Ferdinand (2017)

Skvelé, skvelé, skvelé. Vtipné pre všetky vekové skupiny. Každých 5 minút zaznie nejaká parádna neotrepaná hláška na ktorej sa musíte smiať. A keď vám zrovna nie je do smiechu, tak naopak príde emócia smútku a súcitu. Ani raz počas filmu som sa nenudila, vždy sa dialo niečo nové. Scény neboli zbytočne zdĺhavé, slovenský dabing sa celkom vydaril. Záver teda rozprávkový a emotívny. Určite sa Ferdinand zaradil medzi moje obľúbené rozprávkové postavičky aj s kozou Lupe :). Kúpa DVD je istá. Rozhodne si to pozriem ešte pár krát :)

Pád Bílého domu (2013)

Jedna hviezdička za herecké obsadenie. Ale scenár filmu je jedna brakovina plná americkeho altruizmu. Celý svet je zlý len oni chúdatá bojujú proti terorizmu. Čisté vymývanie tupých hláv. Ach ale takto ma žiaden film dávno nevytočil....

Bez kalhot (2012)

Ženy nemôžu inak iba dať vysoké hodnotenie :D. Je mi jasné, že mužom sa tento film bude zdať po každej stránke zlý, ale baby sa teda majú na čo pozerať :)

Marley a já (2008)

Pri tomto filme sa ani nedá sústrediť na nejké "filmové nedokonalosti" Človek, ktorý miluje svojho 4-nohého priateľa sa na to pozerá ako na skutočný život. Milujem svojho psíka = milujem tento film.

Hačikó - příběh psa (2009)

Obrovský, silný príbeh...Nič tak nevyvolá emócie ako láska k štvornohému členovi rodiny. Skvele zahraté a keď si uvedomíme, že je to skutočný príbeh nechápem ako to, že niektorí tomuto filmu nedajú 5 hviezdičiek. Toto nie je film, ale skutočný život !!!

Avatar (2009)

Možno som fakt ja vadná, alebo opačná ako všetci ostatní, ale pre mňa to bola neuveritaľná nuda. Pocahontas v modernej verzii. Priebeh filmu je podla mna priehľadný, na začiatku som poznala koniec. Možno je chyba, že som na tom nebola v kine, možno by to troška zmenilo môj názor, ale tento film si druhý krát určite nepozriem.

Hurá do Afriky! (2010)

Hoci to nie je dokonalá zábava, ale ako poučenie pre malé deti a hlúpych ľudí ktorí si nevážia prírodu veľmi odporúčam.

Tohle je válka! (2012)

Toto nie je žiaden akčný film, je to trápna romantická komédia pre baby. TEN ZÁVER úplne pokašlali!.... Záverečná scéna (naháňačka) je niečo hrozné, nereálne jednoducho nedá sa na to pozerať. Dve hviezdičky za herecké výkony. Keby mal toto zahrať tuctový herec bol by to nenormálny prepadák.