Pollini

Pollini

okres Chomutov

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 29.8.2020  08:40

Pro tento film jsem zvolila se podívat v roli fandy do filmu místo kritika. Překvapivě mě to bavilo, přestože nic nebylo šokující, klasická vyvražďovačka na velmi klišé téma, nicméně Gaspar se chabého scénáře chopil velkolepě. Vůbec neměl výraz šílence (který by tak jako tak mít neměl), jen ta chuť zadostiučinění a úspěchu.Moc jsem si to užila.

• 21.8.2017  07:54

Potom, co jsem asi stikrát viděla Pána prstenů, jsem odtušila, že Hobit nebude té kvality dosahovat. Ale takovou nudu jsem tedy nečekala! Navíc některé události vůbec nekorespondují s odkazy v Pánu prstenů. Jeden výrazný příklad se týká toho, jak se Gandalf dověděl, že Bilbo má prsten moci. Ovšem musíte vidět!

• 14.8.2017  11:18
    Neotvírej! (amatérský film) (2015)

Překvapil mě výkon herců, patří mezi ty lepší z krátkometrážních, které jsem zatím viděla. Pointa super.

• 13.8.2017  15:07
    Mumie (2017)

Moc jsem neočekávala, Tom Cruise je dávno za zenitem a jeho herecké výkony podle mě nejsou nijak vyjímečné, ale v kategorii zábavy dávám 4*, bylo to zajímavé, bavila jsem se a ani jsem nepřemýšlela nad něčím jiným, jak se mi to ve filmech z poslední doby stává. Až na ty patetické kecy na konci byl závěr, i když klišé, celkem obstojný.

• 22.1.2017  16:35

Jedna hvězdička za konec. Scénář katastrofa, jednovýrazoví herci katastrofa, scény v podobě roztrhaných prostěradel? Au...

• 28.3.2016  16:19

Děj jde odnikud nikam, plno slizu, scény, které postrádají smysl, lesbický gang? Sama jsem taky, ale tohle bylo ujetý. Postavy jsou úplně šedé, hudba jakoby tam nebyla, nijak zábavné ani zajímavé. Za tupost nebudu dávat vysoké hodnocení.

• 5.3.2016  18:33

Je s podivem, že všechny tři díly Smrtonosné pasti jsou skvělé.

• 28.2.2016  12:17

Asi jsem takových filmů už viděla moc, protože tohle mě vůbec necnebavilo. Nekončící nuda od začátkudo konce a malý prostor pro vvýkony herců. Nevidím žádný vývoj postav. Silný příběh? Možná, ale viděla jsem lepší .

• 5.1.2016  19:17

A to je všechno? Zatím nejhorší film s Reevesem. Naprosto předvídatelný děj, konec nebyl žádné překvapení a nedočkali jsme se ani tečky v podobě toho, jak ho na konci najde jeho žena.

• 4.1.2016  18:44
    Galaxy Quest (1999)

Takový skvělý námět a tak diletantsky natočený. Nudila jsem se a nijak mě to nebavilo.

• 4.1.2016  18:40
    Apocalypto (2006)

Vcelku hodně jednoduchý příběh a nic světoborného. Skoro jako bych se dívala na Schwarzeneggera.

• 4.1.2016  18:33
    Nenapravitelná (TV film) (2006)

Už jsem viděla lepší o napraven padlého. Zdlouhavé scény jsou nudné, slečínka dělá samé problémy a nakonec si klidně po dalším průšvihu přijede domů. Žádná tíha provinění, za 5 minut byla napravená.

• 3.1.2016  21:38
    Spy Game (2001)

Já nevím, pro mě to byla docela otrava. Ale konec byl dobrý.

• 2.1.2016  13:28

Nedivím se těm, kteří dali odpad. Tato věc mě rozčilovala od začátku do konce. Nevím, jeslí svou trapností nebo hroznými herci. Příběh se mi taky nelíbil.

• 2.1.2016  13:22

Nestárnoucí těžce vánoční pohádka, která potěší i mě, naprosto anti pohádkového člověka.

• 2.1.2016  13:18

Obvykle průměrná pohádka pro děti, které si duchy a pitominy Eddie Murphyho zcela jistě užijí.

• 2.1.2016  10:54

Větší tzv. trapárnu jsem neviděla. Když jsem si myslela, že je to komedie a lá Jurský park, dorazila mě loď na poušti a marťan v jiné dimenzi. Ach a ta nuda!

• 2.1.2016  10:33
    Dost (2002)

Nejsem fanda Jenifer Lopez a filmy o domácím násilí mi dělají hodně zle, stačí, že to vidím ve skutečnosti. Tady v tom filmu to zdaleka není tak zlé, jak bývá u těchto filmů zvykem. Slečínka prostě zdrhne a je to. Atmosféra celkem o ničem, herecké výkony nevýrazné, příběh nic moc.

• 28.12.2015  17:16

Úžasný herecký výkon Sigourney Weaver jenom podtrhl katastrofu všeho ostatního. Chvíli je to super horor a dalšího většinu času nevím, jestli je to trapná pohádka nebo její alternativní pokus. Škoda.

• 28.12.2015  17:07

Knížka mě nebavila, přišlo mi, že o nic nešlo, film byl o cosi lepší. Škoda Toma Hankse, který se hodí do lepších filmů.

• 21.12.2015  16:48
    Superman (1978)

Já jsem dítě komiksů a jejich hrdinů. Je to Superman je klasika. Amerikánské megaklišé je zde pouze v plenkách a tak se to dá klidně přehlédnout, narozdíl od Avengers a podobně.

• 21.12.2015  16:43

Akčním filmům vůbec neholduju, ale ponám, když je dobrý.

• 21.12.2015  16:42
    Mrazivé peklo (TV film) (2008)

Ještě jsem neviděla sněžného muže skříženého s blechou, uvidíte sami. Tradičně samozvaný hrdina kapitán týmu zachraňuje morálku ohrožených. Dostatečné množství krve i počítačových záběrů, které jseu mírně řečeno srandovní. A kde je to peklo?

• 16.12.2015  15:11
    Divergence (2014)

Už chápu ten příměr k Twilightu a Harry Potterovi. To je tak strašně pěkný, tak pěkný, že je to vhodné pro 11-leté divky. Kdyby tam nebylo toho Twilightu, líbilo by mi to víc, ale ani tak by to nebylo víc než na tři hvězdy.

• 15.12.2015  15:42

Už jsem to viděla a pořád je to skvělý horor, protože jsem zapomněla konec. Já jsem se vůbec nenudila, naopak, každou chvíli jsem čekala, co bude dál. Kéž by takových středně nadprůměrných bylo víc.:-)

• 5.12.2015  14:11
    Paranoia (2007)

Líbí se mi takové filmy, vedla jsem jich už hodně, tak už je to pro mě trochu předvídatelné. Je tam napětí, paranoia a dobrý scénář.

• 30.11.2015  15:18
    10 000 dnů (2014)

V celku úplně nudné. Paranoidní pobíhání ve sněhu a v úkrytu. Znepřátelené klany jako v Romeovy nebo ve Twil...ight. Konec je jakom pro školčátka.

• 29.11.2015  17:51
    Bouře (2005)

Tak nevím, jestli to byla blbost nebo jsem to nepochopila. Kdyby nebylo hrozného začátku a konce, docela by to ušlo.

• 29.11.2015  17:46
    Podezření (2012)

Místy romantický, více méně akční, tak nějak nudný.

• 28.11.2015  15:54
    Mořská bestie (TV film) (2008)

Potvora z hlubin terorizuje starousedlíky v přístavu. Konec je standardní, umřelo spoustu lidí, ale přeživší se smějou.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13