Wanna: Čáry máry podfuk (2022) (seriál)

Stará vyžilá prasnice a její dcera aka Donatella Versace z Wishe se snažej obhajovat svoje několikaletý ojebávání domácích slepic o životní úspory.. panímáma má nesporný charizma, asi jako kdyby přišla na svět po nespoutanym koitu Benita Mussoliniho s cigánkou Jolandou. Mladá má asi tolik půvabu a vkusu jako šlapka z rozvadova s těžce přetočenym tachometrem. Jediný, co mi tahle show přinesla je, že sem si stáhnul italštinu do DuoLinga a vzal na milost Horsta Fuchse

V.I.P. vraždy (2016) (seriál) odpad!

Velmi umakartové.. Od dekorací po herce

Čarodějka (2001) (divadelní záznam)

Musel sem uplatit zaměstnance čt osmi stovkama, aby mi to nahrál na VHS..

Zátah: Vykoupení (2011)

hlavní hrdina má doma těhotnou ženu, je neúplatnej a de do akce na život a na smrt proti svýmu bratrovi.. se kterym se nakonec v boji udobřej a porazej hlavního záporáka.. tisíckrát omletá nuda, kterou nezachrání ani slušná choreografie.. Když chcete našroubovat martial art porno na debilní příběh, dělejte to aspoň tak jako Prachya Pinkaew v Chocolate nebo Ong-Baku..

Nikdy to nevzdávej! (2004)

Esence trapnosti, tisíckrát viděný klišé a podprůměrná hudba. Nechápu, jak na tohle dovede někdo sehnat prachy

Rodinná oslava (1998)

Pokaždý, když se na nějaký sešlosti někdo domáhá pozornosti cinkánim příboru o skleničku, běhá mi díky tomuhle filmu mráz po zádech.

Tele Tele (2000) (pořad)

Jedna hvězda za 'zkažený' scény