Borrtex

Borrtex

Daniel Bordovský

USA
Brittany Robertson lifetime lover.... and also a score composer

homepage

Skype: Brambora-Mrkev
Twitter: Borrtex

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 10.11.2017  20:13

Výborný atmosferický snímek s relativně jednoduchým ale řemeslně dokonale zpracovaným příběhem. Herecká dvojice Chloe a Ansel sedli perfektně. Není co dodat. :)

• 5.8.2017  02:36
    Baby Driver (2017)

Skvela letni zanrova vsehochut. Nechybelo spoustu akce, romantika ani vtipne sceny. Herci vyborni. Zatim nej z 2017.

• 18.6.2017  12:51
    Song to Song (2017)

Již čtvrt roku přemýšlím nad tím, jak zkonstruovat komentář. Pořád jsem na to nepřišel. Každopádně nejlepší Malick a jedno z vizuálně nejhezčích děl, co jsem kdy viděl. 100% Viděno 4. dubna v Landmark Theatre, v Los Angeles.

• 23.4.2017  22:24
    Girlboss (TV seriál) (2017)

Dokonale svižné a smysluplné. Skvělý námět, inspirující příběh a zábavné vsuvky. Brittany dokazuje své nadání ve výborně ztvárněné roli kladné / záporné postavy, která si jde bezohledně za svým, ať to má na její okolí jakékoliv následky. Působí namyšleně, tvrdohlavě a cílevědomě, tedy přesně tak, jak v této roli působit má. Za mě maximální spokojenost.

• 15.4.2017  09:04
    Taylor Swift - Style (hudební videoklip) (2015)

TOP klip :-)

• 25.3.2017  10:42

Čtyři hvězdy s hodně, ale opravdu s hodně zavřenýma očima. Tak skvělý nápad, tak super herecké obsazení a přeci jen to někde dost vázlo. Scénář byl kostrbatý a chyběla mu plynulost i gradace. Velká škoda, že kromě trailerových scén se ve filu vlastně ani nic tak zajimavého či překvapivého neodehraje...

• 17.3.2017  22:20

Neskutečné...

• 13.3.2017  15:33

Jednoznačně jeden z nejlepších hudebních kraťasů. Perfektně zpracované a skvěle sestříhané. Charly Friedrichs je v oblasti aftemovies zcela neporazitelný...

• 11.3.2017  18:11
    Muzikál ze střední (TV film) (2006)

Tahle věc je solidně podhodnocená.....

• 9.3.2017  19:26
    Machři (2010)

Přesně takhle má vypadat rodinná komedie. :-) Není co dodat.

• 30.12.2016  20:16

Příjemná, stopážově vyvážená, lehce šíleně vymyšlená, ale i tak pořád dobrá zábavná komedie. Já se bavil. Dobré herecké obsazení a jistá originalita zasazení nápadu do příběhu se mi líbily. 75%

• 28.12.2016  16:31
    La La Land (2016)

La La Land je filmem roku 2016. Ryan i Emma Stone zde předvedli naprosto neuvěřitelné, ba možná i jedny z nejlepších hereckých výkonů, které jsem kdy viděl. Jejich vzájemná komunikace a spolupráce byla zcela dokonalá a jiskřilo to mezi nimi od první vteřiny až po závěrečnou tečku. Hudba krásná a i přes mou nelásku k muzikálům obecně jsem ji podlehl hned v úvodu. Tolik různých pozitivních emocí a tolik myšlenek ze života u mě už hodně dlouho žádný film nevyvolal. Damien Chazelle je velmi rychle vycházející hvězda a ve svém věku je pro mě obrovským vzorem. 100%

• 27.12.2016  23:51
    Změna je život (TV seriál) (2010)

Hodně příjemná pohodová rodinná podívaná z oblasti skoro zcela běžného amerického života. Prostý scénář a jednoduchost tomuto seriálu dodávají přesně to, co je jeho hlavní podstatou - Změna je život. 80%

• 27.12.2016  23:45
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Po první sérii mám vcelku příjemný pocit. Dobře se na to kouká a těším se na další díly.

• 27.12.2016  23:41
    Frank a Lola (2016)

Mysteriózně pojatý a velmi kvalitně zpracovaný příběh, který je ve své podstatě vlastně vcelku jednoduchý. Skvělí herci a hodně silná atmosféra. Jako celovečerní debut hodně povedené! 75%

• 27.12.2016  16:11

Nejlepší katastrofický film za posledních 5 let a vůbec i jeden z nejlepších filmů tohoto roku. Skloubení akčního katastrofického žánru s dramatemem a následně ještě okořenění o tak krásně naservírované emoční rozpoložení v průběhu celého filmu mi přišlo z pohledu diváka, který se to snažil vnímat jako celek naprosto dokonalé. Už hodně dlouho jsem si promítání takhle skvěle neužil. Nemám slov. Výborný úvod, výborné zpracování, skvělí herci, dobrý nápad, epický závěr a hudba od Steva Jablonskeho. Co více si přát. 100%

• 27.12.2016  16:02

První polovina příběhu atmosféricky naprosto bezkonkurenčně zpracovaná, Jake očekávaně potvrzuje své výborné dovednosti a Amy Adams docela překvapivě stíhá udržet úroveň kvality hereckých výkonů. Způsob, jakým je celá série pohledů a časového rozvržení příběhu zakomponována do jedné dějové pasáže je přinejmenším dosti neobvyklý a obdivuhodný počin. Další krásná ukázka toho, že ve filmařině se v poslední době skutečně vyplácí zkoušet nové věci. Bohužel, jak už zde spoustu uživatelů zmínilo, závěr bude pro některé diváky skvělým ukončením a pro jiné diváky zase lehce zklamáním. Já byl ten druhý typ, trošku jsem očekával nějaké smysluhodnější zakončení, které by mě rozhodně více "uspokojilo". Celkově ale topka letošních akčních psycho-dramat. 80%

• 21.10.2016  21:20
    Mr. Church (2016)

Jeden z těch filmů, u něhož tak úplně žádná specifická dovednost z filmařského řemesla příliš nevyniká. To, co zde ale vyniká perfektně je příběh a kompozice hlavní postavy. Mr. Church je úžasně stvořená osoba plná pokory, talentu a rodinné lásky. Eddie v jeho roli naprosto dokonalý. Scénář přirozeně ze života. Má oblíbená Britt opět výborná. Super pohodový film, který vás donutí se zamyslet nad sebou samým a nad tím, jak se občas chováme, jaké máme priority, a jak moc více bychom měli být vděčni za to, co mnohdy mylně považujeme za samozřejmost, za rodinu.

• 24.8.2016  16:37
    Coldplay - Up&Up (hudební videoklip) (2016)

Jeden z nejlepších a nejoriginálnějších hudebních klipů, který kdy vznikl.

• 16.8.2016  10:56

Jsem překvapen z toho hodnocení, které tady tomu dáváte.... Za mě jedna z nejlepších hraných Disneyovek, co jsem kdy viděl. Naprosto fantastický scénář, kvalitní režie, efekty na oscara, úžasné herecké obsazení; (Má oblíbená Britt Robertson, George Clooney a Raffey Cassidy v hlavní roli naprosto výborní) a v neposlední řadě hlavně velmi originální a povzbudivý námět a pointa celého filmu - Everything is possible, you just have to believe in it; Vše je možné, jen v to musíš věřit. Mylsím, že v poslední době mnoho diváků přestalo oceňovat myšlenky filmů, které jsou často, v případě správného naservírování i důležitější než celý film. Tento film má kvalitní zpracování i dobrou myšlenku, kterou rozvíjí po celý průběh děje. Za mě jednoznačný plný počet. 100%

• 16.8.2016  10:47

Jared a Margot výteční. Soundtrack taky bombovní, ale bohužel to je asi tak všechno. Scénář stál naprosto za nic a pokud by se autorům chtělo, byli by schopní to vytvořit mnohem lépe. Něco je tu u DC v těchto ohledech velmi špatně. Samozřejmě, že ten, kdo kouká aby se pobavil a užil si akční komiksovku bude zřejmě docela potěšený, ale pakliže se někdo kouká a bude v tom hledat hlubší smysl a precizní filmovou práci, obávám se, že tam asi nic takového nenalezne..... 65%

• 13.8.2016  21:53

Ano. Klasika. Nic prevratneho. Takovychto "middleclass" romantickych filmu jiz vzniklo a jeste i vznikne nespocet. Je tomu tak jednoduse proto, ze jsou to ty oddychovky, u kterych si date veceri, behem filmu parkrat zkouknete mail nebo facebook a mnohdy si i pokecate s prateli. Ale to je duvod, proc presne takovyto filmy jeste potrebujeme. Abychom na chvilku vypli a relaxovali u predem jasneho happyendoveho filmoveho dila jako je toto. :-)

• 29.7.2016  16:40
    Show Jerryho Seinfelda (TV seriál) (1989)

Nejvíce show na pohodku. :-)) https://www.youtube.com/watch?v=T9W_jW4e_uY

• 6.7.2016  22:10

"It's alright mum. Not everyone is going to believe. And that's okay." ....... Ateisti a v nicnevěřící tento film mít rádi nebudou. Ale pokud člověk věří, že tu je něco většího, než jsme my sami, film si zamiluje. Vrcholový film tématiky týkající se Boha a víry. Za mě naprostá spokojenost. Jennifer překvapila v nepřekvapitelné, ještě více mi potvrdila své dokonalé herecké schopnosti. Doporučuji.

• 3.7.2016  00:27

Dobrá sobotní polehávačka. Jeden z mála průměrně lepších romantických zážitků. Slušné herecké výkony a příběh s obrovským potenciálem, který ale dle mě bohužel zůstal z bohaté části nevyužit. Jednotlivé aspekty filmu byly odvedeny velmi precizně, nicméně jako celek to na mě nepůsobilo tak, jak asi pravděpodobně mělo. Tak nějak mi ucházela ta logika a možná až nuceně nasáčkovaný předhozený fakt toho, že je člověk na vozíčku.... Nicméně může si i přes svůj handicap skvěle užívat každodenní život (viz. Nedotknutelní)... Dějová linie tedy v ohledu rozpoložení příběhu a logiky lehce vázla. Takový lepší tragikomický romanťák.

• 4.6.2016  23:20

Jak tenhle film může zůstat bez prestižního ocenění mi nejde pochopit. Jednoznačně špička v oboru teen romanťáků ale i v oboru kvalitního dramatu na vážné téma. Perfektní herecké výkony, úžasný scénář, a excelentní zpracování, které celému příběhu ještě přidáva skvěle načasovanou gradaci. Dokonalost. 100%

• 24.4.2016  09:13

Co se týče kvality klipu, jsem naprosto ohromen. Dokonce až tak, že jsem si ho tady musel vyhledat a ohodnotit!!! Supr kostýmy, režie i kamera.

• 8.4.2016  18:13
    Elvis (1970)

Velmi parádní podívaná. Supr zážitek. Elvis byl borec. Viděno na festivalu 70MM filmu KRRR! 2016.

• 23.3.2016  21:56

Spoiler Free. No, přiznám se, že ihned po zhlédnutí filmu v obřím IMAXu jsem měl dost smíšené pocity. Šlo vidět, že se Zack po Man of Steel v mnoha záležitostech týkajících se stopáže jednotlivých dějových částí snažil poučit. Je faktem, a všichni to víme, že v Man of Steel bylo poslednínch 30 minut až nepřijatelně dlouho natahovaných a tzv. digitální destruktivní bordel za tu dobu zničil vesměs celý Manhattan. U tohoto dílu to bylo znatelně lepší. Bojové scény byly lépe zpracované, měly lepší motiv i průběh a hlavně, byly kratší, takže si je divák mohl krásně užít. Po grafické stránce taktéž parádní, spolu s kamerou i celkovým vzhledem super. Hodně mě (ne)překvapily herecké výkony. Pokud bych měl na filmu vychválit jen jednu věc, pak to budou právě výkony. Veškeré pochybnosti, které všude různě po médiích panovaly ohledně Bena, jako Batmana jsem vytratil, již když jsem viděl první trailer. No a ti, kteří tomu nevěřili ani po zhlédnutí všech trailerů, budou zcela jistě přesvědčeni po zhlédnutí filmu. Jesse taky překvapil, role psychouše mu velmi dobře sedla, troufám si říct možná i tak skvěle, jako role Jokera sedla Ledgerovi (zvlš. poslední scéna s Luthorem). Bohužel, kromě plno těchto skvělých atribut, které film má je tady jedno velké ALE; a tím je scénář a konstrukce jednotlivých žánrově odlišných scén, které byly mnohdy namačkány na sebe a stříhaly se jedna za druhou. To, co ve filmu způsobovalo oobrovský problém bylo nesystematické řazení právě těchto scén. Divákovi nebyl poskytnut dostatečný čas na to, aby vstřebal poskytnuté informace v důležitých pasážích, jelikož byly velmi rychle zaměněné s akční scénou, která ale opět brzy skončila atd... Což v mém případě jevilo dojem, že se toho na plátně děje strašně hodně, ale zároveň se tam součastně neděje nic. Dalším problémem, který s tímto poměrně dost souvisí byly motivy činů hlavních postav. Mnohokrát jsem si u filmu řekl: "Proč tohle vlastně dělá? Jaký k tomu má důvod?" Hlavní postavy mnohdy činily na základě ničeho; resp. možná bylo zmíněno na základě čeho, ale očividně to nebylo řečeno dostatečně důkladně, či případně to bylo řečeno ve špatnou dobu (kdy divák zrovna vstřebával informaci z předchozí scény; opět problém se scénářem)... Takže jako celek pokud člověk příjde na film a chce relaxovat, film si užije, jelikož tak nějak už předem trošku předpokládá co se bude dít, a tak ho lehká nesystematika mezi scénami netrápí a spokojeně si užívá veškeré dění svých hrdinů. Já osobně jsem si film užil a bavilo mě to. Ale byla tam velká spousta okatých a nepřehlédnutelných chyb, které filmu výrazně uškodily. Man of Steel to u mě netrouflo ani náhodou. Částečná spokojenost, ale také dost nasrání, mohlo to být lepší. Smíšené čtyři hvězdy. (PS: V Justice League doladit dosavadní chyby a bude to super:-)

• 29.2.2016  13:33
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

We are b(l)ack!!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11