Illy

Facebook: illy.cz
Instagram: denikfotra

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61
    • 18.6.2019  22:23

Absolutně průměrná oddechová komedie s v které se bohužel (pro většinu lidí ale spíš asi bohudík) drží Sandler nezvykle při zemi, ale já ho daleko raději vidím v těch dementních rolích..

• 16.6.2019  02:42

Tohle je veliká seriálová pohoda ze které Terry Pratchett úplně čiší. Knihu jsem četl 2x a tady jsem spokojený.

• 13.6.2019  20:00
    I Am Mother (2019)

Na to že v celém filmu vlastně vystupuje jedna mladá holčina, občas Hilary Swank a mluvící toaster, je tohle komorní sci-fi pro mě absolutní pecka. Skvělé! Netflix rulezz!!

• 18.5.2019  13:15
    Pátrání (2018)

Tomuhle jsem se dlouho vyhýbal protože jako sorry, čumět na obrazovku na které se odehrává děj filmu na eeeee... obrazovce? Tak jsem narazil na nějakou recenzi, pak zase dlouho nic, pak na to jednou omylem kliknul... A už to nešlo vypnout. Výborný.

• 18.5.2019  13:10

Chápu že tenhle film nesedne úplně každému, pro někoho málo akce, pro někoho málo ukecané. Ale má to úžasnou atmosféru a tohle je prostě Costner. Harrelson ho dokonale doplňuje a mně se to líbilo moc.

• 4.5.2019  13:34

Paráda. Královsky se bavím..

• 2.5.2019  23:29
    The Silence (2019)

Po úspěchu Tichého místa a vlastního Bird Box se Netflix rozhodl zkusit štěstí ještě jednou a v podstatě namixoval tyhle dva snímky dohromady. Jenže ono to prostě tak docela nevyšlo... Herecky nemám co vytknout, ale scénář a hlavně atmosféra předchozích dvou snímků jsou někde úplně jinde. Takže zůstává to nejpodstatnější a tím je příjemně krátká stopáž... A vlastně docela sympatický, ale úplně průměrný filmeček

• 28.4.2019  17:02

Tohle budeme muset nějakou chvilku vydýchat... Ale už teď víme, že až jednou přijde na tenhle film a vůbec celou sérii řeč, hrdě řekneme: "Byli jsme u toho."

• 13.4.2019  12:42
    Skleněný (2019)

Docela jsem se těšil, ale nakonec prostě nevím. Přesně vím o co se Shyamalan snažil, ale celé to vyznění, které mělo být velkolepým finálem s nějakým odkazem... Prostě já zůstal jen rozpačitě sedět.

• 9.4.2019  08:08
    Aquaman (2018)

Barevný a místy dechberoucí fantasy digimaglajz. Profesionální neherec v hlavní roli, hloupé a nabubřelé dialogy, k nepoznání vyretušovaní herci... Ne. Aquaman mi k srdci nepřirostl.

• 24.3.2019  23:04

Boží chlapskej film. Sice v základu klasickej heist (vlítnem tam, máme plán - všechno se s*re, zdrháme do prd*le), ale místo banky obírají drogového barona, herecky obsazené na jedničku a střet několika žánrů - akční/thriler/survival - a já můžu vřele doporučit a dávám palec hore. Jen upozorňuji že je tento film dosti genderově nevyvážený a já se obávám že za chvilku zakážou točit i tohle.

• 16.3.2019  20:24

Tak tenhle poflusanej film je docela klasická Ferrelova demence a za mě ok. Pouštím když potřebuju vypnout mozek a relaxovat, aby nehrozilo to, že budu mít choutky vypnout někoho jinýho...a věřte mi, adeptů je dost. Jasně že pseudointouši (co ztopoří jen u každého filmíčku Wese Andersona a své dva výškrabky pojmenují Terrence a Malick) budou ublinkávat hnusem, ale já jsem přesně ta primitivní cílovka těchhle blbostí. Papa.

• 23.2.2019  11:04
    Proti všem (2016)

Kdepak se tahle pecka přede mnou schovávala? Nekorektní, částečně divný, částečně ujetý ale hlavně výborný!! Náťer.

• 23.2.2019  08:41

Pustil jsem si tenhle film pozdě v noci s tím, že u něj stejně usnu a asi ani nebudu mít chuť ho druhý den dokoukat. Ve finále jsem se fakt dobře bavil a ráno po budíku čuměl jak puk..

• 19.2.2019  21:39
    Doom Patrol - Pilot (E01) (epizoda) (2019)

První díl...pecka! Je to zábavné, je to vtipné a je to divné. Je to prostě jiné než jsme u klasických komiksovek zvyklí. Nečekané překvapení.

• 16.2.2019  17:56

V IMAXU se jedná rozhodně o velký zážitek. Mé scifi srdíčko se tetelilo blahem, přesně takhle jsem si naposledy užil Ready Player One a Valeriana. Super.

• 13.2.2019  23:04
    Robin Hood (2018)

Tajně jsem doufal třeba že .... Ale ne. Opravdu je to docela srágora..

• 10.2.2019  22:58
    Overlord (2018)

První letošní guilty pleasure jako prase. Totálně dokonalé béčko plné nácků, střílení, pokusů na lidech, střílení, zomboidních oblud, fešné francouzky a střílení. Úžasné!

• 3.2.2019  01:49
    Polar (2019)

Příjemně krvavá komiksovka, tentokrát ze stáje Dark Horse, místy až bizarně stylizovaná a s dokonalým Madsem v hlavní roli. Zábavné.

• 2.2.2019  00:30

Weird.

• 13.1.2019  03:10

3/5 V celku na pohodu, ale žádná velká řachanda to teda není. Pár úsměvných situací a zamrzí vtipy již několikrát viděné. Jinak good.

• 13.1.2019  03:03

Nesmrtelná klasika a asi první komiksový film co jsem v životě viděl

• 5.1.2019  23:19

Parádní tarantinovka bez Tarantinových onanií. Skvělé!

• 31.12.2018  11:25

Esence komiksu přenesená na filmové plátno. Pecka.

• 23.12.2018  13:22
    Bird Box (2018)

Tiché místo se nyní proměnilo na Slepé místo, ale neberte to jako vykrádačku. Tenhle film má jinou předlohu a je jinak podaný. Zatím patří rozhodně ne do Top 10 letošních filmu co jsem viděl a to příliš času do konce roku nezbývá. Sandra Bullock, Sarah Paulson, John Malkovich a dánská režisérka Susanne Bier na režijní stoličce. Super!!

• 23.12.2018  13:00
    How It Ends (2018)

Pro mě příjemné překvapení, navíc v tématu mém téměř nejoblíbenějším. Pro někoho možná málo akční, pro někoho možná málo vysvětlující. Ale ta atmosféra je perfektní. Pokud vás baví konce světa, doporučuju.

• 21.12.2018  10:41
    Nightflyers (TV seriál) (2018)

Občas se stane, že když se na něco těšíte, zjistíte že první ohlasy jsou velmi příznivé, i tak nakonec přijde zklamání. A tohle je přesně ten případ.

• 17.12.2018  21:52

Parádní blbost na nedělní večer.

• 17.12.2018  21:51

Taková blbost na nedělní odpoledne.

• 3.12.2018  17:53

Další z pokusů ChcibýtnovýBourne. Nic než průměrný filmeček na nedělní večer to však není..

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61