Duna: Část druhá (2024)

Emocionalne a filmarsky odzbrojujici veledilo. Jako mel Jackson Pana Prstenu v 00’s, Nolan Batmany v 10’s tak Villeneuve pro me ovladl Dunou desetileti 20’s. Jakoby si vsim co natocil predtim jenom pripravoval pudu pro tenhle ultimatni homerun. Kwisatz Haderach.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Tady se povedlo asi uplne vsechno. Disney receptura funguje na 100% a prinasi skvely postavy, pribeh, vizual, i ty pisnicky. Vaianu si klidne pustim rad nekdy znova.

Barbie (2023)

Napodruhy uz jsem pouze trpel. Film netusi kam se dejove vydat, nakousne 10 napadu ale zadnej nezvladne dokoncit. Nakonec je to jen slepenec trapnejch gagu, vhodnejch pouze pro absolutni vanilla divaky.

BANGER. (2022)

Technicky zajimavy, skvele ozvuceny, a velice soucasny…. Misik a Bendig bezchybny! Jenom scenar a pribeh me moc nebavil. Hlavne teda zaver. Jinak ale 👏!

Tvář vody (2017)

Je to moc hezkej film, ale cekal jsem asi vic. Musim uznat ze je ale celkem prijemny koukat na tak jednoduchej, az naivne / pohadkovej pribeh. Mozna tomu dam jeste nekdy sanci.

Duna (2021)

Flawless !

Scary Movie 3 (2003)

Videl jsem ted po letech a porad to funguje a rezal jsem se smichy. Nejlepsi scary movie