goodridge

okres Šaľa

LinkedIn: goodridge

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 1.7.2018  17:58

Málo krát sa stáva, že dvojka sa mi páči viac ako prvý diel, ale je to tak!

• 3.3.2018  01:30

Dacascos, Assante, Sizemore, Trejo, Bauer, Divoff a na malý okamih sa tu mihne aj Vernon Wells. Kedysi králi B-čkovej produkcie. Ale tento výtvor si mohli odpustiť. Je priam až zarážajúce, že kam môže klesnúť herecká kariéra kedysi slušných priemerných hercov. Toto je full odpad odpadov! Jediná hviezda len za casting.

• 9.2.2018  16:27
    Motorkáři (2003)

Keď uvidí tento film nejaký človek ktorý čo i len raz sedel na motocykly, tak sa bude chytať za hlavu, že čo za kktinu to pozerá. Prehnané, nelogické, blbé...proste rozprávka. Jednu hviezdičku dávam ešte na vrch vďaka záverečnej scéne kde "Smoke uberie plyn..."

• 14.5.2017  16:54

nudiť sa nebudete!

• 19.9.2016  20:20

úprimne nečakal som, že to bude až takto zábavné. samozrejme hlúpostí a nelogickostí je tam veľa. ale keď vypnete hlavu tak sa poriadne zabavíte

• 19.9.2016  20:12

dal by som kľudne 4 ale ten prihriaty buzerant ktorý hral hlavného záporáka ma tak naštval, že som mal chuť to vypnúť keď si dal dole masku

• 10.8.2016  23:44

Vôbec to nedopadlo tak zle ako som si to predstavoval. Trochu to zhadzuje B-čkový vizuál, ktorý pripomína TV film. Dejovo dobre zvládnuté, miestami atmosferické aj z dobrou dávkou napätia. Slušný priemer.

• 7.8.2016  21:17

od začiatku vo mne vrtala otázka, čo bolo následkom úteku do krytu. jadrová bomba? útok UFO? zcvoknutý Goodman?

• 7.8.2016  21:11
    Poltergeist (2015)

Keď si to vezmem, tak strašidelné mi to nepripadalo vôbec ale jedno je isté, že som sa vôbec nenudil. Taká bežná rutina, určite stojí za zhliadnutie.

• 30.7.2016  21:16

podľa traileru som od toho čakal tak veľa, tešil som sa ako malý chlapec a padol som teda riadne na hubu. atmosféra ma nechytila, dej ma nevtiahol do seba. Celý čas som čakal na pointu a kým som sa dočkal, tak som sa nedočkal. Proste úplne úplne mimo mňa...

• 24.7.2016  16:36

Na môj vkus trochu dlhá stopáž, kebyže sa to zmestí do 100 minút tak je to na 5*. Ale inak dobrý dej, brutalita, nechutnosti aj keď mínusom je pomalejší rozbeh.

• 17.7.2016  23:18

suché, tuctové, predvídateľné...na taký upršaný večer...

• 17.7.2016  15:49
    Jízda smrti (2007)

Začalo to ako ultra C-čko. Po prvom zhliadnutí som to musel po 15 minutách vypnúť. Ale bola nedeľa a strašne pršalo tak som sa do toho pustil zase. A aha, vykľulo sa z toho jedno celkom podarené krvavé kanadské B-čko. Napoly odrezaná hlava z mečom, vyrezané decko z brucha, sekera v hlave...Celkom som sa pobavil...

• 4.7.2016  18:16
    Oddělen (2011)

Brody je Pán Herec. Kaye to tak ako aj v AHX aj tu vedel preniesť hĺbku a cit na obrazovku. Veľmi dobrý film ale nie moc príjemný...

• 29.5.2016  13:16
    Ona (2013)

Fakt neviem 4 alebo 5, preto radšej ani nedávam hodnotenie. Človek musí byť správne citovo naladený na tento film a keď je, tak sa vie do toho filmu strašne hlboko vžiť.

• 15.5.2016  17:32
    Pečovatel (2014)

Dobrá atmosféra, nechutná téma len tá dlhá stopáž to u mňa bohužiaľ ťahá dole.

• 5.5.2016  15:07
    Sinister 2 (2015)

To všetko čo fungovalo v jednotke to tu nefunguje absolútne. Nuda, nič originálne a ani ľakačky nefungovali. Zbytočnosť.

• 29.4.2016  22:37

Dobrý prehľadný dej, krátka stopáž. V pohode stráviteľná jednohubka.

• 27.4.2016  22:22

Taká jednorázová rekreácia. Niektoré triky boli v pohode a potom ich striedali také slabšie. Krampus bol fajn a taktiež mi veľmi imponovalo vyprávanie babičkinho príbehu ktorý bol rozprávkovej forme, pripomenulo mi to prvé minúty s filmu "Kazateľ"

• 27.4.2016  17:12
    Dluh (2010)

Chce sa to tváriť drsnejšie než v skutočnosti je. Príbeh ma nevedel vtiahnuť do deja, nudil som sa aj keď tam je cítiť niečo čo by to malo vytiahnuť z priemeru ale pre mňa to tam ostáva. Škoda. Možno nabudúce.

• 24.4.2016  02:26

Veľmi príjemné pozeranie so slušnou atmosférou, celkom dobrými hereckými výkonmi. Bavilo ma to a nezaznamenal som tam voľaké slabé miesta. McConaughey sa mi páčil v jeho roli.

• 10.4.2016  22:33
    Transformers (2007)

Druhá, tretia a hlavne štvrtá časť už boli len silené blockbustery ktoré mali zarobiť čo najviac peňazí. Jednotka bola skutočným prelomovým filmom zo série v ktorej všetko fungovalo ako malo. Nič nebolo silené, akcia, vtipné scény, dej, herecké výkony proste všetko klapalo tak ako pri jednom originálnom "popkorňárku" má.

• 10.4.2016  19:14

Hm, hm nemecký western s komisárom rexom. Vravím si čo to môže byť?! Na moje prekvapenie to dopadlo viac než dobre. Dej síce pomalší s nemým hlavným hrdinom ale všetko ostatné fungovalo až moc dobre. Atmosféra,dej, prostredie, súboje. Príjemné prekvapenie.

• 27.2.2016  14:33
    Zulu (2013)

Drsné prostredie, skvelý Whitaker ako vždy a v tejto role sa mi páčil aj Bloom. Slušný thriller ktorý má ale zopár "hluchých miest"

• 24.2.2016  17:52

Na taký nízky rozpočet a lacné spracovanie to dopadlo viac než dobre. Nudiť sa určite nebudete.

• 21.2.2016  19:17

Vcelku dobrá atmosféra ktorá sa drží počas celého filmu. Taký silnejší priemer.

• 21.2.2016  17:06

Priemerný akčný film, ktorý obsahuje všetko čo musí mať. Akciu, jednoduchý dej a primeranú atmosféru. Príjemná oddychovka.

• 19.2.2016  23:54

v polovici som to musel vypnúť.

• 16.2.2016  20:58
    Predátor (1987)

Prvotriedny kultový akčný trhák z 80tych rokov. Komando zložené z týpkov výhradne nad 110kg (okrem "Poncha"). Kult môjho detstva na ktorý ešte aj dnes zýram z otvorenými ústami hocikedy.

• 14.2.2016  00:24

Dlhé roky som nechával hodnotenie na veľmi silnej 4-ke. Ale po poslednom pozretí musím jednoducho zvýšiť na 5. Samozrejme to nie je T:2 pretože taký film sa už nikdy v živote nenatočí. Je to niečom celkom iné ako Cameronovské časti, treba tento počin brať ľahšie a z väčším nadhľadom. Hlavnými pozitívami sú primeraná dĺžka filmu, skvelá akcia, ľahký humor ktorý sme v predošlých ponurých a "vážnych" častiach nenašli. Je to nesmierna zábava, relax a "full" popcorňák ktorý sa dá zhliadnuť aj viackrát a vždy budete mať také isté nadšenie ako keď ste to videli prvýkrát.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9