Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Pokud nemáte dokoukanou 9.sérii, nečtěte to, obsahuje to spoilery... Musím říci, že finále matky je pro mě naprosté zklamání... První půla deváté série byla konečně po letech koukatelná a i poměrně vtipná. Druhá polovina byla hotovou telenovelou, doufal jsem, že to alespoň skončí pěkně... A nic. Barney si vzal Robin, to, že se tři roky na to rozešli, mi ve finále zase tolik nevadilo, Barney díky dítěti konečně dospěl, poslední série byl hroznej a doufal jsem, že se něco takového stane. Ale to, že Tedovi umře žena po dvou dětech a ve finále se dá dohromady s Robin, tak to je hotová katastrofa. Nečekal jsem, že to bude končit "šťastně až do smrti"... Ale takovým způsobem zakončit ten seriál je hrůza. Vystihly to ty děti, když řekly, že to není příběh "Jak jsem poznal vaši matku", ale "Miluju tetu Robin". Seriál je od 5.-6.série ztráta času. 1.Série: 4/5, 2.série: 5/5, 3.série: 5/5, 4.série: 4/5, 5.série: 3/5, 6.série: 2/5, 7.série: 1/5, 8.série: 1/5, 9.série: 2/5

Marvin Marvin (2012) (seriál) odpad!

Nickelodeon jde do háje...

Naruto (2002) (seriál)

1.SÉRIE - 75%

Univerzita pro příšerky (2013)

Tohoto pokračování jsem se popravdě trochu obával, myslel jsem si, že to nebude dobré. Ovšem je to dobrý film, všechno se zde vysvětlilo, animace byla opět fantastická, ovšem co jiného u Pixaru čekat, a navíc se nezměnil původní (výborný) dabing, za což jsem taky moc rád. Na radu uživatele D.Moore jsem z kina neodcházel po závěrečných titulcích, byl jsem tam jen já a asi tři lidi, a stálo to za to, bylo to pěkné ukončení. P.S. Doufám, že teď už pokračování nebude, toto je dobré uzavření příběhu.

Rebelka (2012)

Děj byl hrozně předvídatelný a ne všechny postavy se mi líbily. Takový průměrný film.

Banzuke - žebříček neporazitelných (2008) (pořad)

Koukám na to každý večer na Animaxu, a musím říct, že jsem si to oblíbil. "Dveře do chrámu šampionů jsou... uzavřeny!"

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Viděno šest celých sérií... 1.SÉRIE: 80%, 2.SÉRIE: 95%, 3.SÉRIE: 60%, 4.SÉRIE: 70%, 5.SÉRIE: 75% 6.SÉRIE: 80%

Kung Fu Panda (2008)

"Tak tento obraz jsem viděl jenom na obraze."

Pes a jeho blog (2012) (seriál) odpad!

hrůza... po 6.dílech měním z ** na odpad

Griffinovi (1999) (seriál)

Tak trošku zhodnotím prvních pět sérii v češtině: 1.série - 65%, 2.série - 75%, 3.série - 85%, 4.série - 95%, 5.série - 90%. Celkově tedy sice 82%, jelikož mám však slabost pro dvojku Brian - Stewie, tak dávám 85 %.