aLCaP0Ne

aLCaP0Ne

Al Capone

okres Bánovce nad Bebravou
"Život nie je vždy to, čo sa zdá byť.."

1 3 4 5 6 7 následující >>
    • 4.8.2012  11:18

Skvelá spolupráca medzi Downey a Lawom pokračuje aj v 2ke a to veľmi úspešne. Aj keď začiatok je možno trošku lahostajný, postupne začína celý film gradovať až sa dostaneme k veľkolepému finále. Sherlock isto nesklamal aj preto by som dal 75%

• 4.8.2012  11:13
    Prometheus (2012)

Po druhom prezretí sa zmenil aj celkovo názor na Promethea. Z kina som nie len ja ale kopu známych odchádzalo sklamane a dlho som hovoril, že je to pre mňa najväčšie sklamanie tohto roku. No po druhom prezretí ma Prometheus naozaj chytil, upútal a teda zaslúžene by som mu dal 80%

• 4.8.2012  11:09

Po dlhom, dlhom čase sú tu opäť staré dobre Prci, prci s celou svojou krásou a 5* Stiflerom, ktorý to tam stále rozbieha a, že sa je na čo pozerať o tom niet pochýb. Pre mňa jedna z najlepších komédií posledných rokov o čom svedčil aj neutíchajúci smiech celého kina. 80%

• 4.8.2012  11:06
    Projekt X (2012)

Ak beriete tento film ako jednu veľkú párty je to všetko v poriadku ale akonáhle začnete rozmýšlať nad nejakou zmysluplnou myšlienkou tak to je celé zle... Pre mňa to nie je sklamanie ani prekvapenie, cestou do kina som si vypočul viacero názorov, že to je komedia roku atď. ale na mňa to nejak extra nezapôsobilo, skôr úlet ala Vo štvorici po opici.. 65%

• 4.8.2012  09:30

Pompézne zakončenie Batmana na čele so skvelým výkonom Toma Hardyho ala Bane čo viac si priať? Hardy sa minimálne vyrovnal Jokerovi a celé to gradovanie, návrat Temného rytiera je pre mňa ako fanúšika Batmana niečo fascinujúce. Nolan opäť predviedol nezaplatiteľnú prácičku.. Naposledy ma takto zaujil Počiatok a z kina som odchádzal v podobnom a neuveriteľnom ópiu filma. Skvelá trilógia je na konci a otázka, znie čo s takto perfektným Batmanom spravia, záver bol možno pre niekoho šokujúci, možno nie no Robin v podaní Josepha Gordona -Levitta by tiež nemusel vyzerať zle či sa mýlim? 95%

• 4.8.2012  09:23

Pre mňa nečakané a príjemne prekvapenie od Woodyho, ktoré ma omnoho viac zaujalo ako to bolo v prípade Polnoci v Paríži. Skvelá oddychovka so zaujímavo poprepletanými príbehmi v prekrásnom prostredí Ríma. Prečo film vidieť? 1, Neviem ako to chodí v Taliansku a na čo všetko sa tam kladie dôraz (hlavne v móde). 2, Nikdy som nevidel Rím a chcem ho aspoň na oko spoznať. 3, Chcem vedieť či naozaj pravda o Talianoch, že sú takí rozpálení v láske. 4, Mam chuť si pozriet oddychovku...

1 3 4 5 6 7 následující >>