Papaczek

Pavel J.

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3
    • 3.8.2015  19:31

Myslel jsem, že se ten volný pád jurských parků už nikdy nezastaví a hle přece jen. Pro fanoušky jurského parku povinnost, pro nezaujatého diváka příjemné pokoukání ze vším co k tomu patří.

• 3.8.2015  19:28

V rámci možností na sobotní večer a navíc jako druhý film dobré. Jennifer jedna hvězda navíc.

• 9.5.2014  23:49

Jeden z nejlepších a emocemi nabitých filmů jaký jsem kdy viděl.

• 9.5.2014  23:46

Po dlouhé době komedie, která mě hodně pobavila. Určitě doporučuji.

• 9.5.2014  23:43

Určitě nezklamalo. Jeden z těch lepších válečných filmů posledních let.

• 9.5.2014  23:42

Výborný film z Redfordem, který naprosto splnil mé očekávání.

• 28.10.2013  21:22

Super film. Takový mi tu dlouho chyběl. Jen výbuch granátu na palubě letadla a přežití jeho pádu mi ten zážitek trošku otrávil.

• 12.12.2012  12:31

K dokonalosti tomu ještě něco malinko chybí ale i tak se jedná úžasný film.

• 12.12.2012  12:27

Určitě slušné sci-fi. Původní myšlenka dobrá, jen škoda, že né úplně dotažena do konce. Místo čtyř hvězd dávám nakonec tři a to díky jen hereckému obsazení.

• 12.12.2012  12:21

Lepší jak díl první a zároveň horší jak díl druhý. I tak nutno říci, že laťka je stále hodně vysoko. Určitě jeden z nejlepších filmů roku 2012.

• 15.11.2012  20:43
    Méďa (2012)

Váhal jsem, váhal. Nakonec za 4. Originální, vtipné a i herecké obsazení mě celkem potěšilo.

• 15.11.2012  20:39

Mel se vrací a myslím, že celkem na úrovni. Slušný thriller který určitě neurazí.

• 9.10.2012  14:39

PP je jedna věc. Druhá věc je, že jde na české poměry o velice zdařilou a nápaditou komedii. Mádl skvělý a doba v níž se celý příběh odehrává ještě lepší. Myslím jen, že s tím koncem si někdo mohl pohrát trošku víc, ale i tak respekt. U českého filmu jsem se dlouho nezasmál.

• 1.10.2012  12:52

Všechny díly Mission Impossible jsou na stejné brdo. A to je právě to. Drží si už léta nahozenou laťku a to hezky vysoko. To co jsem od tohoto filmu očekával tam bylo. Jsem spokojený a příjemně překvapený. Snad se dočkáme ještě nějakého pokračování.

• 1.10.2012  12:43
    Prometheus (2012)

Zajímavý film. Na poměry Ridleyho Scotta jsem od toho čekal něco malinko víc. Špatný film to určitě není ale nijak oslnivý taky ne. Beru to jako dobře zpracovaný prequel k Vetřelci bez vetřelců. Vetřelci nejspíš budou v chystaném pokračování. Ono vynechání vetřelců mě nakonec přimělo hodnotit třemi hvězdami.

• 16.9.2012  13:32

Určitě jeden nejlepších Arnoldových filmů. Škoda jen, že takových nenatočil víc. Můžete si zde aspoň reálně představit jak by asi vypadal James Bond v podání Arnolda Schwarzeneggera. Myslím, že to vůbec nebyl špatný nápad. Doporučuju.

• 16.9.2012  13:25

Sám doma I a II patří bezpochybně mezi ty lepší komedie 90. let. I když je to furt na stejné brdo, vždy zaručeně pobaví.

• 11.9.2012  16:48

Absolutní zklamání. Film dosahuje kvality pouze slabších dílů seriálu. A to kdoví jestli vůbec.

• 7.9.2012  10:24

Hodně milé překvapení. Na předchozí díly to samozřejmě nemá ale i tak jde slušnou akci.

• 5.9.2012  19:32
    Vyvolený (2000)

Určitě na dnešní poměry nadprůměrný thriller. Dobrý nápad s koncem, který vás donutí se zamyslet. Jen to tempo a dějová složka je malinko slabší. Dlouho jsem váhal zda tři nebo čtyři hvězdy. Nakonec tři ale určitě doporučuji ke zhlédnutí.

• 5.9.2012  19:27

Myslím, že líp to dopadnout nemohlo. Na jedničku to určitě nemá ale s dvojkou to srovnatelné je. Místy možná i lepší. Mezi tříhvězdičkovými filmy jeden z těch lepších kousků.

• 27.8.2012  17:52

Vynikající podívaná, škoda jen, že je to tak krátké.

• 27.8.2012  17:50
    Machete (2010)

Pokud máte rádi filmy Roberta Rodrigueze tak se vám to líbit zaručeně bude. Obsazení skvělé a o akci není nouze.

• 27.8.2012  17:46

První a poslední dobrý film Stevena Seagala. Pak klukovi začlo chutnat a šlo to do háje.

• 27.8.2012  17:42

Jednou mrknout, zasmát se a už nikdy nepustit.

• 26.8.2012  20:05

Mezi fantasy filmy spolu s Nekonečným příběhem určitě TOP 1. Jde-li o mě, zvolil bych Nekonečný příběh a to z toho důvodu, že jsem na tom vyrostl. Jinak Pán prstenů je po všech stránkách skvělý film. Doporučuju.

• 26.8.2012  19:57

Tak, zlé to není ale dobré taky ne. Nemusíte u toho vůbec přemýšlet a furt se tam něco děje. Prostě odpočinkové béčko.

• 26.8.2012  19:54

Ze spojení Spielberg x Lucas vzniklo něco úžasného. Pokud chcete dobrodružný film, nemůžete si vybrat líp.

• 26.8.2012  19:50

Asi nejlepší parodie jaká kdy vznikla. Leslie Nielsen vynikající.

• 26.8.2012  19:47
    Kmotr III (1990)

O něco málo slabší než Kmotr I. a II. ale stále vynikající filmový zážitek.

<< předchozí 1 2 3