Bazinga2563

okres Praha

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 26.1.2019  14:54

je to tak spatny az je to nespatny. vyberove vlastne herci v hlavnich roli moc nesedi, dej neni tak napinavy (a uz vubec ne promysleny) no a bratislavska Moskva tomu dodava uplny top. prestoooooooooooo vsechno je jennifer suprovejsi nez v Hunger Games a jeji dva Cold Wars Daddies taky. Extremni amerikanismus, zbytecne nahota but omg je to tak spatny az je to nespatny. pokud film chcete videt - spioni, jennifer, nahota nebo jakykoli jiny motiv - urcite se vam bude taky zdat tak skvele nespatny, jako me .

• 20.10.2018  17:26
    Toman (2018)

new drinking game: napit se pokazde, kdyz nektera z postav kouri

• 7.10.2018  14:18
    Icarus (2017)

na to, ze to tematicky odjede uplne do pryc, to vlastne jede moc dobre. mene tezit ze dvou jmen orwella a snowdena a naopak vice podojit fogela by taky neuskodilo.

• 22.9.2018  17:27

svetylka, oblecky, dotyky, hudbicky a projevy: je to proste slast

• 24.8.2018  00:05

není nic horšího než hipsteři, co se dloubou korunkama v nose a v zadku je tlačí pocit záchrany, obrany, nápravy světa. smrdí ve filmu od začátku, az do konce a to je na něj vlastně tak super. SKODA (Mercedes-Benz ve skutečnosti) toho taneckuuu. doporucuji fidet!

• 20.8.2018  22:13

rozhodně je to příjemnější zážitek než čtení o Pentagon Papers na wikipedii. na druhou stranu to není o tolik lepší program a poměrně průměrná časová investice. příběh, herci a režisér, všichni fungují jako hlavní poutáky, ale dohromady splynou v celkem ospalý film. stačí vidět prvních a posledních patnáct minut a to už je možná opravdu lepší, než ta wikipedie. *sněžný den*

• 14.7.2018  21:37
    Bylo nás šest (TV seriál) (1986)

snad je to i hezka vzpominka, i kdyz ne moje

• 8.7.2018  23:18

...asi jsem to spatne ocenila a neuvedomuji si dulezitost snimku ve sve dobe. tento rok byl ale na festaku dost zbytecny (videno na kviff)

• 8.7.2018  23:16
    Kaniba (2017)

pokud nemate stejny problem jako tenle typek, film si nepoustejte prosim. investice vaseho casu kamkoli jinam se vyplati mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem vice. dost jsem si o jeho pribehu jeste hledala a timto komentar s tim koncim, tento "clovek" si nezaslouzi ani vterinku nic z vasi energie. ano, asi to beru moc osobne, ale o to presne se film snazi a tak k nemu budu tak pristupovat. nic se v nem totiz nedeje, cokoladu umim jist taky. (videno na kviff s sampanem a olivami)

• 8.7.2018  23:13
    Dívka (2018)

je to asi chytry film, ale jednou stacil. pro vsechny LGBT+ (asi to neni ta nejinkluzivnejsi verze psani, pardon) nadsence je to MUST SEEN. dekuji za otevreni oci do noveho sveta, radeji se ale vratim zpet do toho sveho. (videno na kviff)

• 8.7.2018  23:11

kazdy clovek s pristupem na internet by to mel videt. byt se nas to v Evrope tyka mnohem mene, je to genialne zpracovana retardovana problematika na ktere USA stoji. V ostatnich komentarich vidim hejty na posledni sekci filmu. mne se to naopak libilo, proc taky nekomunikovat svuj nazor pomoci filmu? proc nepouzit filmove dilo jednou taky mnohem uceloveji? jak jinak, nez filmem? (videno na KVIFF)

• 8.7.2018  23:05
    Climax (2018)

I CAME HERE JUST FOR THE EXPERIENCE filmik. prasečinka, jak má být! sice plné nepřesností, když se ale při sledování moc nemyslí a soustředíte se pouze ten vrcholný EXPERIENCE, nabije vás nečekané poznání (prozreni?opojeni?vyvrcholeni?znechuceni?). nejde o dej, o film, ale o to, co si z nej vezmete. at uz jsou to blitky, zvlastni otazky typu: kondomy uz ve Francii nejsou in? nakupovat drogy pro 30 kamosu (ale myslim, ze jich bylo min) zni jako dobra investice penez? bydlet uprostred totalni prdele s bandou neznamych lidi v ubytovne se jednema dverma je gut? dve misy sangriy pro 30 lidi jsou rebelstvi?, urcite to bude aspon neco. treba to ze fet smrdi. jo a pekne rozdeleni na FAZE a tanec k sezrani! (videno na kviff)

• 8.7.2018  22:53
    Cesta (2014)

FILM NEBOLI, ALE URCITE BOLI SE NA NEJ DIVAT BEZ ROBERTA PATTTINSONA! (kviff)

• 8.7.2018  22:52

přehnané, ale v podstatě odpostatněné. režisér sympťák. příjemná alegorie dnešní české rodinky, i když je to hloupočké, je to film velmi aktuální. palec hore!

• 8.7.2018  22:49

Vidět jednou plně stačí, ani to ale není k životu potřeba. Milá komedie, co zahřála u srdce (při nulových očekáváních) a pořádně zastudila (letní kino na KVIFF). Na Frantíky moc hezký počin.

• 8.2.2018  02:12

lepsi doma zustat sedet a strcit si kulicky do zadku sam. dokud vam nejaky retard nehrozi vypraskem kladivem, abyste si koupili(asi spis y) listek a sli se podivat na kristiana na velkem platne, lepsi zajit do sachoveho klubu. posledni zachranou muze byt max tak troll primo od cinemacity, ktere evidentne filmu taky moc nefandi. cekal na nas totiz misto kristianova zadku nejdriv liam ve vlaku. 7 hvezdicek, doporucuji. brecim za vsechny, co poznali, ze to byl jiny film, protoze cetli knizecku. ne vazne, na filmu je nejlepsi asi obleceni. a to je mi dost u filmovych kulicek. jamie libovy.

• 11.9.2017  23:10

FANDIM FANDIS FANDIME! Krades, konzumujes, platime!

• 2.5.2017  01:50

ne ne ne ne ne nesouhlasim s zpravou, radoby humorem a celym filmem, i kdyz bych urcite mela. hvezda za robina, milcu a tyriona, zbytek me proste nezajima. smutne, ale jsem z toho pekne angriest woman in new jersey

• 2.5.2017  01:46

za podtitulek "vyhulena akcni komedie" by si nekdo zaslouzil kladivem, ale film je stejne uz tak spatny sam o sobe, ze to ani ctyri kladiva nezachrani. zase nemuzu poprit, ze bych se nekoukla znova - to urcite, smutne musim priznat, ze nezavisle na tom v jake "vyhulene akcni komedii" ti dva hraji, neodmitnuuu. ne opravdu, rozhodne nedoporucuji! maximalne tak na "vyhuleny akcni komedie" vecer jako pici hru pokazdy, kdyz si kristynka nekam kousne. 4 hvezdy potupne davam, protoze si nemuzu pomoct, kdyz se kristynka nekam kousne. ostuda vsem, kdo dali vice nez jednu, fakt

• 2.5.2017  01:40

uz jen cekam kdy Leo uplatni "lepsi kone kuchat nez pichat" taktiku i na sve modelky a bude dalsi oscarek (nebo aspon kde se k oscarum tisknout)

• 2.5.2017  01:34
    Birdman (2014)

nasledujici komentar nema vubec smysl cist, pokud jste jiz film videli a nepacil sa (setrim cas, ur welcome). za prve, kamera DOKONALE vystihuje, vse co by tak mohla vystihovat (birman, divadlo sama o sobe, dulezitost postav, shody okolnosti fakt smekam),za druhe, i fajnsmekrum doporucuji stravit par minutek na vsema moznyma teoriema konce, birdmana, litanicka - prvni film, u ktereho jsem se mela tolik pochybnosti a kazda dalsi teorie mi je jen prohloubila - o tom to taky presne je a a za treti; jestli jste na tom tak spatne, ze musite cist i me prokrastinujici komentare a hledate pohodovy patecni filmicek, tak se na to radeji vubec nekoukejte a pustte si Emcu ve Spidermanovi - to nema s Inarritem, co docineni, kamera neni na zvraceni a jeste se tam mozna prilezitostne objevi nejaka ta pekna slecna

• 13.2.2017  03:57
    Lolita (1997)

protoze neni nad nezbedne dvanactky

• 26.12.2016  17:17
    Pelíšky (1999)

slova nedokazi popsat tento skvost, radeji se podelim o mezikulturni poznatek: k memu prekvapeni dava s dostatkem historickych informaci film smysl i nactiletym americkym chlapcum, nevim, jestli to mam brat jako osobni, ci cesky uspech, kazdopadne smekam pri kazdem shlednuti

• 26.12.2016  17:12
    Santa Claus (1994)

neboli

• 26.12.2016  17:11
    Grinch (2000)

od amiku pro amiky, amik k amikovi seda, narod od naroda filmy se lisi, lepsi zustat slepe tissi

• 18.12.2016  19:47

Na Star Wars je to jiny. Jiny na Star Wars, takze je to stejny. Stejne byste to meli vsichni videt. Videt, slyset a napsat o tom smysluplny komentar. Komentare jsou precenovane. Precenena neni Felicity, vse se ji dari, jen nechapu, co v tom filmu dela tolik zen. Zeny a lode proste nejdou dohromady, jeste delaji debilni rozhodnuti. Rozhodnuti je to vase, ale na Star Wars je to proste jiny.

• 29.11.2016  03:47

bez willa by to nemelo zadny smysl, bez margot by nebylo na co koukat. nema cenu se vyjadrovat k neexistujicimu pribehu. zklamanicko, ale stejne to nebyl spatny film. pardon zapomnela jsem na caru, tak davam treti hvezdicku.

• 29.11.2016  03:45
    Dokonalý svět (TV seriál) (2010)

jakozto desetileta divacka jsem si tento serialek mocinky vychutnala. libil se mi kazdy dil, aspon neco, co tu predtim nebylo. ted uz na nej ale nikdy radeji nepodivam, protoze bych zacala proklinat herce, tvurce, produkci a v neposledni rade sebe

• 29.11.2016  03:38

Kouzelnici maj zustat v Evrope, v Murice je pro ne stejne mista, jak pro imigranty. Smrdi tak cely film, vse, co se kvuli Amikum podelat muze, se podela. Eddie nejede takovy bomby, jak jsem cekala. Jeho poloslecna si sice nekdy vezme pekny pyzamko, ale je dlouho jsem nevidela zadnou tak debilne chladnou postavu - ne po strance fyzicke, nutno dodat. Jeho druha mrtva kdovico poloslecna je na jedno fotce, stejne prinuti slecnu c.1 brecet. Romance v tomto zpracovani totalne shorela. Knihu bych si rada precetla, ale film mi jednou stacil. Sadomaso bicujici maminku totiz nezachranila ani kvalitni spolecnost v kine.

• 13.11.2016  06:23

nebrecela jsem