Charms

Charms

Česko

<< předchozí 1 2
    • 27.5.2015  17:46

K čertu s Patizónem - TOHLE je sexy upír! Tilda je tak odporná, až je fascinující. Hudba úchvatná, atmosféra hustá jako čerstvá dávka Rh negativní, prostě pecka.

• 11.1.2015  03:04
    40 let panic (2005)

Dobře...za tu finální písničku...

• 11.12.2013  20:36

Jedna za Seana a druhá za zločineckou kočku (ad Terry Pratchett). Jinak mě to tedy pekelně nudilo, ale to je můj všeobecný problém s Bondovkama.

• 1.12.2013  21:35
    Tchyně a uzený (TV film) (2011)

Jímá mě z toho solidní hrůza. Část filmu jsem dumala, jestli babu prostě nestrčit ze schodů, ale pak mi došlo, že hlavní problém bude v synkovi. Čvančarka jako mimořádně nenáviděníhodná štětka, která bere vše :-D

• 25.11.2013  21:11
    Jméno (2012)

Brilantní konverzačka s nenápadným rozjezdem. Snad dokonce o chlup lepší než Bůh masakru, neznámí (alespoň pro mě) herci udržovali věrohodné kouzlo všednosti a procházeli tak situacemi, které se opravdu mohou stát každému z nás.

• 11.11.2013  11:09

Viděno v půvabném českém dabingu - každé vyslovení názvu místa slavné bitvy převádělo tuhle polodigitální slátaninu do větší a větší grotesky. Nebude to rychle. Nebude se ti to líbit. Teplé brány rulezzz!

• 22.8.2013  21:58
    Zabiják Joe (2011)

Ultraúchylná sonda do života americké spodiny...Ač mě scéna s kuřetem neoslnila tak jako většinu zdejšího (hádám pánského) osazenstva, překvapivě věrohodný slizoun McConaughey a dokonalá flegma Haden Church se postarali o slušnou zábavu.

• 13.8.2013  16:44
    Pěna dní (2013)

Jak plyne život postav v první půlce příběhu na krásném sladkém obláčku, za čím dál jasnějšího svitu slunce a cvrkotu ptáků, tak se v té druhé řítí stejně nevyhnutelným způsobem do absolutní pr****. Brazil po francouzsku se vším všudy (a po páteři/mrazivý dálnice). Jean-Sol Partre potěšil.

• 13.6.2013  23:27

Pardon, ale tohle fakt ne. Zlaté Moulin Rouge. Kam se poděl ten jazz, jediná věc, která tuhle hrůzu mohla alespoň částečně spasit?

• 5.5.2013  00:09

Rozhodování mezi Edwardem Nortonem a Timem Rothem Drew opravdu nezávidím...Úžasně odpočinkové a pro mě bez chybičky.

• 28.4.2013  13:31

Když se tu nikdo nemá ke komentu (nikdo z šestice diváků), zdvihám tu rukavici (byť poměrně ošuntělou a nevábnou) já. Čekala jsem od poetického názvu i slibného námětu hodně, dostalo se mi pramála. Nejvíc na mě zapůsobil první střípek, výprava byla důkladná a atmosféra hutná, podivný konec to ale spolehlivě zabil. Taky ta první Lilith (nebo jedna z jejích dcer či co to bylo) pro mě jako jediná splňovala podstatu přitažlivosti, tajemna, (sebe)destruktivních tendencí a erotického dusna. Všechno ostatní bylo v podstatě nuda bez koncepce. Třetí příběh měl podle mě slušný nápad, ale zakončení opět poněkud zkratkovité a k původnímu tématu neměl moc co říct. Možná s hodnocením půjdu ještě níž, prozatím za slibný první příběh 3*.

• 1.4.2013  10:40

Asi mi už bude doživotně blivno při slově "kašička".

• 7.3.2013  22:31

Od Armády temnot ušel Raimi dost dalekou cestu...a mám dojem, že nevyrazil správným směrem. Mám ráda barvičky, kytičky i motýlky...Potud dobrý. Zbytek už jen slátanina gagů z nejrůznějších kultovních filmů nejrůznějších žánrů, mizerný scénář a kromě china doll totálně nesympatické postavy.

• 4.3.2013  19:06

Nebylo to bez chybičky, jistě, ale stejně nejdu pod 5*. Tarantino mě prostě baví a navíc nekriticky zbožňuju každý soundtrack k jeho filmům - tenhle není výjimkou. Tímhle se Charms nechá krmit rád - me gusta!

• 2.3.2013  20:57
    Fricasse (2003)

Delikátní jednoHubka :-) Přeeesycenost!

• 2.3.2013  16:14
    Hanuman (1998)

Čekala bych lepší skóre, mě Hanuman uchvátil. "Lidská" část příběhu samozřejmě nic moc, ale ty záběry indické přírody a mystérium okolo opičího boha...skvost.

• 1.3.2013  15:44

Na Cyranovy monology mi nestačí hvězdičky (viděno s dabingem podle mě skvělého Miroslava Donutila), zbytek tedy zas taková extáze nebyl. Hezká, ale poněkud hloupá a nesympatická Roxana, méně hezký, zato notně hloupější a nesympatičtější Christian. Výprava a hudba krásná, herci ve vedlejších rolích dosti slušní. Suma sumárum ty 4*.

• 13.1.2013  21:39
    Occamova břitva (TV film) (2012)

Může to potkat každého, to je asi hlavní myšlenka. Každý se s tím taky jinak vypořádá. Nedovedu si dost dobře představit, že by se někdo v reálu zachoval tak pošetile, jako hlavní hrdinové, a to opakovaně a se stoupající tendencí. Nicméně herecky se mi to líbilo moc, Zuzka Stivínová je prostě dobrá a Sokol si taky pomalu získává můj respekt navzdory všem těm přihlouplým mydlinkovým operám.

• 1.12.2012  23:17

Na tenhle dokument jsem narazila (jak už to bývá) zcela náhodou při projíždění televizních kanálů. Od začátku do konce tak...fascinující. Naprostá banalita, nalezený kufr s nevyvolanými fotkami kohosi rozjel takřka detektivní pátrání, které v plné síle předvádí, že stokrát omleté "cesta je cíl" pořád platí. Pak mi název dokumentu vymizel z paměti a opět zcela náhodou se mi tady v žebříčku dostal do hledáčku, jak případné...

• 31.10.2012  23:51
    Funny Face (1957)

Asi jsem čekala něco víc....Celý výkon Kay Thompson a Audreyina kavárenská exhibice ve stylu Maji Plisecké mi ovšem nedovolí dát jen 3 hvězdy.

• 12.10.2012  22:06

Uvnitř tančím mi trochu připomnělo Pumpkina. Člověk, zdánlivě úplně odtržený od reality a společnosti kolem sebe, dělá s tím správným parťákem po boku neuvěřitelné pokroky. Jakkoli tvrdé a bolestné jsou rány, které život rozdává, stojí za to žít ho po svém. Nádherný příběh, nádherná podívaná, asi jsem se zamilovala...

• 5.10.2012  00:00

Možná až moc velká slaďárna, ale Audrey je láska na celý život, ach. Čardáš, cikáni, nejkrásnější možné kostýmy a role Arianina milujícího a tak úžasného tatínka...Merci, Mr. Flannagan. Bon Voyage.

• 6.9.2012  21:43
    Britannic (TV film) (2000)

Slátanina k pohledání - mimořádně tupá a bezvýrazná "agentka", špiónský zloduch a veeeliká láska. Jedna hvězdička za těch pár okamžiků, kdy jsem se nenudila (torpédo!).

• 3.9.2012  00:07

Jeden z oněch vzácných případů, kdy se mi filmové zpracování líbí víc než samotná knížka. Tady je na vině prostý fakt, že jsem nenapravitelný romantik a víc se mi zkrátka zamlouvá, když Holly zakončí příběh v náruči Paula (a Kocoura!), než když beze stopy zmizí někde v africké džungli (spoiler!). Ve filmu je božská Audrey i přes poněkud svérázný způsob výdělku okouzlující, roztomilá a takřka cudná, v románu je vylíčena doslova jako mondénní štětka. Po Snídani sáhnu, kdykoli si chci zaručeně udělat sladko na duši (často) a naprosto zbožňuji dabing Simony Postlerové.

• 2.9.2012  23:54
    AZ-kvíz Junior (TV pořad) (2004)

Párkrát jsem ze zvědavosti nakoukla...Cože?!! Takhle stupidní otázky nejsou ani v kvízech v Bravu a jemu podobných plátcích. "Země začínající písmenem I v jižní Asii, proslulá vývozem čaje." Po chvilce intenzivního přemýšlení z jistě nejméně dvanáctileté dívky vypadne: "Irsko". COŽE?!!

• 2.9.2012  23:50
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Vyplnilo mnoho deštivých odpolední a ani dnes neurazí. Obtížnost otázek kolísavá, ovšem soutěžící, to je skutečné panoptikum. Moderátoři pořadu mají celoživotní džob, nevím, jestli jim ho ale nutno závidět...

• 2.9.2012  23:37
    Zázraky přírody (TV pořad) (2009)

Hosté dílem zábavní, dílem méně, Kramár povětšinou trapný, ale Vladimír Kořen a celkové zaměření pořadu podle mě skvělé. Za mě rozhodně ano.

• 2.9.2012  22:58
    Odpadlík (TV seriál) (1992)

TOHLE je moje dětství :-D Nedávno jsem si ze zvědavosti pustila jeden díl...No jo, taky už nechápu.

• 2.9.2012  22:40

Úžasně romantické, Růženka si vezme vnuka (?!!) svého milého.

• 31.8.2012  20:09

Pitrýska, toho já můžu :-) Na knižní předlohu s ilustracemi Heleny Zmatlíkové to ovšem nemá.

<< předchozí 1 2