Shane.Mc

Shane.Mc

Tak nějak od všeho trochu

4 body

<< předchozí 1 2
    • 24.3.2015  16:22
    Pusinky (2007)

Nejlepší na tomto filmu je rozhovor režisérky a scénárisktky v Reflexu...

• 12.5.2014  16:07
    Edith Piaf (2007)

Co se týče filmu, po audiovizuální stránce není co vytknout, Marion Cotillard se opravdu stala Edith Piaf, až mi to vyrazilo dech a hltala jsem každý záběr na ni, bohužel tím to asi tak skončilo, samotný příběh a osobnost Edith Piaf mi je strašně nesympatická, že jednou stačilo, nicméně Marion si alepoň jedno shlédnutí zaslouží...

• 11.5.2014  18:55

Skvělý, pohodový film na zamračené nedělní odpoledne, kterému snad není co vytknout. Musím panu Abagnelovi pogratulovat, jak všechny přečůral :)

• 11.5.2014  17:53
    The Divide (2011)

I přes některé chyby, nedotaženost některých příběhových linií musím říct, že mě ten film velmi zaujal, trochu drsnější ukázka lidské osobnosti a jejího rozkladu. Některý věci bych z filmu úplně vypustila (třeba výlet mimo bunkr) a soustředila se spíš na ještě detailnější vykreslení charakterů postav, konec konců jen o tom ten film vlastně je. Za to ta hvězda dolů, ale jinak...Šokující!

• 31.3.2013  22:07
    Chicago Fire (TV seriál) (2012)

Velmi nadějný seriál, doufám, že po první serii neskončí. Zajímavý námět i různé dějové linky, které se nemotají jen kolem hasičské zbrojnice, sympatičtí herci. Příjemná oddechovka!

• 31.3.2013  21:58

Po dlouhé době jsem se do kina těšila jak malá. Hltala jsem Jacksonovi každej záběr, který mi naservíroval, nic méně bych uvítala trošku méně té "digitálnosti", které se v Pánovi Prstenů tak šikovně vyhýbal. Docela mě rozesmála postava Radegasta, trošku mu to ubírá na vážnosti. A scéna s Glumem prostě paráda, uvidíme co bude dál. Zatím to ujde!

• 31.3.2013  21:51
    Četnické humoresky (TV seriál) (1997)

Český seriálový klenot... v té záplavě komerčních a teď mi pan admin odpustí, sraček.

• 31.3.2013  21:48

Nikdo nedokáže zfilmovat lidskou psychiku tak jako Darrren Arronofsky!

• 31.3.2013  21:42

Dlouho jsem tenhle film odkládala o to víc jsem si ho pak užívala. Mrazivá a svíravá atmosféra severu, která ukrývá nejedno tajemství. Vynikající thriller, který stojí na postavě Lisbeth a že ji Noomi Rapace zahrála sakra dobře (pro mě jako diváka netknutého knihou, snad se k ní někdy dostanu). Skvělé osvěžení v éře Hollywoodu. Jo a taky jsem se zařekla, že na tu americkou verzi se nikdy nepodívám, uvidíme jak dlouho mi to vydrží...

• 31.3.2013  21:33

Brilantní snímek o lidské odhodlanosti jak žít, jak bojovat, jak zvítězit a jak zemřít. Děkuju za takovéhle filmy!

• 31.3.2013  21:28
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Může mi někdo vysvětlit jak to, že to má tak vysoký hodnocení!? Dala jsem tomu šanci po čtyři díly a nepřesvědčilo mě to. Strašný kvantum postav ve kterém se ztrácí děj, navíc chvilku jsme tam, tam a pak šupem zpátky do prvního království, ani s dialogy si nikdo moc práce nedal, ikdyž co já vím, půlku jsem jich zaspala. Herci, i když je mám ráda, zde mi přišli strašně nesympatičtí, obzvlášť Lena Headey. Cenu za výpravu by jim vyfoukla snad i Xena. Na tomhle seriálu mě bohužel nezaujalo zhola nic. Škoda!

• 25.3.2013  21:16
    Transplantační jednotka (TV seriál) (2009)

Viděla jsem všechny odvysílané díly jen kvůli Katherine Moennig, jinak mě to ani jako fanouška seriálů z lékařského prostředí vůbec nezaujalo. Nápad byl dobrý, ale totálně zbabraný. Škoda!

• 13.3.2013  21:05

Film mého dětství, vzpomínám si jak jsme stavěli letadla pod stolem, z vařečky měli knipl a texty jsme uměli nazpaměť i po těch 12 letech si je dokážu vybavit, ale film na mě působil jinak, víc jsem ho prožívala, přiznám se i nějaká ta slza ukápla, dost možná i z nostalgie. Chtěla bych o těch klucích vědět víc, ty dva dny s posádkou Memphiské krásky utečou jako voda. Poctivý film!

• 20.2.2013  20:49
    Maker, The (2011)

Zpočátku to na mě působilo strašně smutným dojmem, snad možná tím ztvárněním postav a snahou oživit svou budoucí družku (jak jsem si zpočátku myslela) a skončí to happy endem. Byla jsem těžce na omylu. Bravo!

• 15.2.2013  21:52
    Oktapodi (2007)

Hledá se chobotnička...!

• 15.2.2013  00:51

Po překvapivé a nejoblíbenější jedničce, natřískané a pro Heatha Ledgera osudové dvojce obrovské zklamání. Nevím co si mám myslet, samotný Batman je odsunut na druhou kolej a přišlo mi, že ani Tom Hardy nedostal tolik prostoru, kolik by si jeho postava zasloužila, zkrátka je to takový guláš postav a spletenec dějových linií. Film, kde forma převládá nad obsahem. I ten soundtrack je pořád stejnej. Myslím, že se můžeme "těšit" na další film tentokrát o Robinovi, našlápnuto k tomu má. Ať se na mně pětihvězdičkáři nezlobí, ale kde je ten "nejlepší film všech dob" ?!

• 14.2.2013  21:18
    Papíry (2012)

Na co jinýho se podívat na Sv. Valentýna. Osud!

• 14.2.2013  18:55
    Spartakus: Bohové arény (TV seriál) (2011)

Druhá, či "první" řada Spartaka, nemá se Spartakem moc co dočinění. Dozvíme se, jak se stal Crixus šamponem, pardon šampionem, Capui a dozvíme se co dělali staří známý před příchodem Spartaka. Tato série je jen o maličko horší než Krev a písek a to jen absencí Andyho, jinak jde v podstatě o to samé.

• 14.2.2013  18:49
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Seriál plný násilí, sexu a intrik, to musí být nějaký odpad, říkáte si, ale opak je pravdou. První co mě zaujalo, tak byl Andy Whitfield, to jeho charisma z něj doslova teklo, jako krev v aréně a jeho touha znovu spatřit manželku. Tahle dějová linie se táhne prakticky celým seriálem. Crixus, věčně naštvanej (takový typy nemám ráda), ale skvělej protipól ke Spartakovi. Batiatus a jeho žena spřádají ty nejdivočejší intriky, někdy mám pocit, že to už moc přehání. Každopádně vizuální stránka ala 300, byla docela slušná, až na tu digitální krev. Nevím jak vy? Ale já se bavila!

• 14.2.2013  18:36

Nejkrásnější česká pohádka!

• 14.2.2013  16:17

No dle komentářů jsem to čekala trošičku "drsnější" než co se ni dostalo. Osud chlapce mu nadělil pěkných pár ran z období dospívání, ikdyž on sám je trochu zvláštní a jediná přítelkyně po smrti matky se mu stala slepice. Už tohle je zajímavé téma na film, nicméně ať jsem se snažila sebevíc film mě docela nudil. Co mě však dostalo do kolen byl výkon Emile Hirsche a jeho podání Duncana. Skvělý herecký výkon!

• 14.2.2013  14:14

Kontrast toho, jak si jde někdo tvrdě za svým a na druhé snaha odolat podlehnutí, která se stejně vymkne z rukou. Jen sledujete pocity obou aktérek a vžíváte se do nich. Ano, mohlo se zajít ještě dál, ale naservírovaný příběh na pochopení těch dvou stačil. Odolávat stejně nemá smysl!

• 5.2.2013  22:32
    Únos (2006)

Někdy mi to připomíná tipovačku při písemce :-D

• 24.1.2013  15:19

Paráda! Sledovat zpomalené záběry herců, ta mimika, ty emoce, které z toho vyzařují. Skvělý zážitek!

• 24.1.2013  15:17
    Méďa (2012)

Čekala jsem trošičku úchylárnu ve stylu American Pie, ale pohodovej film, mluvící méďa bude určitě skvělej nápad. Musím říct, že to co jsem dostala byl humus, po půlce filmu jsem to chtěla vypnout a říkám si v duchu "co to jako mělo být?". Zasmála jsem se asi jednou, pak jsem jen doufala, kdy už to konečně skončí. Velké zklamání!

• 24.1.2013  15:08
    Mrazík (1964)

Prosím už ne!

• 24.1.2013  15:02

Určitě je skvělý, že se najdou takový lidí jako Tuohy, já osobně bych do toho asi nešla, ale ty kecy okolo. Američani se prostě nezapřou. Drama?! Ani náhodou. A jak mám Sandru Bullock docela ráda, do role spořádané křesťanky mi prostě nesedla a vůbec celý ten film mě nějak nedokázal vtáhnout do děje. Škoda! A hodnocení 82%? Znám spoustu filmů co by si ho zasloužily víc.

• 24.1.2013  14:52

Neočekávejte Hannibala ala "Mlčení jehňátek", žádná tíživá atmosféra, jen touha po pomstě za zavražděnou sestru. Určitě se z filmu dalo vytřískat daleko víc, potenciál to mělo. Určitě potěšil výkon mladého Gasparda, ten jeho "úsměv" si budu pamatovat hodně dlouho a pár miniroliček pro české herce určitě taky potěší. Ale celkově mi film přišel takový neslaný, nemastný, snad kvůli tomu, že se jednalo o film s Hannibalem.

• 24.1.2013  14:41
    Nordwand (2008)

Poutavý příběh z horské kroniky, kde se psaly dějiny o dobývání Eigeru. Po technické stránce skvěle natočené a autentické, nějaké hluchá místa ve filmu by se našla, obzvlášť ty co se děly mimo stěnu Eigeru. Člověk by si na první pohled, že je to až moc velké drama, ale v horách se píšou tyhle příběhy samy.

• 24.1.2013  14:33
    Pelíšky (1999)

Kultovní český film, nabitý nesmrtelnými hláškami. Herecký koncert, který diriguje Jan Hřebejk. Geniální!

<< předchozí 1 2