mimi930

mimi930

okres Nové Zámky

1 2 následující >>
    • 3.6.2017  21:49

Kvalita na tento rok trochu slabá, avšak pamätám si, keď sme mali v škole na estetickej výchove natočiť nejaký krátky film, tiež som si za "tému" vybrala malé vodopády u nás v meste. Takže za zaujímavý výber tretia hviezdička.

• 3.6.2017  20:32
    Amy Muller (1896)

Všetky tieto tancujúce ženy sú síce rovnaké a po čase otrepané, človek má ale možnosť vidieť, ako sa "moderne" tancovalo v tomto období, keďže sa pohyby zväčša opakujú.

• 17.5.2017  21:52

Nebolo to zlé, Marvelovky ma však bavia viac. Stále mi pri tomto filme chodil po rozume Captain America: Civil War. Tam mi ale vzájomné nezhody a boje dávali zmysel. Pri Batmanovi som celých dva a pol hodiny premýšľala, aký problém medzi nimi je. Samotné ego oboch superhrdinov mi neprišlo dosť na to, aby robili také škody. Okrem toho to bolo na môj vkus príliš dlhé s mnohými hluchými miestami. Najviac ma na celom bavil Lex Luthor a hudba (hlaven téma Wonder Woman).

• 13.5.2017  22:05

Opäť veľmi milé. Reynaudovi tie animáky išli.

• 13.5.2017  21:25

Na takéto "obyčajné" dobové zábery mesta by som sa dokázala pozerať hodiny..

• 13.5.2017  20:48

Napriek tomu, že kŕmenie dieťaťa v predošlom filme nie je nejaký extra nápad či námet, stále je to zaujímavejšie ako toto. Pre opakujúci sa námet len 2*.

• 13.5.2017  15:02
    Návraty (1987)

Veľmi obyčajný a priemerný film o matke a dospievajúcej dcére, o problémoch medzi rodičmi a deťmi, o medzigeneračných vzťahoch a dospievaní.. nebolo by to až tak zlé, je to však brutálne dlhé a tým pádom miestami strašne nudné.

• 11.5.2017  13:41
    Carmencita (1894)

Dala by som 2* ako aj pri ostatných prvých tanečniciach, tretia je za to, že je to vraj úplne prvá sfilmovaná žena, a to si uznanie zaslúži!

• 11.5.2017  13:38

Je zaujímavé sledovať, čo všetko sa v prvopočiatkoch kinematografie natáčalo. Aj kýchnutie by mohlo byť zaujímavé, bez zvuku to však nemá grády a všelijak vyzerá toto kýchnutie umelo. Bez názvu by som ani nevedela, čo to ten chlap pred kamerou robí.

1 2 následující >>