Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Buly (1992) (TV pořad)

Dneska je moderní nadávat na Zárubu, potažmo ČT. Jenže já si pamatuju začátky Buly. A oceňuju důsledek toho, co Záruba dělá a co ho baví. Důsledek je velká sledovanost hokeje v televizi. Na to se nabaluje zájem sponzorů, díky čemuž je v hokeji víc peněz (srovnání od revoluce po současnost). Kvalita studia je taky nadprůměrná. Jasně chyby se najdou, ale to všude. Srovnání s Novou nebo např. slovenskou televizí, co se týče extraligy a MS, je z mého pohledu více než jasné.

Loving Annabelle (2006)

Ve filmu jsou náboženský fundamentalisti. Nejsou ale jen ve filmu. Puritáni co nazvou pornem i dva zamilované co se líbají... Nedej Bože když vidí bradavku nebo zadek, to je pro ně něco naprosto deviantního. Někdy mam pocit jako kdybych se ocitl ve středověku. Prostě úplně vidim dav s pochodněmi, kosami a vidlemi, co násilím kážou o tom, co krásné je a co krásné není....v ruce mají mobil a koukají na CSFD jestli jim náhodou nepřibyl další bodík...

Uchovat si tvář (2004)

To jak čínský drbny řeší co jí, aby nebyly tlustý, to prozrazuje proč jsou krásný i v pozdějším věku. To jak asiati neustále řeší hlednání partnera podle toho co má a co dělá, taky neni špatný. Ale křečovité držení se tradic to nemusim. Vyloženě k smíchu bylo jen pár scének, je to spíš úsměvný film. Ale ta nálada byla parádní, navíc žádný americký klišé a patos. Prostředí taky fajn. A ty holky...když já ty asiatky miluju. Neumim jinak. Fakt.

Život Adèle (2013)

Na komiksy jsem čím dál víc alergickej. Pytlíček předsudků se začíná plnit, ačkoliv se neustále snažím o vyprázdnění. Ale tohle dílko je naštěstí jiný než klišoidní romanťárny. Asi fakt stačí lesbický téma a dívám se na to úplně jinak. Páč bejt to o chlapech, nedokoukal bych to...

Le Mans '66 (2019)

Motosport miluju. GT40 je pro mne pastva pro oči. Jsem sice na "japonce" a "italy", ale tohle auto má koule. A nedivím se, že amíci museli natočit něco takovýho. On totiž amík nikdy nebyl mistr světa v F1 nebo Rallye. A myslím, že se toho nedožijou ani moje šedivý a fousatý vnoučata. Takže shrnuto a sečteno, nic jinýho co by znal celej svět, vlastně z motosportu ani natočit nemohli. Jen hodně suchý konstantování k převelice namyšleným amerikáncům. Pět hvězd za scénář, kameru, střih, hudbu a obsazení. Bylo to hodně dobrý Pavlíku.

plakát

Futurama (1999) (TV seriál)

Bender Bending Rodriguez, nejlidštější postavou v daleké budoucnosti je robot. Turanga Leela, tak tu bych sprasil vážení i s tim jednim okem a i přesto, že je kanalizační mutant. Philip J. Fry, sám sobě dědou. Dr. John E. Zoidberg, hóóódně chudej doktor. Amy Wong v hranym filmu by mohla bejt třeba Lee Se Young, proto taky chápu že s ní Fry i Bender šukali. Celý je to prostě ušitý přesně na míru pro Pavlíka.

Pád anděla (2019)

Tohle byl velký omyl. Vůbec jsem na to neměl čučet.

Ženy v běhu (2019)

Ve dvaceti bych to poslal do odpadu, páč by mi to přišlo naivní jak film pro pamětníky, a ani bych to nedokoukal. Ve třiceti bych to už musel dokoukat, jelikož jsem byl ženatý, dal bych tak dvě hvězdy za krásný holky. Ve čtyřiceti bych dal tři kvůli odkazu na rodinu, akorát nevim jestli bych se na to vůbec koukal. Před padesátkou dávám čtyři. Život je totiž krásnej díky lásce. Asi fakt stárnu.

plakát

Pustina (2016) (TV seriál)

Obyčejná pusa od dcery má svoji velkou sílu. Já nevim, víc mne zasáhla první série Rapla nebo Vzteklina. Jo je to jiný, neměl bych srovnávat. Dušek je ale fakt vynikající. Policajti naproti tomu nic moc. Ono když vidíš 1.oddělení od Mareše, pak si dáváš spoustu otázek co se týče policejní práce. Bejt to doladěný s Marešem třeba jako konzultantem, bylo by to sakra znát. To si teda myslim teď, páč jsem to zrovna dokoukal. Jenže to by vlastně změnilo děj. Takže nic.

Ovládací panel

Fanklub