Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Akční
  • Krimi

plakát

Like House (2021) (TV pořad) odpad!

Extrémní sračka, ale sledovat to zhulenej, je překvapivá prdel. 5%

plakát

Barbaři - Vlk a orel (2020) (epizoda)

Je to v pohodě, ale trochu si popletli strany. Římani byli ti dobří :-) Roma Victrix! 75%

plakát

Proč? 13x proto - Maturita (2020) (epizoda)

Ó ano, střední škola je vskutku otázka života a smrti, obzvlášť pro "naši" generaci. Konečně si tuhle pc sračku můžu odškrtnout ze seznamu. 15%

Démon zatracení (2019)

Je smutný, že mě postavy a mezilidský vztahy bavili víc než hororový části. Jinak docela enjoyable horor. 65%

plakát

Proč? 13x proto - Večírek (2020) (epizoda)

Nejdřív jsem si říkal, co je to zase za hovadinu ukazovat jak je řízení, pod vlivem alkoholu a trávy, zábavný, ale nakonec to vypadá, že oba chcípli, takže za mě zatim nejlepší díl série. 40%

365 dní (2020)

Pokaždý, když slyšim to jeho "baby girl" tak si trochu ugrcnu. Lidi, víte že je normální koukat na porno? 10%

plakát

Proč? 13x proto - Vánoční prázdniny (2020) (epizoda) odpad!

A jsme opět u "Omg střední škola je peklo na zemi". Jak Alaitos zmínil, z Claye se stává plnohodnotný psychopat a člověk mu má stále fandit. Co? Celej seriál, nebo aspoň poslední dvě série, je prolezlej skr na skrz samou politickou propagandou. Celý je to jako kdybych se koukal na volební kampaň Hillary nebo Bernieho. Není pěti minut, kdy bych si to nemusel stopovat a rozdýchávat ty jejich prázdný kecy. Každou postavu mám chuť profackovat kladivem a sám jsem si při sledování div nevypíchl oči vidličkou. 5%

plakát

I Am Not Okay with This (2020) (TV seriál)

Extrémně předvídatelné, neoriginální a nudné. Další stereotypní "teen" výplod Netflixu, kde najdeme "divnou a introvertní" hlavní postavu, s kamarádem, který se jí původně nelíbí a hlavní záporák filmu je kdo jiný než školní sportovec. Celý seriál je jedno velké klišé se špetkou populárního Stranger things, předpokládám, že za účelem oživení tohoto jinak zcela podprůměrného výtvoru. Jedinej Stanley to tahá. Od autora The End of the F***ing World jsem čekal víc. 45%

plakát

Oscar 2020 (2020) (TV pořad)

Musím říct, že tento rok zde soupeřili velice kvalitní a všeobecně skvělé snímky. S touto částí jsem nadmíru spokojen. Co mi ale vadí je poměrně nudná a nezáživná show. Nechci konkrétně někoho schazovat, ale myslím si, že politické proslovy, otřepané vtípky a podobné, mohli být klidně ušetřeny. 60%

Parazit (2019)

Nemám slov. 97%