Dart

Dart

okres Příbram

<< předchozí 1 2
    • 7.7.2019  21:56

Vůbec nechápu to slabé hodnocení. Možná je to žánrovka pro čtyřicátníky, ale mě se to moc líbí. Hudba tomu dává správný směr a je to krásně debilní komedie.

• 13.12.2017  16:49
    Temná věž (2017)

S knížkou má film tolik společného, co Apollo 13 s Interstellarem. Ale co se dalo čekat od 95 minut filmu, když celá knižní série vychází na 3950 stránek. Není to úplně nudné, ale není tam ani trochu příběh Temné věže jako knihy. Jen vzali dvě postavy z mnoha na straně dobra, jednu postavu na straně zla, která ani nebyla ta nejzlejší a udělali film, který se točí okolo Temné věže, která byla ve filmu jen hodně vysokou budovou. Kdybych nečetl knihu, bylo byl by to jen průměrný film. Takhle jako Kingův fanoušek to beru jako jen jako úmyslnou podobnost se jmény a jednou budovou.

• 16.6.2015  14:09

Moc jsem se pobavil u Desetivteřinového Toma, který je odkazem na společný film, který spolu Drew a Adam dělali.

• 12.10.2013  16:06

Děs, bída a utrpení by měla provázet ty, co udělali scénář. Ať už studio, které dotlačilo scénáristy nebo scénáristi samotní. Další zvrácený pokus vytvořit frenčajz za každou cenu, aby to sypalo prachy. Mám přečteny všechny knihy a zklamaný jsem až na půdu. Po této zkušenosti mě napadá, že i knihy Twilight nemusí být tak špatné, jako filmová série.

• 15.1.2013  09:13

2 * za to, že jsem to dokoukal a za Charlize. Je to tak blbý, že to ani nejde přirovnat. Bella Sněhurka je stejně nepřesvěčivě hraná jako Sněhurka Bella (a to jsem přetrpěl jen kvůli tomu, že v práci musím čas nějak zabít ..... stejně jako dneska). Nemůžu říct zase striktně, že je to špatný film, ale pokud 12x za film zívám a 12x si dám pauzu, abych strávil nudu, tak to o něčem vypovídá.

• 11.2.2011  08:06
    Protektor (2009)

film je dobrý, zapůsobí na člověka tak jak má, ale v podstatě hraje na naši strunu tím, že ukazuje ty ošklivé nacisty, jaký to byli svině. Tyhle filmy vždycky zapůsobí nejdřív tématem a potom teprve tím, jestli vůbec byli dobře zpracované

• 19.9.2010  21:30
    Bitch Slap (2009)

jedna hvězdička za neustálou expozici vyprsených holek :)

• 28.7.2010  13:44

Velice povedené přenesení Valmonta od Miloše Formana do formy koukatelné pro širší veřejnost. Forman je forman, ale tohle se mi líbilo stejně.

• 1.6.2010  08:16
    Milý Johne (2010)

Horší obsah na profilu filmu csfd jsem neviděl. V podstatě jsou správné jen informace, že se potkali a lidi, co v tom figurují, vše ostatní je autorem popisu zcela nepochopeno.

• 22.3.2010  10:01
    Armáda temnot (1992)

něco tak nudnýho jsem nikdy neviděl

• 10.12.2009  10:42

"What´s that, snake skin ???" "It´s used comdom you idiot"

• 11.10.2009  20:10

sednout, vypnout, nepřemýšlet, relaxovat

• 11.6.2009  21:35
    Star Trek (2009)

bez delšího komentáře => "Strhující, fantastické, úžasné". Dávám 7 hvězd :) (fanda ST)

• 23.5.2009  10:41
    Austrálie (2008)

Luhrmann každým coulem po vizuální stránce. Jako bych koukal na moulin rouge v australském prostředí. už jen přílet Nicol do Darwinu a pohled z okýnka a hned mi bylo jasné, že už jsem něco takového viděl v mg. První část filmu na výbornou, druhá část dobrá, ale roztahaná. Ale výsledný efekt je na 5*

• 22.2.2009  10:11
    Divoška (2008)

nějak mě to dostalo :) je to hezké, nablblé, chytlavé. Můžu jenom doporučit, báječný lehký film po těžkém obědě :)

• 25.9.2008  20:36

teď nedávno vyšel Dirty Dancin´ na dvd a byl to "sakra" nejlepší počin vydavatelů. Zavzpomínal jsem na dobu, kdy hříšný tanec byl absolutním hitem. Provrtěl jsem zadkem celý film, pustil si několikrát scénu "Baby nebude sedět v rohu", nabil se energií, zkrátka mi vlil do žil krásný 80.léta. Jennifer Gray byla fantastická, její krásný úsměv, v té době 17tileté dívky, prostě uměl čarovat, BYLA PROSTĚ KRÁSNÁ, NAIVNĚ KŘEHKÁ. Asi jsem romantik každým coulem. Patrik předvedl svůj standartně skvělý taneční výkon, který ho prostě proslavil. Když jsem viděl hříšňák 2, udělali dobrou investici dát tam znovu Patrika, ikdyž film už sám osobně se nedal srovnoat s tak vysokou laťkou jedničky. Ikdyž prakticky zkopírovali děj, něco tam chybělo z jedničky. Kubánské rytmy ale vše zachránili a výkon Diega Luny byl také obdivuhodný. Dávám hříšňáku jedna 100%, protože takovéhle filmy se točí jednou za čas. Důkazech nechť to jest soundtrack, který se mnoha songy vryl do paměti a i dnes jsou to stále evergreeny. Bravo hlavním hrdinům a panu režisérovi :)

• 5.4.2008  21:23

Excelentní kousek ...... nebojím se říct, že nejlepší smrtonosná past, jaká byla natočena. akce nabitá od začátku do konce. Jako programátor sice nekteré věci beru s nadhledem, ale i tak, velice slušné.

• 4.4.2008  09:42

spíše 3,5 .......

• 27.3.2008  20:45

takové nemastné, neslané s krásnýma babama, často nahýma. Dělal jsem u toho počítač, takže mi ten film ani moc nevadil, ale už je zase hned smazanej

• 12.3.2008  16:25

tadyty cajdáky já prostě můžu, roztomilý, romantický

• 6.11.2007  19:09
    Elita (2001)

jako programátor jsem se nasmál, ale na druhou stranu, lajk to musí dostat sežrat tak, aby zhruba rozuměl o čom ty lidi vlastně mluví. V podstatě jsem byl s filmem spokojenej. mělo to docela i hlavu a patu (ale toho Billa Gatese fakt neměl rád, pač se to až náramně podobá jisté menší společnosti, co dělá woknousy:-D ...)

• 28.10.2007  19:41
    Petr Pan (2003)

kouzelné, kouzelné, kouzelné :D

• 5.10.2007  22:53
    Golfový sen (2005)

jak již bylo napsáno, film se skoro jasným koncem o velkém umu. Skvěle natočené, emotivní, úžo, úžo, úžo. I na potřetí puštěný film mě nutil znovu a znovu prožívat se zatnutýma pěstma. Tyhle filmy mají prostě co říct :)

• 23.9.2007  00:04

Eastwood, když posadil proti sobě dva sníky, které de facto jsou snímek jeden, udělal něco, co se u válečných filmů zase tolik nevidí. Ve vlajkách našich otců vidíte, jak to ti ameřičtí kluci měli těžké a fandíte jim. Z pohledů vojáků Iwo Jimy vidíte, že vlastně amíci jsou ti, kdo dělají ten bordel. Jsem trousek za polovinou Iwo Jimy a jediné co mnou cloumá je absolutní empatie války. Po obou filmech uvědomíte, jak je to válčení zbytečné. Stávám se v tuto chvíli ještě větším pacifistou :(

• 1.9.2007  19:11
    Apocalypto (2006)

Absolutně surové, dechberoucí, místy nechutně detailní. Jedinou scénu bych vytknul, ale ta se lépe stejně udělat nedá, je když se jaguár zakousne jednomu indošovi do obličeje. Jaguár je vyloženě umělý, nebýt rychlého střihu, byl by to trapas. Scéna kdyby byla ještě rychleji stříhaná a kamera rychlejší, zamaskovalo by to vše. Ale jinak, film jsem dokoukal před 10 minutama a furt se ještě trochu třesu, druhá polovna prostě nedá nervům odpočinout. Bravo pane Gibsone.

• 1.9.2007  13:03
    Cvokař (2006)

No, nemůžu říct, že je film špatný, ale rozhodně není perfektní. vlastně jsem teď smazal odstavec svého komentáře, pač doopravdy nevím, co mám o filmu napsat. Určitě to je film o lásce, o smutném chlapíkovi, který se prostě snaží jen nebýt sám, ikdyž nevědomky dělá vše, aby byl. Asi bych mu měl dát 3,5 hvězdičky. Čtyři hvězdy je moc a bylo to lepší, než abych tomu musel dát tři (průměr)

• 31.8.2007  19:50
    Norbit (2007)

Nevim, co tu ostatní tak plkají, já jsem se slušně bavil. Jasně že to není bomba, ale tenhle humor já můžu. Eddie Murphy je podle mě dobrej řízek i po tolika letech. Očividně tenhle pán neztrácí na qalitě jako komik.

• 20.8.2007  18:02
    Sunshine (2007)

po shlédnutí jsem věděl, že se lidi budou rozhodovat pro 3-5 hvězdiček. Jak komu se bude líbit dlouhé popisování všeho, co na lodi je, chvílemi nádechy poznání božské velikosti. Osobně mi tyhle věci nevadí, ikdyž to místy šlo do filmového klišé. Každopádně, dobré navnazení na film bude, že nebyl horší než 4 hvězdy pro naprostou většinu.

• 18.8.2007  15:41

ve své zběsilosti a neuspořádání, levných vtípků a tak, musím dám plný počet ...... blbé, až vás to chytí :)

• 7.8.2007  23:14

dost jsem se bál kritiky, že to bude blbost, ale výsledek byl vcelku ucházející. Přetrpět prvních 20-30 minut a pak začal film nabírat trochu obrátky. pak už se to docela rozjelo

<< předchozí 1 2