Spider-Man: Bez domova (2021)

Wow ani neviem kde zacat ale paaaani to bola jazda. Ten kto sledoval a zral kresleneho Spidermane v 90tych rokoch, musel podobne ako ja zazivat doslova splneny detsky sen. Skoro dve a pol hodiny mi ubehlo neskutocne rychlo a vidiet znova medzi zivymi Goblina, Doctora Octopusa a dalsich bol epicky navrat do cias uz tak davno minulych. Nesklamal ani Doctor Strange, ktory namiesal pekny koktail spomienok na cele s Tobeyom Maguireom a Andrew Garfieldom.

Dallas 63 (2016) (seriál)

Totalna motanica :)

Stranger Things (2016) (seriál)

Brutalna jazda deciek proti Demogorgonovi.

Westworld (2016) (seriál)

Scifi na divokom zapade..

Projekt Modrá kniha (2019) (seriál)

O tomto seriály som absolútne nevedel a o to viac ma prekvapil. Ako dieťa som vyrastal na Mulderovi a Scullyovej a tajne som dúfal, že sa objaví ešte niečo čo sa im priblíži. Podarilo sa! Projekt modrá kniha je chuťovka pre každého fanúšika Aktov X. Áno projekt je založený na real story doktora Hyneka, ktorý musí bojovať s konšiparčnými teóriami, real faktami ale podarí sa mu objasniť všetky prípady? :)

Logan: Wolverine (2017)

Surovy, kruty, najpribehovejsi a hlavne posledny Wolverine odchadza na vrchole! Silny pribeh a skvely vykon Jackmana, ktory dal legednarnej postave Xmenov vsetko, tlieskam 95%

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Musím priznať, že som bol veľký kritik Afflecka ala Batmana a obával som sa, či ešte niekto niekedy sa vôbec priblíži pre mňa k dokonalému Baleovi. Rozhodol som sa nakoniec pre 5 hviezd, nakoľko tu piatu si film získal za to, že batman naozaj pôsobi, správa sa a dokonca aj vyzerá ako v komixoch a je to diametrálne odlišný batman ako v podaní Nolana. Tento film je naozaj čistokrvný komixách. Mňa si ale dostal a bola to riadna jazda.. u mňa 75 %

Most špiónů (2015)

Filmová lahôdka od Spielberga na čele so skvelým Hanksom 90 % ...

Divočina (2014)

Pre mňa jedno veľké prekvapenie, ktorému nemám čo vytknúť. Od famozneho songu "El Cóndor Pasa", ktorý sa tiahne celým filmom, až po zaujímavé flashbacky v čase, ktoré vykresľujú čo to zo života hlavnej hrdinky, či už v pozitívnom zmysle na spomienky z detstva až po sexuálne "harašenie", drogy a smrť milujúcej osoby. Pri tomto snímku som si zaspomínal na rok 2008, kedy som podobne "hltal" Into the Wild. Cheryl je zaujímavá postava a podobne ako každý z nás má svojich démonov, ktorý ju žiaľ stiahli dole a možno sama pod ťarchou, ktorú prežíva sa vydá na cestu prečistenia, vykročenia do nového života. Možno do takého, akého si želala jej matka.. 90%