ollophski

ollophski

okres Praha

• 9.2.2016  21:33

Ten herec to skvěle zahrála

• 7.2.2016  21:03
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Velmi umakartové.. Od dekorací po herce

• 14.2.2015  11:28

Takovej karate kid bez karate

• 20.9.2014  10:21
    Čarodějka (divadelní záznam) (2001)

Musel sem uplatit zaměstnance čt osmi stovkama, aby mi to nahrál na VHS..

• 11.7.2014  19:27

hlavní hrdina má doma těhotnou ženu, je neúplatnej a de do akce na život a na smrt proti svýmu bratrovi.. se kterym se nakonec v boji udobřej a porazej hlavního záporáka.. tisíckrát omletá nuda, kterou nezachrání ani slušná choreografie.. Když chcete našroubovat martial art porno na debilní příběh, dělejte to aspoň tak jako Prachya Pinkaew v Chocolate nebo Ong-Baku..

• 29.3.2014  11:02

Esence trapnosti, tisíckrát viděný klišé a podprůměrná hudba. Nechápu, jak na tohle dovede někdo sehnat prachy

• 28.3.2014  15:28

Pokaždý, když se na nějaký sešlosti někdo domáhá pozornosti cinkánim příboru o skleničku, běhá mi díky tomuhle filmu mráz po zádech.

• 20.3.2014  09:30
    Tele Tele (TV pořad) (2000)

Jedna hvězda za 'zkažený' scény

• 20.3.2014  08:47
    Maturita (2013)

Jako by mi někdo otevřel lebku otvírakem na konzervy a lžící na zmrzlinu se mi šťoural v šedý kůře. 8% považuju za nehoráznou velkorysost

• 19.3.2014  21:42
    Život se smrtí (TV seriál) (2014)

Nezlobte se, ale mně to přijde trochu moc...a to ještě neskončil první díl...

• 18.3.2014  11:43

Odpad a půl za jeden vtip, kterej mě rozesmál ( kuřata na Guantanamu ) za jedno muzikálový číslo a za tu spoustu pěknejch cecků. Takže zaokrouhleno na jedna

• 12.3.2014  16:23
    Televarieté (TV pořad) (1970)

Je to pokleslejší než šourek obstarožního nudisty. Cirkusáctví a hudební čísla neznámejch interpretů ze 'spřátelených zemí'.. jedním slovem: kzblití

• 2.2.2014  15:06

Stupidní nevkusná trapná fekální nechutnost! Což je pro mě záruka kvalitní zábavy

• 1.2.2014  17:27
    Splice (2009)

Film, ve kterym pojem interracial sex nabírá novýho významu.. Škoda toho béčkově hororovýho konce. Nicméně sem aspoň rád, že si všichni kvalitně zašukali...

• 22.1.2014  20:59
    Jesus Christ Superstar (TV film) (2000)

Jidáš,co vypadá jako Quentin Tarantino mi prišel celkem cool, ale Ježíš, coby hysterickej homosexuál ze špatný komedie mě donutil to po první jeho ejakulaci nemilosrdně vypnout.. Škoda..

• 29.12.2013  18:35

Životopis zakladatele nejslavnějšího motogangu hells angels ve filmovym zpracování.. pro ty, co četli předlohu, se žádný překvapení nekoná