NVA

NVA

2 body

<< předchozí 1 2
    • 27.1.2017  12:26

Nechcu urážet, či zesměšňovat Fantasy, protože vím, jak sou na něm někteří závislí...ale tohle si dovolím nazvat hovnem. Absolutně mě to nezaujalo.

• 11.1.2017  19:39
    Peťajn (TV seriál) (2014)

To by člověk neřekl, že v několika sekundovém skeči může být tolik srandy ....SUPER!!!!

• 25.9.2016  20:33
    Bez cíle (amatérský film) (2012)

Luxusní hororovka, která je strašidelnější než nějaký trapný Paranormal Aktivity.

• 25.9.2016  20:31

Peťan umí dobře natáčet videa, luxusně pobavit a v budoucnu by se klidně mohl, dle mého názoru, živit i točením amatérských nebo krátko montážních filmů. Jen tak dál Peťko.

• 3.8.2016  17:49
    Jetelín (TV seriál) (2016)

Jetelín budu mít leda tak v hlavě z tohohle seriálu. Tam se nebylo čemu smát.

• 2.8.2016  15:44
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Takzvaná černá kronika, kde melou samé nesmysly. Ale někdy, tu a tam, řeknou pravdu.

• 28.7.2016  19:27
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Soudkyně Barbara bere drogy tak jako všichni co vymysleli tenhle pořad.

• 23.7.2016  21:56

Dobrý film se zajímavým dějem, ale pro mě jen něco jako jednorázovka. Už to znovu vidět nepotřebuji.

• 23.7.2016  09:19
    Znamení (2002)

Čekal sem plno mimozemšťanů a plno mrtvol, ale opak byl pravdou. Tajemný příběh, plno napětí, až nepříjemně děsivá atmosféra a pole pokryté kukuřicí, ze kterého sem měl husí kůži. Neustále sem čekal nějakou brutální scénu, ale žádná nebyla a to je dobře, protože by to pokazilo celí film. Když pominu konec, který mohl být více rozvitý, byl to velmi zajímavý a povedený film.

• 22.7.2016  22:27

Nu tedy, tak se mi zdá, někdo u vytváření scénáře a pak i u samotného natáčení hulil trávu. Film o vyšetřování vraždy polské prostitutky se prakticky nezajímá o vyšetřování vraždy polské prostitutky, ale o všechno kolem. Sem zmaten, to je asi tak všechno co sem si z filmu odnesl.

• 20.7.2016  14:07
    Titanic (1997)

Podobně jako u Pearl Harbru. Vznosný název filmu "Titanic", film o potopení největší a nejluxusnější lodi té doby. Ale co bylo ve filmu hlavní..... románek zasnoubené holčiny s chudým malířem. První polovinu filmu se mi zavíraly oči nudou a sex v tom autě mě dorazil. Příběh mě zklamal, ale potápění a zkáza Titanicu se povedla na jedničku. Vše tam bylo ukázáno jako by to bylo autentické.

• 8.7.2016  22:35
    Pat a Mat (TV seriál) (1976)

Pat a Mat, toť celé moje dětství. Každý díl je úžasný a seriál, jako celek, je snad návod pro každého domácího kutila. Dva pošuci co jsou schopní zbourat barák, když opravují kliku u dveří vás dobře naladí, pobaví a hlavně nenudí. Osobně sem toho názoru, že to není jenom pro dětska, ale i pro dospělé.

• 3.7.2016  19:32
    Pasažerka (1963)

Zajímavý děj, zajímavé hlavní hrdinky, ale nedokončený film, který mi přijde pokažený těmi fotkami z natáčení. Vztah mezi dozorkyní Lízou a vězeňkyní Martou byl povedený a nenudil. Ten konec byl fakt dost slabý, ale to je asi tím, že režisér během natáčení zemřel.

• 3.7.2016  19:13
    Osvětim (1948)

Nebyl by to vůbec špatný film, kdyby nebyl tak starý, protože jak psal Rocky62, ta atmosféra tam prostě není. Škoda, ale kdyby to dnes někdo znovu natočil, tak by to byl film na úrovni Colette nebo Šedá zóna.

• 28.6.2016  13:03
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Jak říkával jeden spolužák na střední....."Boooožííínkuuuu"

• 21.6.2016  11:38

Na německý krimiseriál je to velmi zajímavé až šokující. Tedy takový příběh s takovouhle zápletkou sem nečekal.

• 18.6.2016  17:39
    Justin Bieber: Baby (hudební videoklip) (2010)

Bieber... když ho vidím, je mi poněkud blivno.

• 17.6.2016  15:20
    Tobruk (2008)

Ačkoli sem čekal více akce, méně vykecávání a méně nudných záběrů pouště, tak to nebyl špatný film. Atmosféra byla dobrá a příběh taky ušel. Obsazení se mi také líbilo. Jen více akce a byla by to suprová válečná pecka.

• 15.6.2016  18:00

O koncentračním táboře Berga sem slyšel až v tomto pořadu. Velmi mě tento dokument zaujal. Jediné co bych vytkl bylo to, že čtvrtku dokumentu mluvili o židech , kteří byly v Berze dřív než američtí zajatci. Podle mě to stačilo jen naznačit a poté se plně věnovat tomu důležitému, o čem ten dokument byl... o amerických zajatcích v utajovaném koncentračním táboře.

• 15.6.2016  16:52

Zajímám se o holocaust a v Malé pevnosti sem byl třikrát. Tento dokument mě mile překvapil. Co sem tak četl a slyšel, Stefan Rojko byl velmi krutý a zlomyslný člověk a lidský život pro něj neměl žádnou cenu. Jeho kolegové nebyli o nic lepší. četl sem, že dozorce Rudolfa Buriana označili vězni po Heinrichu Jöckelovi a Stefanu Rojkovi za nejobávanějšího dozorce. Do smrti mě bude vrtat hlavou, kde se to v těch lidech bralo..... rozsekávat vězňům hlavy rýčem, bezdůvodně je mučit a týrat, nebo se snad bavit tím, nechávat je se mezi sebou fackovat. Na to se dá říct jen jedno, snad se to už nikdy nestane.

• 14.6.2016  15:34

Dám plný počet, protože se to točilo v dobu kdy sem na tu školu chodil. A na víc, všechny ty učitele znám. Škoda, že sem tenkrát tam nebyl s nimi. To muselo bejt k pochcání.

• 9.6.2016  11:51
    Ptačí zpěv (TV film) (2012)

Pěkně se nám tu mísí brutalita 1. světové války s romantikou a poklidným životem na zámku. Nejsem na románky, ale Clémence Poésy jako hlavní ženská postava... to je jiná. Ačkoli chudák hrála štětku a ty scény, které nebyly ze zákopů, byly někdy dost zdlouhavé, byl to velice silný příběh s koncem, který sem nečekal.

• 7.6.2016  18:56
    Cashback (2006)

Jedna hvězdička za Emiliu Fox.

• 6.6.2016  19:24
    Bright Hair (TV film) (1997)

Moje dvě oblíbené herečky, Anna Walton a Emilia Fox, v jednom filmu, už jenom to mě donutilo se na ten film podívat, ale nebylo to nic, co by mě zaujalo. Ačkoli hrála Emilia Fox dost hustou pubertální holčinu a Anna Walton dost nafoukanou pubertální holčinu, nebyl to žádný zázrak. Mě tyhle typy krimi, mysteriózních, kriminálních dramat moc neberou. Ale musím uznat, že u některých scén mi málem vypadly oči z důlků.

• 6.6.2016  15:09

Bylo to celé nějaké divné, ale dívat se na to dalo.

• 6.6.2016  15:06
    Halloween Kid, The (2011)

WTF!!!

• 5.6.2016  19:45

Agent "skoro", buzík, štábní krysa a chytrolín, převlečení za ženy na tajné misi v nacistickém Berlíně. Plno božích hlášek a scén, které nemají obdoby, velmi povedený film.

• 5.6.2016  19:35

Na začátku sem myslel, že to bude naprostá sračka, ale opak byl pravdou. Knihu od Edgaar A. Poea sem nečetl, a ten film z roku 1961 sem neviděl, ale tento snímek mě mile překvapil.

• 30.5.2016  20:22

Jak říká vlaasek, atmosféra je stejně boží jako seriál. Už ten začátek v autobuse byl k popukání. Bavil sem se až do úplného konce...... ze Stallera sem jako vždy hrčel smíchy a Hubert byl, jako vždy, také boží. Už se těším až natočí další film.

• 29.5.2016  19:59
    Na palubě Jednorožce (TV film) (2001)

Jako dítě sem na to pořád koukal. Měli sme to nahrané na kazetě, alespoň dvakrát za měsíc sem to zmrknul. Ale teď mi to příde jako úplná slátanina.

<< předchozí 1 2