Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Horor

Poslední recenze (113)

plakát

Hvězdná pěchota (1997) 

Neskutečně nadčasová utopická, nebo dystopická pecka. Film si od samého začátku drží svůj vlastní kontroverzní, ale naprosto uchvacující směr, všechno servíruje bez cenzury, bez růžových brýlí. A groteskní dokonalost toho všeho je ještě umocněna velkolepým hudebním podkresem mistra Poledourise. Kdo bojuje, nepřestává!

plakát

Halloween 3 (1982) odpad!

Film, který nemá se sérií společného nic, kromě názvu. V předešlé epizodě jsem nějaké zcestné bludy o Samhainu, které tam popisoval doktor Loomis, prostě vypustil, ignoroval. Ale tenhle film je vlastně postaven celý na nějakém absolutním nesmyslu o Keltech a Samhainu, o tom, že se naši předkové před tisíciletími brouzdali kalužema krve dětí a zvířat, aby se jakože dostali nějakou bránou k smrti nebo co. Celý tenhle nápad ohledně Samhainu, otesávání kousků ze šutru ze Stonehenge, neskutečně vlezlá reklamní zněla, nesympatičtí herci, to všechno totálně pohřbilo všechny naděje na to, že bych si tenhle film někdy dobrovolně pustil znova.

plakát

The Mandalorian - Chapter 9: The Marshal (2020) (epizoda) 

Druhá série hned od samého počátku nekompromisně pokračuje v akci a napětí, jež nastavila první série. Po vizuální stránce super, o akci není nouze, stejně jako o nové informace a postupné rozšiřování příběhu. Udrží-li si celá série alespoň z poloviny kvalitu první série a první epizody série druhé, budu tu spamovat pěti hvězdama, jak Mandaloriani mottem "This is the way!"

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama