Grave Encounters (2011)

Mne sa osobne film páčil.Niektoré scény boli naozaj prehnané a určite sa im nedalo uverit.Ale myslím si,že námet bol dobrý,vo chvíli ked zistia,že niet cesty spat a to doslova som si hned predstavila čo sa teraz stane?!Ako to vyriešia?Navyše niektoré scény su naozaj lakajúce,ked to pozerá niekto kto sa tak velmi nepozerá na detaily a nehladá vo filme chybu ale snaží sa užit si ho,tak nebude sklamaný.Pozerali sme to s kamarátkami a dvom neraz vyleteli pukance z ruky,je pravda,že oni sa zlaknú aj takých hororov,ktoré málokoho vylakajú.Ale hlavné je,že si ho užili!A ja som sklamaná tiež určite nebola!

Pocahontas 2: Cesta domů (1998) odpad!

K tomuto animovanúmu filmu svedčí len jedno slovo a to "chyba" !!Prvá čast filmu ma neuveritelne dostala,stále ked si ju pozriem ma pochytí nostalgia po detstve.Pokračovanie som si pozrela prvý krát už dost v staršom veku-naštastie!Z jednotky má človek také krásne pocity o láske dvoch ludí a tuto to BUM akoby nič celé zničia.Proste hroza.Pocahontas patrí k Johnovi Smithovi a ked po jednotke nemá byt s ním tak nemá byt ani s nikým iným.Celý tento film by som stiahla z obehu.