Rogue One: Star Wars Story (2016)

Trochu zmena od zaručeného receptu. Temnejšie (čo ja môžem), reálnejšie (ako sa len na vesmírne sci-fi dá) a celkovo je to príjemná zmena. Určite to Star Wars ságe hanbu nerobí.

Logan: Wolverine (2017)

Ďalší unikátny superhero film. James Mangold nám ukazuje, že nie každý film tohto žánru je na jedno kopito (nie že by mi to vadilo, ale je to príjemná zmena). Film prekypuje emóciami, hlavná dvojka má perfektnú chémiu, herecké výkony sú top-notch a low budget tomuto filmu sedí priam parádne.

Iron Fist (2017) (seriál)

Seriál je oproti svojím predchodcom rozhodne o triedu nižšie. Chápem prečo ho niektorý pokladajú za miestami nudný, mňa však celkom bavil. Dozvedeli sme sa viac o The Hand a madam Gao a bojové scény tiež neboli zlé (nebol to však žiadny Daredevil). Hlavná postava je miestami otravná a skoro vždy pôsobí ufňukane, čo na dieťa, ktoré bolo vychované mníchmi celkom nesedí (aj keď nešlo o typických mníchov). Pohľad na Iron Fista ako takého mi to dosť pokazilo, ale čo ja viem, možno časom uvidíme vývoj tejto postavy a môj pohľad sa zmení.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Guardians of the galaxy vol. 2 je rozhodne veľmi dobrý film, ktorý mierne zaostáva za jednotkou. Dôvodom je z časti veľa humoru, pričom pár vtipov (naozaj len pár) nie tak celkom sadne. Problém je tiež, že film je v určitých chvílach ''cartoony''. Z celkového pohľadu je film však ohromná zábava a nudiť sa určite nebudete.