Radek273

Radek273

Radek Vančura

okres Hradec Králové

1 bod

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
1 2 3 následující >>
  • 28.7.2018
  To je vražda, napsala - Poslední let Dixie Damsel (S05E07) (epizoda) (1988)

  Jessica přijíždí do Kalifornie, kde se nacházejí trosky letadla, s kterým kdysi havaroval její muž Frank.
  Jessica je překvapena, když zjistí, že korejské válečné letadlo, které havarovalo s jejím manželem na palubě, bylo nalezeno. Její manžel Frank i celá posádka, vyjma jednoho letce, havárii přežili. Když je však tělo jediné oběti posádky ohledáno, vychází najevo, že byl zavražděn. Brzy se Jessičini přátelé stávají podezřelými, ale když všichni úspěšně projdou detektorem lži, vyšetřující důstojník major Kevin Cooper dochází k jedinému závěru: Frank Fletcher musí být vrahem. Jessica samozřejmě protestuje a navzdory pokusům majora Coopera se pouští do vlastního vyšetřování. Když pak v kufru auta, které se v letadle nacházelo, najde díry, je přesvědčena, že má pravdu, když si myslí, že na palubě musel být ještě někdo další.

  • 28.7.2018
  To je vražda, napsala - Ničivá zeleň (S05E06) (epizoda) (1988)

  Při návštěvě New Yorku náhle Jessicu zaujme tajemství zahrnující starobylý diadém, bývalou herečku a reportéra obviněného z vraždy.
  Jessica přijíždí do New Yorku, aby navštívila zdejší klenotnictví, které chce zakomponovat do své nové knihy. Jelikož potřebuje nabrat co nejvíce inspirace a konkrétních informací, doprovází ji majitel klenotnictví Hudson Blackthorn v pozdních hodinách do svých skladů a ukazuje bezpečnostní systém. Ve stejný okamžik se ozve alarm následovaný výbuchem, a když všichni tři (společně s hlídačem) vyběhnou do expozice, shledávají, že starý a velmi cenný princeznin diadém byl ukraden. Přijíždí policie a ohledávají místo činu, když v tom se zdejší hlídač sklátí k zemi po otravě barbituráty. První podezřelou je Jessica, ale policie prozatím nemá žádné důkazy. Do kontextu s historií diadému Jessicu uvádí novinář Ken Parrish a ta se pouští do vyšetřování. Problémy ji však neustále působí dvojice policistek v čele s detektivkou Kathleen Chadwickovou.

  • 28.7.2018
  To je vražda, napsala - Jako v kleci ptáček (S05E01) (epizoda) (1988)

  Jessica se náhodou setkává se svým starým přítelem Michalem Hagartym. O chvíli později stojí před mrtvým bulharským diplomatem a míří na ni policie.
  Jessica se ocitne ve vězení poté, co ztratí kabelku a všechny své doklady. Na letišti se setkala s kamarádem, špiónem Michaelem Haggertym, který se cestou na hotel potřeboval někde zastavit. Ozvala se střelba a Jessica najednou stojí před mrtvolou a je zatčena. Snaží se různě prokázat svou totožnost, přičemž si dokonce nechá předvést synovce Gradyho. Ten ji však nečekaně zapře. Muž, který byl zavražděn, pocházel z bulharského konzulátu a měl být zprostředkovatelem výplaty. Michael chce, aby Jessica raději zůstala pro vlastní bezpečí ve vězení, ale ani v cele si nemůže pomoci a snaží se zjistit, kdo onoho Bulhara zastřelil.

  • 28.7.2018
  To je vražda, napsala - Primárky (S04E22) (epizoda) (1988)

  Jessica přijíždí pomoci staré kamarádce, která je v současnosti senátorskou kandidátkou. Když pak naleznou správce kampaně zavražděného, musí Jessica prokázat její nevinu.
  Jessica se chopí práce řečníka pro svou přítelkyni Kathleen Laneovou, která se uchází o místo v senátu. Dosud se pohybuje na druhé pozici za protivníkem Arthurem Drelingerem, nicméně dotahuje. Proto se však začínají objevovat útoky na její osobu. Tím posledním je nařčení, že snad má vztah s vedoucím kampaně Budem Johnsonem. Poté, co televizní novinář Edmund Hall publikuje fotky oné dvojice v objetí, Johnson zřejmě neustojí tlak a vyskočí z Kathleenina hotelového balkonu. Kathleen je v šoku, stále má však podporu svého manžela Jacksona Lanea. Jessica i policie si jsou však téměř jistí, že byl Johnson zavražděn, nicméně jak to dokázat? A kdo je oním vrahem?

  • 28.7.2018
  To je vražda, napsala - Hornický masakr (S05E05) (epizoda) (1988)

  Když je Jessičina bývalá studentka zatčena za vraždu, odjíždí Jessica do Západní Virginie, aby ji dostala z vězení.
  Když se Molly Connorsová vrací do svého rodného města v Západní Virginii, aby zjistila pravdu o smrti svého otce při výbuchu nálože, místní podnikatel Tyler Morgan ji nechá zatknout. Kontaktuje proto svou kamarádku Jessicu Fletcherovou, aby ji požádala o pomoc s kaucí. Ta nejen že pomůže, ale přijíždí i osobně, aby jí pomohla. A když je pak Tyler Morgan nalezen mrtvý, může dokonce řešit vraždu. Morgan byl však nemilosrdný majitel dolů, čímž účinně ovládal závislé město, a tudíž měl mnoho nepřátel. Zároveň podváděl svou ženu a konečně ani jeho vlastní syn nebyl spokojen, jak firmu vede. Naštěstí skříňka na zbraně poskytne důležité svědectví.

  • 28.7.2018
  To je vražda, napsala - Sněhově bílá, krvavě rudá (S05E04) (epizoda) (1988)

  Obrovská bouře vede k tomu, že Jessica uvízne v lyžařské chatě s mužským olympijským týmem lyžařů.
  Jessica je na dovolené v lyžařském středisku a čeká na synovce Gradyho, který má přijet na víkend. O samotě si to ale také užívá, je jen trochu zaskočena přítomností lyžařů trénujících zde na Světový pohár. Brzy se však spustí sněhová bouře a závěje horskou chatu odříznou. Ve stejnou dobu je jeden z členů lyžařského týmu Gunnar Tilstom na svazích zavražděn šípem vystřeleným z kuše. Vrahem může být kdokoli. Tilstrom byl totiž sukničkář, který to táhl s mnoha ženami, včetně majitelky chaty Anne Lowryové, jež má velmi žárlivého a vznětlivého manžela. Mimoto se také dostal do rozporu s trenérem a společností, jejíž lyžařské výrobky musí podporovat. Sněhová bouře všechny v chatě uvězní, a Jessica tak vyhledá pomoc bývalého policisty z New Yorku Eda McMasterse.

  • 28.7.2018
  To je vražda, napsala - Malá noční hra (S05E02) (epizoda) (1988)

  Poté, co Jessičin vydavatel oznámil, že odchází do penze, musí jet Jessica do New Yorku, kde ji potenciální noví vydavatelé padají k nohám.
  Jessica zavítá do New Yorku, kde ji neustále obtěžuje agent Theo Wexler, jenž se ji zoufale snaží zastupovat. Bývalý agent totiž odešel do penze a prodal mu své podnikání. Navštěvují spolu večírek, na kterém Jessica poznává známého vydavatele Axela Weinguarda či gentlemana Dennise Stantona. Oslovuje ji také číšník Andy Broom, který žádá o pročtení jeho zatím nepublikovaného románu. Poté je Weinguard zabit a Andy se ocitne ve vězení. Ještě během onoho večera však Jessica přistihne Dennise na balkoně svého hotelového pokoje, jak právě sešplhal z vyššího patra. Ihned vše vysvětlí, ale později se ukáže, že lhal. Nakonec se ale objevují zvěsti o tom, že společnost Weinguard se chystá stáhnout svou investici do nemovitostí, a tak je tu celá řada podezřelých.

  • 22.7.2018
  To je vražda, napsala - S kamennou tváří (S04E21) (epizoda) (1988)

  Když jeden z bývalých studentů Jessiky přináší na Broadway hru založenou na jejím románu, ocitá se uprostřed války mezi dvěma zdejšími kritiky.
  Jessica se v New Yorku zúčastní premiéry hry Mainly Murder, která je založena na jednom z jejích románů. Všichni, včetně mladého dramatika Waltera Knapfa, jsou nervózní, co budou hře říkat hlavní kritici. Jeden z nich, Elliot Easterbrook, bývá obzvláště ošklivý a hnusný a jeho recenze zničující. Bohužel ani tentokrát není jiný. K nemalé radosti všech však recenzent pro Chronicle Danny O'Mara, považovaný za vůbec nejdůležitějšího, je velmi pozitivní a celou hru pochválí. Zároveň také ve svém sloupku urážlivě zmiňuje Easterbrooka. Když je pak O'Mara nalezen zavražděný a Easterbrook nad ním přistižen se zbraní v ruce, policie si myslí, že mohou uzavřít případ. Překvapivě však pitva určuje, že O'Mara leží mrtvý již několik hodin.

  • 22.7.2018
  To je vražda, napsala - Rodeo v Saskatchewanu (S04E20) (epizoda) (1988)

  Jessičina neteř má zamotanou hlavu jezdcem rodea a odmítá věřit, že by mohl vraždit.
  Jessica odcestuje do Saskatchewanu, aby na žádost sestry navštívila svou neteř Jill Mortonovou, jelikož si o ni dělá starost. Zde pak poznává Martyho, velmi hezkého mladého muže a především přítele Jill. Ta se však posléze dozví něco o Martym a románek rázem končí. Mezitím se kolem konají slavnosti rodea, přičemž konkurence mezi kovboji je opravdu silná. Každý z nich se přesto musí podrobit zdravotní prohlídce u Doca Schaeffera, který neváhá kohokoliv zastavit, pokud si myslí, že zdravím neodpovídá. Když je pak Doc zavražděn, viníkem může být téměř každý. Nicméně prázdná nádoba na kyslík na ošetřovně se stává klíčovým vodítkem, které Jessiku nakonec zavede k vrahovi.

  • 22.7.2018
  To je vražda, napsala - Zase o rybách (S04E19) (epizoda) (1988)

  Jessica se vrací do New Yorku za svým synovcem a jeho přítelkyní a navštěvují podnik, ve kterém pracuje. Pak je však v restauraci zabit zdejší zaměstnanec.
  Jessica je v New Yorku, aby navštívila svého synovce Gradyho a setkala se s jeho snoubenkou Donnou Mayberryovou. Zároveň chce vidět restauraci, do které před časem investovala. Rychle však zjišťuje, jak může být podnikání newyorských restaurací bezohledné. Už při vstupu s nimi nešetrně zachází zdejší zaměstnanec Chaz Crewe. A ani pozdější zážitky celkový dojem na restauraci nelepší. Následující den je Crewe nalezen v kuchyni mrtvý, a Jessica tak musí řešit další vraždu. Mimoto je také potřeba se věnovat oběma snoubencům, mezi kterými to trochu skřípe.

  • 22.7.2018
  To je vražda, napsala - Poklad (S04E18) (epizoda) (1988)

  Smrt výstřední stařenky přináší starosti Jessice, která byla určena za vykonavatele poslední vůle. V domě zemřelé, jak praví legenda, kdysi přespal Benedikt Arnold a dokonce je tu prý ukryt nějaký "poklad"?
  Když zemře samotářská Tilly Adamsová, několik lidí spíše kouká po její pozůstalosti, než aby smutnili. Jessica je určena vykonavatelkou poslední vůle a společně se Sethem Hazlettem začnou ihned katalogizovat rozsáhlý majetek obsahující mnoho hodnotných starožitností. Místní prodejce starožitností Benny Tibbles má v úmyslu majetek dostat do svých rukou, stejně tak jako jeho bratr Kevin, který bratra již mnohokrát pro velký zisk podvedl. O dům se dále zajímá také Angličan Alastair Andrews, který je velkým obdivovatelem Benedikta Arnolda, jenž tu podle legendy kdysi pobýval. Plánuje dům koupit, rozložit a přemístit do Anglie. Když však v domě naleznou Bennyho Tibblese, Jessica má další vraždu k řešení. Bohužel existuje dlouhá řada podezřelých.

  • 22.7.2018
  To je vražda, napsala - Smrtonosná vinice (S04E17) (epizoda) (1988)

  Vinařství rodiny Gambini se stane cílem organizovaného zločinu a je na Jessice, aby odhalila, kdo stojí za vraždou nájemného vraha, člena mafiánského zásahu.
  Jessica Fletcherová navštíví své přátele, rodinu Gambini, jejíž patriarcha Salvatore se chystá oslavit 75. narozeniny. Salvatore vložil celý svůj život do vinařství, ale dělá si starosti o jeho budoucnost. O syna ani dceru obavy nemá, ale zdá se, že jeho vnoučata nemají žádný zájem o budoucnost v podnikání a udržení tak rodinné tradice. Jeden vnuk je hráč, který patrně dluží spoustu peněz nesprávným lidem, druhý je stoupající fotbalová hvězda a jeho vnučka často navazuje vztahy s nevhodnými muži. Salvatore před časem obdržel nabídku na koupi, ale odmítl. Když po oslavě naleznou dalšího z nápadníků vnučky zavražděného ve vinném sklípku, spouští se opět vyšetřování.

  • 22.7.2018
  To je vražda, napsala - Vražda za zrcadlem (S04E16) (epizoda) (1988)

  Během návštěvy Connecticutu Jessica vyslechne zpověď smrtelně zraněného muže a následně odhaluje tajemný zabezpečený dům,ve kterém sídlí důležitý zahraniční důstojník.
  Když Jessica opouští hotel, kde večer přednesla konferenční řeč, stává se svědkem dopravní nehody. Řidič utrpěl infarkt a požádá Jessiku, aby mu přivedla kněze. Avšak než dorazí, prozradí jí ve svých posledních slovech, že právě zabil člověka jménem Carl Cosgrove. Vše tedy ohlásí policii, ale seržant Cooper o jejím příběhu pochybuje, a to obzvláště poté, co telefonicky zkontroloval a tedy na vlastní uši slyšel, že Cosgrove je naživu. Když se však objeví jeho tělo, zdá se, že měla Jessica přeci jen pravdu. Nicméně nakonec se má všechno jinak, Cosgrove není Cosgrove a Jessica se ocitá uprostřed vládní bezpečnostní operace.

  • 22.7.2018
  To je vražda, napsala - Hotel Rajská Zahrada (S04E09) (epizoda) (1987)

  Jessica se vydává za sestru zabité ženy, aby se dozvěděla více o vraždě na maloměstě.
  Jessica se rozhodne odcestovat do Edenu v Oregonu poté, co se někdo zdánlivě pokusil zabít její kamarádku Mary Rose Welchovou. Sestra Mary Rose Charlotte, která nedávno zemřela, zde totiž mnoho let žila a byla úspěšnou podnikatelkou provozující místní hotel. Jessica se po příjezdu vydává za sestru zemřelé, přičemž ji osobně doprovází "její" právník Lewis Framm. Ve městě se jí však dostává chladného přijetí. Charlotte totiž údajně zemřela na srdeční infarkt, a proto byla hned následující den zpopelněna. Šerif tedy nemá zájem vyšetřovat její smrt a městský doktor Lynch se zdá být poněkud skoupý, pokud jde o detaily úmrtí. Místní podnikatel C.J. Cobbs s majitelkou hotelu obchodně jednal, ale samotný hotel je překvapením. Dokonce se zdá, že byla Charlotta možná zapletena do vydírání. A právě objasnění tohoto vydírání je nepochybně dovede k vrahovi.

  • 16.7.2018
  To je vražda, napsala - V kruhu rodinném (S04E15) (epizoda) (1988)

  Jessica přijela do Savannah, aby pomohla kamarádovi s jeho hrou a náhle obdrží překvapivou nabídku k sňatku. Ještě překvapenější je však z toho, jak vykresluje rodinu.
  Jessica navštíví svého přítele a kolegu spisovatele, dramatika Eugena McClendena. Samozřejmě ji zajímá, jestli má její návštěva zvláštní důvod, a je přímo šokována, když dostává nabídku k sňatku. Jednalo by se však o pohodlné manželství pouze na šest měsíců, protože přibližně tolik mu zbývá života. Tohle vše by navíc sloužilo jen na ochranu jeho majetku před chamtivými příbuznými. Uprostřed noci se však ozývá výstřel a McClenden je přistižen u postele zavražděného, vlastního právníka Jonathana Keelera, se zbraní v ruce. Jessica tak musí přichystat jednu ze svých pověstných pastiček, aby vraha dopadla.

  • 16.7.2018
  To je vražda, napsala - Prokletí Dannau (S04E14) (epizoda) (1988)

  Když je zavražděný Sethův bratr, Jessica musí zjistit, jestli je za to zodpovědný prokletý rubín z Indie.
  Jessica je se Sethem Hazlettem ve Washingtonu a naléhá na něj, aby zajeli pozdravit jeho bratra Richarda, který žije v nedalekém Marylandu. Oba bratři se však odcizili a již 30 let se neviděli. Richard se nedávno znovu oženil a jeho mladá nevěsta Alice tajně poslala Sethovi pozvánku. Richardova rodina je proti tomuto sňatku, navíc s někým tak mladým. Bratří se nakonec usmíří, bohužel následujícího rána Richarda naleznou zavražděného. Podezřelým je každý, nicméně někteří nakonec myslí, že Richardova smrt je spojena s prokletím Dannauova starobylého rubínového přívěsku indického původu, o nějž má zvláštní zájem jistý indický diplomat. Jessica, považována detektivem za tajnou agentku, se pouští do vyšetřování.

  • 16.7.2018
  To je vražda, napsala - Rodinné zatížení (S04E06) (epizoda) (1987)

  Britská sestřenice Jessicy Emma MacGillová je obviněna z vraždy starého pána.
  Jessičina britská sestřenka Emma McGillová je pozvána na honosné sídlo své válečné lásky Geoffrey Constabla, kterého neviděla už více než 40 let. Nyní je již lordem, jenž nedávno zdědil titul od svého otce. Bohužel jeho zdravotní stav se jeví natolik vážný, že mu již doktor nedává moc času. Mnozí z jeho rodiny se navíc starají pouze o svou finanční situaci a sociální postavení. Geoffrey je vdovec. Ačkoliv měl dobré manželství, bylo bez lásky, jelikož jej zprostředkoval jeho otec. Nyní však, když má kontrolu nad majetkem rodiny, nabízí Emmě, aby spolu naplno prožili poslední dny jeho života. Rodina je samozřejmě proti tomuto plánu a nedlouho potom umírá Geoffrey při pikniku s Emmou. Policie rychle dospěje k závěru, že byl lord otráven, a Emma s ní spolupracuje, aby našla zákeřného vraha.

  • 16.7.2018
  To je vražda, napsala - Posel smrti (S04E13) (epizoda) (1988)

  Když je nalezen zavražděný podnikatel, musí Jessica prokázat, že její švagrová je nevinná.
  Jessica navštíví neteř Carrie Palmerovou a jejího manžela Leonarda, astronoma, aby oslavili jejich nadcházející výročí svatby. Když však dorazí, zjišťuje, že Carrie jela navštívit starší tetu a Leonard, roztržitý profesor, si zase datum výročí popletl. Tomu se zároveň zcela nedaří v práci, dokonce se pohádá se svým zaměstnavatelem. Jessica tak brzy musí vyšetřovat vraždu, když se objeví tělo Drakea Eatona. Všechny důkazy ukazují na Leonarda jako vraha a policista seržant Kettler navíc vypadá, že má zájem pouze o to, aby jeho manželka mohla publikovat svůj román.

  • 16.7.2018
  To je vražda, napsala - Otrávená večeře (S04E12) (epizoda) (1988)

  Šerifova sestra přijíždí do Cabot Cove, nedlouho poté pak dorazí i její manžel. Jessica připraví večeři s vražednými výsledky, přičemž vše poukazuje na šerifovou sestru.
  Všichni v Cabot Cove jsou překvapeni, když jim šerif Amos Tupper představí svou sestru. Opustila narychlo náladového manžela Elmo Bannera a nemá v úmyslu se k němu vrátit. Brzy poté však přijíždí i celý Bannerovský klan (Elmo, jeho bratr, sestra i její manžel) a zdá se, že mají vlastní názor na to, co by měl kdo dělat. Jessica na usmířenou všechny pozve na večeři, ale uprostřed jídla najednou všichni usínají. Tedy všichni až na Elma, který je nalezen mrtvý. Testy posléze prokážou, že smrt způsobila droga přítomná v dušeném mase. Šerif Tupper zároveň najme nového zástupce, nadějnou Marigold Feeneyovou.

  • 16.7.2018
  To je vražda, napsala - Jestliže je čtvrtek, musí být u Beverly (S04E07) (epizoda) (1987)

  Policista, který věnoval větší pozornost domům různých žen v Cabot Cove, potřebuje Jessičinu pomoc, když se stane hlavním podezřelým z vraždy.
  Jessica a šerif Amos Tupper vyšetřují vraždu, jejíž obětí se stala Audrey, manželka zástupce šerifa Jonathana Martina. Trio (obohacené o zdejšího doktora) vešlo do domu poté, co Tupper dostal vysílačkou zprávu, že se zástupce dispečinku neozývá. V domě však nenaleznou Martina, nýbrž pouze jeho mrtvou ženu. Na první pohled si zde někdo dal práci, aby to vypadalo jako sebevražda, ale jde určitě o vraždu. Jak postupuje vyšetřování, vyplouvají na povrch šokující zprávy o zástupci Martinovi, který patrně spí hned s několika ženami ve městě. Žárlivost se zdá být slibným motivem, ale skutečná příčina vraždy nakonec tkví v něčem jiném.

  • 16.7.2018
  To je vražda, napsala - Ukradený příběh (S04E08) (epizoda) (1987)

  Bomba zabije televizního producenta, který ukradl děj jedné z knih Jessicy.
  Když se televizní producent rozhodne ukrást zápletku z nejnovější knihy Jessicy pro jeho show, scénáristka, která pro ni má vytvořit podklad, Gayle Yamada, se přes to nedokáže přenést. Při autogramiádě proto Jessicu osloví a řekne, co se děje. Jessica to přejde a naopak jí nabídne pomoc s vypracováním nové zápletky. Současně se objevují problémy s pořadem Danger Doctor, jehož hvězda Gary Patterson se cítí být ohrožena novou seriálovou herečkou Brendou Blakeovou, která však ve skutečnosti chce být uvolněna, aby mohla přijmout roli v celovečerním filmu. Dva producenti Sid Sharkey a Avery Stone se neustále hádají a nakonec i režisér má problémy, a to úplně se všemi. Když je pak Sid zavražděn "balíčkovou" bombou, není nouze o možné podezřelé. Dokonce k nim patří i Jessica. Začíná tak vlastní vyšetřování a nakonec vrahovi připraví past.

  • 16.7.2018
  To je vražda, napsala - Přátelské shledání (S04E11) (epizoda) (1987)

  Jessica a její synovec získají víc, než očekávali, když se ubytují v luxusním hotelu v New Yorku, který spravuje Gradyho starý kamarád.
  Jessica je v New Yorku, aby navštívila svého synovce Gradyho. Shodou okolností však jeho byt musí být deratizován, a tak se na pozvání Gradyho kamaráda z dětství Garretta Harpera ubytují v apartmánu luxusního hotelu. Garrett se totiž před časem oženil se starší dámou Cornelií Montaigne Harperovou která je současně majitelkou onoho hotelu. Grady je příjemně překvapen, když zaslechne, že ve stejném hotelu právě pobývá také jeho vysokoškolská láska Sandra, do které je doposud po uši zamilovaný. Když ji však Grady najde zavražděnou v hotelovém pokoji, je přirozeně hlavním podezřelým. Vše se ještě zhorší, když ho jeho přítel Garrett požádá o podivnou laskavost, při níž je znovu přistižen na místě činu. Jessica nemá pochybnosti, pokud jde o Gradyho nevinu, a spolupracuje s policií na řešení tohoto zločinu.

  • 16.7.2018
  To je vražda, napsala - Indián (S04E10) (epizoda) (1987)

  Potomek původních obyvatel (indiánů) si dělá nárok na půdu města Cabot Cove. Tím uvrhá město do chaosu. Když je zavražděn místní průmyslník, všechny důkazy poukazují na předpokládaného nového vlastníka půdy.
  V den založení Cabot Cove přijíždí do města potomek původních obyvatel a předkládá zde kopii pozemkového grantu, který z něj dělá majitele pozemku, na kterém je město postaveno. Mladý muž George Longbow následně navštíví městskou radu, na které mu vyhrožuje Addison Langley. Ten si před časem koupil část zdejší půdy, kterou plánoval později zpeněžit prodejem hotelovému projektantovi. Když je pak Langley nalezen zavražděný, Longbow se stává jasným podezřelým. Jessica je však přesvědčena o jeho nevinně a snaží se najít skutečného vraha.

  • 4.3.2018
  Krok za krokem - Stěhování (S07E19) (epizoda) (1998)

  Frankovi se povede zakázka a dostane za to možnost nastěhovat se do nového domu. Všichni z rodiny jsou nadšení, všichni kromě Lilly. Ta je od počátku proti, dokonce začne mít problémy ve škole. Ke všemu o jejich starý dům začne mít zájem bohatý pár, který však chce celý dům kompletně předělat.

1 2 3 následující >>