ravalah

Energetik

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 15.12.2019  17:09
    Goblin Slayer (TV seriál) (2018)

Kdy to srovnám s tím, co jsem doposud viděl a to i se starší tvorbou z 90 let, je to prostě strašná sračka. Primitivní dialogy plné "jo", "dobře" a tak podobně. První díl vypadal, že to bude aspoň trochu surové, ale znáte to. Vyjímka potvrzující pravidlo. Animace taky nic moc, děj je asi tak zábavný, jako grindění gearu ve wowku. Strašný. To už se neumí udělat pořádné anime?

• 22.6.2019  00:38
    Gotham - A Dark Knight (série) (2017)

První tři série byly velice zajímavé, ale ten tam je scénář, který překvapil a byl něčím zajímavý. Z Arkhamu se utíká jedna radost a není to ústav, kde drží nejnebezpečnější zločince, ale spíš takový pasťák pro náctileté, kdy je každému jedno kdo a kdy uteče. Rozhovor Gordona s kolegou slyšel Viktor se svým otravným sidekickem asi tak sto metrů daleko a přes zeď. Viktor nám najednou zapomněl, jak být ostrostřelcem a netrefí ani hovno. Herci se v jednom díle chtějí zabít, aby v druhém díle padali láskyplně vzájemně do náručí. A už těm hercům člověk ani tu jejich roli nevěří. Jediná světlá vyjímka je představitel Jokera, kterému pauza dost prospěla a docela se hraním své postavy baví. Začíná to být parodie sebe sama. S tím rozdílem, že tahle parodie vůbec není vtipná.

• 6.4.2019  10:52
    Libenjyeo (2018)

Rozpačitý děj, hlavní postava absolutně bez výrazu a emocí jako T1000. Ale ty souboje...ty jsou fakt parádní. Žádné lítání, jen velice pěkná choreografie. Není to všechno na jedno brdo. Akorát zabít 100 chlapů a ani se nezadýchat....to je takové... spíše směšné

• 6.4.2019  08:51
    Ronja, dcera loupežníka (TV seriál) (2014)

Moje dcera to miluje. Když to skončilo, tak řvala, že už nebude další díl. Ale já preferuji hranou Ronju. Ta má prostě lepší spád a celkově to není takové roztahané.

• 2.2.2019  22:55

Nuda k posrání. Karla: "Ta záhadná postava tam dole v zahradě, to jsem byla já, Tomáši.” Tomáš: "Ty, Karlo? Myslel jsem, že to byla Hedvika.” Karla: "Kdepak, Tomáši. V té době Hedvika právě rodila tvé dítě.” Tomáš: "Mé dítě? Myslel jsem, že je to Karlovo dítě.” Karla: "Karel Hedviku vůbec neznal.” Tomáš: "Ale jestli Hedvika rodila mé dítě, pak ty, Karlo, jsi...” Karla: "Ano, Tomáši. Jsem tvá sestra.” Tomáš: "To není možné!” (Na scénu vejde Tomášův otec, Tomášova matka, švagr a teta.) Otec: "Má pravdu, Tomáši.” Tomáš: "Nemohu tomu uvěřit, vždyť tys mi, švagře, říkal..." Švagr: "Nejsem tvůj švagr.” Tomáš: "Ne?" Švagr: "Jsem tvůj bratranec.” Tomáš: "To ovšem mění celou situaci.” Teta: "Ne tak docela. Já totiž nejsem tvá teta." Tomáš: "Ty nejsi má teta, tetičko?" Teta: "Ne. Jsem tvoje vzdálená snacha.” Tomáš: "Ale v tom případě jsem tě obelhal, tatínku.” Otec: "Nedělej si výčitky, milý synu. Já totiž nejsem tvůj otec. Jsem tvůj syn.” Tomáš: "A maminka?" Otec: "To je babička z otcovy strany.” Tomáš: "To je hrozné. Jsem tedy úplný sirotek. Ale nevadí. Hlavně, že jsem konečně poznal pravdu!”

• 8.7.2018  13:47

Tento film ocení zejména dospělí lidé, kteří mají vlastní rodinu, takže nízké hodnocení některých diváků docela chápu. Až dospějete, pochopíte to :D Bylo to velice vtipné.

• 22.6.2018  23:16
    Boku dake ga inai mači (TV seriál) (2016)

5 hvězdami docela šetřím, ale tohle je velmi dobře napsáno, děj je neodhadnutelný a to je dnes taková rarita, že těch 5 hvězd prostě dám.

• 27.6.2017  21:45

Žádné velké hlášky, příliš digitálnosti. Nuda

• 28.3.2017  18:35

Nevím, proč to má zařazení komedie, absolutně nechápu. Byla to nuda

• 9.1.2017  09:56

Pokud někdo zmíní termín "kvalitní francouzská komedie" nevybaví se mi série o četnících, ale toto. Je to decentní, žádné zbytečné přehánění.

• 1.1.2017  18:32

Slušný film DiCapriem, za který byl Oscar hodně nezasloužený. DiCaprio má lepší role a lepší filmy. Tohle by bylo daleko lepší, kdyby to byla třeba komedie. To by ta DiCapriova nepodchladitelnost a neinfekčnost měla logický základ. 7/10 PS:asi nejlepší napadení medvědem na filmovém plátně.

• 31.7.2016  22:41

Tak to shrneme. Debilní scénář. Žádné kulervoucí scény. Otřesná soubojová choreografie (spíše její absence). Kulisy jako z plastu. Studio cítit z každé scény. I z toho zvuku je to slyšet. Celé spíše trapné než heroické. Jediné plusy - Medivh, gryf, mimika orků. První Pán Prstenů byl natočen před patnácti lety a strčí tenhle film ve všech ohledech do kapsy. Dokonce, a to bych nevěřil, že to někdy vyslovím, ZLATÁ NARNIE. A to říkám jako člověk, který wowko hrál nějakých 8 let.

• 7.5.2016  22:13

Zlata Adela nebo Tajemny hrad v Karpatech. Tohle mi jako komedie moc neprislo. Jeden vtipny moment je dost malo.

• 12.3.2016  18:38

Za vetsinu souboju ***** Za obsah filmu+herecke vykony *** Prumer je **** :) A metal se tam fakt nehodil, ackoliv jsem metalista.

• 10.12.2015  22:13
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Nebylo to uplne spatne, ale ani uplne dobre. Choreografie souboju je spise usmevna. Herecke vykony jsou o dost lepsi. Postavy sympaticke. I pan hlavni zaporak je peke zahran a vykreslen. Ale celkove tomu chybi tah na branku a kulervouci sceny.

• 17.6.2015  17:53
    Rozvedený se závazky (TV seriál) (2010)

Vydrzel jsem nekolik dilu, nez jsem zjistil, ze jsem opravdu velice zklamany a do smichu se musim spise nutit. Daleko lepsi. U Lucky Louie jsem se velice bavil, tady spis prevazuji chvile trapnosti.

• 3.5.2015  21:33
    Seitokai jakuindomo (TV seriál) (2010)

Parkrat jsem se zasmal, ale serial je o nicem, nikam nevede a nema vicemene zadny obsah

• 13.4.2015  22:48
    Kanon (TV seriál) (2006)

Zas tak uzasny, jak se tu pise, to neni

• 24.3.2015  07:30
    Sakurasó no pet na kanodžo (TV seriál) (2012)

Nekdy by bylo opravdu lepsi, kdyby se do titulkovani nesral kazdy, kdo ma do prdele diru, protoze to casto konci katastrofou ve forme kvant pravopisnych chyb a taktez vet, ktere absolutne nedavaji smysl.

• 1.3.2015  09:34
    Re-Play (TV pořad) (2009)

Velmi sympaticti moderatori, kterym to na obrazovce spolu proste sedi. Je fajn, ze kazdy je trochu jiny a i se tak profiluje, takze clovek nema pocit, ze je nekdo z nich na obrazovce navic. Pokud si vzpomenu na GamePage, Re-Play se dostal o dost dal.

• 7.2.2015  23:03
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Vydrzel jsem celych 5 minut. Jako replay mam rad, Zvelebil byl jeste za casu Score taky v poho jako autor, ale tohle je hovadina pro lidi starsi 18 let. A to mi je skoro dvakrat tolik. Tohle je OMYL!

• 20.12.2014  23:36

Vynikajici Gibson, ale scenaristicky slabe, par skvelych souboju to bohuzel nezachrani. Celkovy napad takovy blby, rada roli je naprosto zbytecnych. CGI je naprosto strasne. 5/10

• 20.12.2014  11:24

Vyborny dej, neokoukany namet, slusna pointa, dva vynikajici a namakani herci, dostatecne zaporny zaporak, co vic by si divak mohl prat? Arnie nestarne! 9+/10

• 19.12.2014  09:56

Ve sve kategorii jiste dobry film, niceme to rozhodne neni komedie, nybrz by tomu spis sluselo oznaceni drama. Par momentu k pousmani bych za komedii neoznacil. Zahrano dobre, Petr Simcak ma vyzor jako Bajza z Bylo nas pet, coz je jiste pozitivni. Ten druhy mi vzhledem neprisel prilis sympaticky, ale to bude otazka osobniho vkusu. Co se tyka deje, pointa Ok, nicmene to misty bylo dost utahane, opakovani nekterych udalosti uplne zbytecne, ale chapu, ze z hovna bic neupletes a z deje na hodinu musi byt fuska udelat alespon tu hodinu a pul. Kdybych vedel, ze to neni komedie, zrejme bych se na to ani nepodival, protoze tento typ filmu nevyhledavam. A to je hlavni hledisko, proc davam tak nizke hodnoceni.

• 17.12.2014  22:30

Graficke zpracovani excelentni, scenar nezajimavy, nemastny, neslany, vtipy jsem temer nezaregistroval. Postavy az na vyjimky (racoon, groot a hlavni hero) nezajimave, divne. Zaporak malo zaporny. Chybi nejaka kulervouci scena. Chybi poradna hudba. Chybi strhujici dej. Pro me osobne je to tak na padesati procentech oproti Avengers a vlastne ani nechapu, jak se to mohlo dostat s celkovym hodnocenim tak blizko Avengers. 6/10

• 28.11.2014  23:09
    Fargo (TV seriál) (2014)

Temny pripad je lepcejsi a neni tam tolik stupidnich lidi...

• 11.10.2014  23:05

Velmi mile prekvapen! 7/10

• 5.10.2014  20:57
    Pelíšky (1999)

Tohle asi nikdo neprekona....

• 24.8.2014  16:30
    Muž z oceli (2013)

Docela jsem si to uzil a to postavu Supermana nesnasim i v komiksu. 8/10

• 30.6.2014  15:21

Vida, blyska se na lepsi casy. Vetchy je momentalne jednim z nejlepsich soucasnych hercu vubec.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9