In the Land of Saints and Sinners (2023)

Pre mňa veľmi príjemný návrat do dôb keď filmom o Írsku vládli hlavne tie o organizácii IRA.Herecky výborne,zapletka fajn, réžia ako so starej knihy a vyborna hudba.Pre mna prekvapko ktore som neočakával

Bastard (2023)

Pre mňa jeden s naj filmov tohto roka.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

No vždy lepšie ako posledné StarWars filmy. Smutne ako tu tzv umelecky recenzenti dávajú nízke hodnotenia. Veď vas nikdo nenúti to pozerat a aj tak si to fandov najde.To že to nieje veľdielo.To som tušil už len preto že to je Netflix ,ale tu ide o tzv. sci-fi rozprávku ktora zabavila a neurazila. Keby to bol možno niekto iný tak by boli asi spokojny. Ale ked to je Snyder tak to je blbosť.

Vzpomínka v mlze (2023) (seriál)

Polsky majster piece. Jakubik je velmi dobry herec.

Obchodníci s bolestí (2023)

Vyborny film a ukazka toho ako funguje farma trh. Emily je tu vynikajuca a pevne dufam ze na starobu prestane robit na sebe vyzazisticke pokusy aby som sa mohol na nu dalej pozerat ako na pani herecku. Za tuto rolu by som mej tu sošku dal

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Fajn Fantasy a Fajn Komedia. Bavilo ma to a nenudilo a to uz v mojom veku nebýva často.Dufam že to dostatočne zarobí aby chlapci svoj talent nezanechali.

UFO Švédsko (2022)

Pre mna veľmi milé prekvapenie vhodné  pre celú rodinu. Atmosférou my to pripomina Stranger Things ale tu my vyhovuje ze ide o film.

Mal de ojo (2022)

Neviem ako tento film brať. Občas vhodne iba pre dospelých a občas taká detská rozprávka. Mal som s toho pocit že autori nevedia komu ten film ponúknuť. To my na tom najviac prekažalo.