Duna (2021)

Silný audiovizuál. Dějově někdy zbytečně zdlouhavé. Uvidíme, co přinese pokračování. 7/10

65 (2023)

7/10

Oppenheimer (2023)

Bohužel i přes veškerou snahu se mi nepodařilo ani na 2.pokus film vidět vcelku. Vždycky jsem usnul. Nolan jde cítit na sto honů, ale vidět není. Hvězdné obsazení nadchne, ale už to nedotáhne. Tři hodiny jsou moc dlouhá doba, a když se to jen prokecá nemusí to každého bavit. Film který USPÁVÁ!!! 3/10

Pět nocí u Freddyho (2023)

Především mě zmátla produkce od Blume house. Film má pěkně zpracované a nazvučené animatroniky. A to je tak vše... Děravý scénář vám prozradí hned ze startu, kdo je hlavní padouch. Lekačky založené na zesíleném zvuku, ta "strašidelná" část má z celého filmu těžko asi 15minut,nějaký vysvětlený lore ještě míň, takže drtivá délka filmu obsahuje nezáživné fráze... Ale protože je to FNAF, tak si svoje místo u dětí 13+ najde. V porovnání s Willyho kouzelným světem je to O CHLUP LEPŠÍ!!! 4/10

Velryba (2022)

Komorní drama o teplém tlusťochovi, které jsem měl v plánu hodnocením shodit. Ale Fraser se Sink dokázali, že i něco tak "nechutného" může být KOUKATELNÉ!!! 7/10

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Co má společného Equalizer a John Wick? Nic. Equalizer si dokáže udržet svojí laťku stejně vysoko a nepotřebuje k tomu neprůstřelné sako nebo 222 schodů. LÍBILO!!!

Mluv se mnou (2023)

Divný X!chty a odfláklý konec, proto 3 *. Na jedno podívaní DOBRÝ!!! 6/10

Don't Knock Twice (2016)

Hloupé postavy, děravý scénář, předvídatelné lekačky-to jsou věci, které film táhnou ke dnu... NEKLEPEJTE 2X,ALE ZAZVOŇTE!!! 4/10

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Indyho poslední (jakože fakt poslední) dobrodružství je opravdu dlouhé. Film má sice dost akce, ale jsou chvíle, kdy film ztrácí vaší pozornost. Samozřejmě, nic nového neuvidíte, co by nebylo v předešlých dílech. Na jednu stranu je to dobře, ale na druhou si Indy zachoval svoji velikost úrovně,na kterou jsme zvyklí. DŮSTOJNÉ!!! 7/10