.2017  23:28

Parádní krimoška. Výbornej dabing, dobrej Ventura, ale daleko lepší Pikoli a hlavně Kremr!!! A ta muzika! Si tak sedím a řikám si, tyjo, to klíďo mohlo bejt v Chobotnici, supr muzika! A pak kouknu na autora a - nóoo jasně :-) EDIT: a nasadit po tomhle na ČT2 starýho Cartera s Cainem, docela vtipný.

• 1.8.2017  00:12

Kde tohle vzalo 77%? To fakt nepobírám. Celej film a všechny postavy jsou naprosto stupidní. Pan Tavernier sleze po laně, kerý tam nechá. Ta jeho kravka lítá po městě a zcela nenápadně se na něj úplně všech ptá, přestože ho 5min předtim požádala o vraždu (a mimochodem ta scéna, jak de po ulici, vážně neni nic úžasnýho, kdo si to myslí, asi neviděl dobrej film), no a ten mladej pár, to byl vrchol stupidity. Totálně na zabití. Pár blbejch francouzskejch filmů jsme už viděl, ale tohle byl asi vrchol.

• 30.7.2017  23:11

Nakonec to neni horší než dvojka, i to téma se dá pochopit, i když ten scénář opravdu po těch 20 letech odmítání jinejch variant měl být podstatně lepší. No, teď nejlépe ještě zkusit najít Kopí osudu a pětkou to důstojně ukončit.

• 30.7.2017  23:08

hrozna zbytecnost cislo 2, nevidime tu v podstate vubec nic zajimaveho, cekal jsem nejake pokusy na shawove a nic. nuda.

• 30.7.2017  23:02

Hrozna zbytecnost.

• 29.6.2017  21:42
    Život (2017)

Sprosta kopirka vetrelce, ale na tu hodku a pul zabavi.

• 29.6.2017  19:02

Je to v podstate uplna hovadina, ale milovniky T800 potesi spousta scen a navic to solidne rychle utika a docela pritom bavi, takze to na zadnej odpad nevidim a za me solidni prumer.

• 26.6.2017  20:36

S Bunuelem bych to tedy nesrovnaval, na toho se aspon dalo koukat :-)

• 25.2.2017  23:46

No, na Afleky skutečně dobrý. Jen se nemohu zbavit dojmu, že ten Morgan Freeman je fakt špatnej herec. V 7 byl horší než Pitt, tady byl horší než méně známý Aflek a v Robinovi byl horší než Costner :-D snad jen v tý Věznici nebyl horší, ale tam zas hrál s Timem Robinsem no... no nic, kde jsme to, jo, SUPER FILM!

• 22.2.2017  18:01
    Zlatokopové z Wembley (TV film) (1996)

To je taky nápad, zahrávat si s Lubošem Kubíkem!!!

• 6.12.2016  23:30
    Westworld (TV seriál) (2016)

No, asi letos nejlepsi serialova udalost. A ze se letos povedlo vic veci.

• 13.11.2016  19:08

Huuuuuuuuh. Ano, sice je pro me Oasis spolu s Cobainem nejvetsi srdcovka, tak asi nebudu objektivni, ale je to dokonalost!! A dokonce jsem se dovedel i par novejch veci, treba pozadi Talk tonight, potvrdil si par veci, treba to, ze Liam vzdycky byl daleko vic zabavnej a srdce kapely, kdezto Noel to od urcity chvile zacal videt jako praci a penize a sel pres mrtvoly a dokonce ho prestaly bavit i braskovo dokonaly roknrolovy excesy, kvuli kterejm tu kapelu Liam precijen mel :-) Jen skoda, ze to konci uz Knebworthem, daleko zajimavejsi a jeste vetsi prdel mohlo byt obdobi Be here now, kde se kluci dohodnou, ze daj do bazenu rollsroyce, aby to lip vypadalo, ze kazda pisnicka musi mit aspon 11 minut a 30 kytar pres sebe, ze bude fajn, kdyz bude kytary nahravat Johnny Depp a budou pri tom koukat na Kate Moss, a tak... dale Dont believe the truth a pak posledni deska, ale chapu, asi by ten konec byl moc horkej a smutnej, takhle to koncilo aspon s nadeji, precijen z brachu bylo citit, ze jsou proste brachove a to se neztrati, a treba se nakonec usmirej. Nejlepsi momenty - Liamovo vystupy v zakulisi pred konciky a jeden vystup na stage s tamburinou a lajnama koksu na reprakach :-D

• 31.7.2016  14:44
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Nadherna vec. Duvody jsou tu kolem mnohokrat, tak to nema cenu rozpitvavat, proste si to radsi pustte.

• 24.7.2016  23:49

Tak zaprvé nedošli do finále, ale semi, finále prohrál Caniggia s Maradonou a spol proti hnusným Němcům 0-1. Za další, Obelixi, poslední naše MS to fakt nebylo :-D ale k dokumetu žádné výtky. I když Class of 92 je lepší.

• 24.7.2016  23:35

NESKUTEČNÝ! Z člověka to ždíme emoce, zas je rok 99 a člověk fandí Becksovi, ať udělá něco velkýho a zapomene se na tu červenou. A on v nastavenym čase finále ligy mistrů zařídí ne jeden, ale rovnou 2 góly. A to proti Němcům! Nej fotbalovej zážitek evr, takže osud tohoto dokumentu byl předem jasnej :-) Hosti jako Cantona a MAni fajn, Zidana jsem moc nepobral, co měl s United kdy společnýho... to tam rači měli dát Poboráka, možná největší technickej talent 90s, kterej se ale prostě přes tuhle generaci na trávník slavnýho Divadla snů nedostal... Muzika a atmoška supr. Jeden z nej dokumentů o fotbale, pokud ne ten nejlepši. Nej hlášky: "Sprintoval sem za Giggsym, volám na něj UJ JDUUU GIGGSY, ale furt byl dál a dál a vzdaloval se mi:-(" (Phil Neville a Giggsovo legendární sólo proti Arsenalu), "Všichni sme byli děti Tečrový, ale já tý svini vděčim za jedno, samozřejmě sem po škole byl bez práce, tak sem se aspoň naučil na kytaru." (Mani, The Stone Roses), "Bylo to... jako já mám děti... a sem ženatej... ale tohle byl největši moment, co jsem zažil." (Phil Neville o finále LM99)

• 17.7.2016  14:09

Zvedám ze 3 na 5, nevim, co se mnou bylo předtím, ale napotřetí konečně plně doceňuji. Parádní pocta žánru, ano, ale hlavně v tom vidim poctu práci Zoe Bell, která tu je fantastická, stejně jako zadeček Vanessy Ferlito a vlasy dcerky Sidney Poitiera. Blonďatá čarodějka a (jako dříve Travolta) znovuoprášený Kurt Russell jsou třešinka na dortu.

• 10.7.2016  00:53
    Alias (TV seriál) (2001)

Nová závislost. Srdcovka jako Chuck to sice nebude, ale je to parádní náhražka v mezidobí, kdy ho nereprízuju.

• 9.2.2016  01:11
    Absolvent (1967)

Pekná pani Robinsonová senior, ještě hezčí Robinsonová mladší. Hoffman tradičně na pěst, ale to už je člověk zvyklej... Parádní muzika a atmoška a fajn závěr... za mě pěťule.

• 18.1.2016  23:32
    Atentát (TV seriál) (2015)

Uf, tak to bylo neco otresnyho. Horsi herecky vykony jsem snad nevidel, v cele s hlavni predstavitelkou. I kdyz asi ani moc neni co hrat, cely je to priserna kravina, vrazda chobotnickou :-D

• 17.1.2016  21:17

Hezky natočený, ale hroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooozně zdlouhavý. Být to o hoďku kratší, moh to být supr film.

• 16.1.2016  23:29
    Odplata (1999)

Božský Mel v nejlepší formě evr.

• 5.12.2015  15:18
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

špičková předvánoční zábavička.