• Krátkometrážní

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Westerny, které sem viděla by se daly spočítat na prstech rukou. Navíc v posledních letech těch nových ani moc nebylo. Koukám, že k dnešnímu datu (3.1.08) jsem přesně 300. zvědavec, který nemohl počkat skoro čtvrt roku (proč je to u našich sousedů už v lednu?) na oficiální release. Kdybych mohla film rozdělit na poloviny, tak první byla taková nějaká, moc mě nezaujala (60%). Ale ta druhá! Úplně mě přirazila k židli (100%). A ten konec byl.. Zkrátka se mi líbil a svedu to na prach z prérie v očích. Ještě můj oblíbený Russell v tom úžasnym černym klobouku...mhmhmm:o) Když Ben zapískal na svého koně, věděla sem, že do toho vlaku bych taky naskočila, bez váhání.

Vzpomínky na lásku (2004)

Dojmy? Pocity? Zážitky? Silné, hluboké, nezapomenutelné. To je láska- být ochoten dnes a denně připomínat tomu druhému, co společně prožili a vědět, že se vás za pár týdnů může zeptat: Who are you? I odejít a umožnit začít nový život s někým jiným, to podle mě taktéž projev té nejhlubší lásky. Podstata je ale pořád stejná, chtít aby náš milovaný byl štastný. Trochu sem si zafilozofovala, ale tenle film je pro mě jednoduše něco víc.. (DC) Pro topku: Filmy jsou seřazeny v náhodném pořadí.

Bob a Bobek na cestách (2003) (seriál)

Moji milovaní králíci Bob a Bobek to u mě v Las Vegas teda totálné prohráli. Fňuk. To opravdu bolí, když vám zničí idoly dětství...

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Na konci budete chtít, aby vás někdo držel za ruku..A pokud zrovna nikdo není k dispozici, doporučuju někoho sehnat, jinak bude slz na konci ještě víc:)

Santa je úchyl! (2003)

Jsou tři dny před Štědrým dnem a já zabaluju zrovna dárky, proč nedělat více věcí najednou, řekla jsem si. Tak jsem si pustila Santu a u toho balila. I napodruhé (poprvé loni o Vánocích) jsem se rozhodně nenudila. Scéna v ringu, (byť její téma s kopnutím mezi nohy je ohrané), byla, jak by řekl Santa fuckin´ hilarious. Hudba mě docela vánočně naladila, jen to finále bylo sladký jak naše vanilkový rohlíčky. P.S. Jo, budík na 11.15 hodin jako Santa... to je moje! Přeju si slona. Růžovýho. -Santa někomu nadělí a někomu nasere. Ok. [Theatrical+Unrated verze]

Sejmi je všechny (2007)

A jako akce, B jako béčko, C jako Cliwe, D jako drsný, E jako elegán, F jako fikanej, G jako gun, H jako hukot, I jako in, J jako jadrný, K krimi, L jako luxusní, M jako mrkev, N jako nebezpečná, O jako Owen, P jako pobíhající, Q jako quick, R jako rock, Ř jako řežba, S jako sexy, super, srandovní, T jako tvrďárna, U jako úlet, V jako vostrej, W jako whoooow, X, Y, Z jako dalšího komentáře není třeba!

Vampire Hunter D (2000)

Zkuste se během filmu přiblížit ke své drahé polovičce. Konkrétně mám na mysli jeho/její krční tepnu. A uvidíte, jak bude vřískat. Jinak vynikající anime s opravdu vampýrskou atmosférou.

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Největším světovým spisovatelem, vynálezcem, malířem, fyzikem, lyžařem a filozofem za posledních 100 let byl český velikán Jára Cimrman. Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat. Takže asi takto bych to řekla i já:)

Velká ryba (2003)

Velká ryba, velký film. A to nepočítám onu náhodu (?), že když sem jela po zkouknutí filmu domů, viděla jsem cirkus..

Prázdniny v Římě (1953)

Kdyby mi tenhle film neposlal kamarád na dvd (díky, Pájo), asi bych se k němu nedostala. V televizi na černobílý filmy moc nekoukám a v době, kdy to bylo v kinech, sem tu ještě nebyla. Co na tom, že scénář napsal někdo, kdo sympatizoval s komunisty, to bych nechala být. Audrey jakožto nováček začala po tomle filmu stoupat výš, Gregory už byl známý herec, natáčelo se v Evropě, což tehdy bylo hodně neobvyklé a podobný příběh se opravdu odehrál mezi anglickou princeznou Margaret a jistým neurozeným Peterem, jak sem se dozvěděla v opravdu zajímavých bonusech. Myslela sem si, že to se mnou nehne a bude to jen příjemný byť nadprůměrný snímek. Slza ukápla. Jen škoda že nemůžu bydlet v Koloseu, ale já se tam někdy vypravím, aspoň na návštěvu. A nebude to jen kvůli tomu, že mám Řím hrozně ráda (a nikdy sem v něm nebyla).. Kdo říká, že sem mu film nelíbil, tak ať si nejdřív strčí ruku do Úst pravdy:)

Ovládací panel
122. nej uživatel Česko