Robocop (2014)

Ale tak toto bolo ovela lepsie ako som cakal,pre mna velmi prijemne prekvapenie.Gary Oldman bezchybny ako stale,len Michael Keaton je taky sympatak,ze ta jeho hnusna postava vobec hnusne neposobila.

47 róninů (2013)

Takze takto-toto tu je dobrodruzna fantasy samurajska nenarocna oddychova rozpravka a niektori INTELIGENTI tomu vycitaju historicku nepresnost a podobne veci...Takym INTELIGENTOM nema zmysel vysvetlovat ani HOVNO-sory za vyraz.Vizualne paradne,kazda scenka prepracovana,prostredie,kostymi a samuraji tak isto prepracovani-este raz pre INTELIGENTOV-vsetko je prepracovane,ale nie v historickej rovine,ok???Super a adios.

Warrior (2011)

Ja milujem mma a v ziadnom inom filme nebolo mma zobrazene realistickejsie,herecky velmi dobre aj rezijne,filmarsky super.Ale take trapnosti,ze niekto kto je davno z formy poda taky stabilny vykon,ma BRUTALNE odradzaju....to je ako keby majster sveta v logike po 5 minutovom rozmyslani vzdal sudoku v novom case...co na to povedat?

Jack a Jill (2011) odpad!

No teraz celkom nechapem...ako je mozne,ze niekto ma rad trestnu lavicu,ktora bez debaty dobra oddychova komedia je,tak ma rad aj toto primitivne...fiasko???chcel by som vidiet co sa tym ludom v hlavach odohrava,ze nevidia rozdiel.a Al pacinovi tak isto

Kurz sebeovládání (2012) (seriál) odpad!

Nieco mi uslo???Charlie hraje stale rovnako od horucich striel.Je uplne ta ista osoba ako v dva a pol chlapa.Pre mna je velmi,ale VELMI slaby a zly herec.Takmer nikto nechape ze za uspech dva a pol chlapa mozu vdacit jeho bratovi Alanovi.Ja mam rad aj zatrpknute cynicke osoby v serialoch,ak to ma aspon naznak inteligencie,ale toto tu je len pre tych cynickych zatrpknutych.

Partička (2009) (pořad) odpad!

Verim a hlavne dufam ze nie som jediny,ktory ma pocit,ze takmer kazdu reakciu hercov by zahral presne tak isto ked mal asi tak 7 rokov....Noga ma ako humorista nebral nikdy ale suhlasim s tym,ked povedal ze nepojde do particky lebo improvizovany humor by mal mat nejaku tu inteligenciu.TATO RELACIA JE PRIAMY UTOK NA VACSINOVE OBYVATELSTVO,A POVEDZME SI PRAVDU-VACSINA LUDI SU PROSTE TUPCI.Nemam rad ani humor Lasicu,ktory ma rad akoze inteligentny humor,ale v skutocnosti ma rad jemne naznaky humoru.Aj na primitivnom vtipe sa da zasmiat,ak je spraveny inteligentne,nech to zneje akokolvek paradoxne.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Wow,proste Wow....Nasiel som tu par komentarov,ktorym sa nepacilo ze to neposobilo realisticky...Akoze bez urazky=tyto ludia musia byt strasne,ale STRASNE nechapavi....ano je to blba komedia,pravdepodobne najdebilnejsia komedia ktora nie je parodia,ale ani jedna scenka sa nedala natocit lepsie.HOWHG

Tichý zabiják (2013)

Na rozdiel od azijskych hororov,ktore ma uz prestali bavit,tak korejske akcno-emocne kriminalky hltam jednym dychom.Ano najdu sa nelogicke scenky,ale na rozdiel od ultra realistickych thrillerov to v tomto zanri vobec nevadi.

Hotel Rwanda (2004)

Co na to povedat?kebyze neviem aki su negri vo vseobecnosti,tak tomu dam 4 hviezdicky.Tu je to vykreslene akoze cierni inteligenti genocidovani primitivmi....eeee,a vy co mate nieco proti mojmu nazoru,predstavte si ze na slovensku by vznikol film,kde inteligentni romovia su utlacany bielym tupym obyvatelstvom....A znova-ak tvrdite ze toto nie je to iste,prosim nieco si nastudujte a neztrapnujte sa tu.

Zpátky do ringu (2013)

Ani neviem,co si o tomto filme mysliet.Narazky na rockyho mierne trapne,scenka s Chael sonnenom celkom usla.