K4sum1

K4sum1

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 8.3.2019  19:22
    Kdo přežije: Samoa (TV pořad) (2009)

Jedno jméno: Russel.

• 23.8.2018  13:37

Nightwish jsou prostě má srdcovka a Floor je metalová bohyně. To co ona vyzpívá, to nedokáže žádná jiná. Ona je dokonalou kombinací Tarjy a Anette. Celý koncert je skvost, ale třešničkou na dortu je Ghost Love Score a závěrečná nota od holandské bohyně.

• 11.8.2018  19:00

Tady má asi cenu hodnotit jen vizuální efekty a žraločí hvězdu. Jinak příběh průměrný, scénář tragický a o hereckých výkonech ani nemluvě.

• 11.8.2018  16:22

Jack Jack je prostě zlatíčko :)) I když jsem v sále byla mezi asi tak 10% dospělých, náramně jsem si to užila. A původní dabing mou nostalgii jen mnohoznásobil.

• 13.7.2018  19:43

Čekala jsem 9 let na pokračování, během čehož jsem několikrát přečetla mangu od začátku až do konce. Už jsem ani nedoufala, že by mohli pokračovat a hle.. tady to je. Teď jen doufat, že to dotočí až do finálového polibku :)) Team Kaname!

• 3.7.2018  22:32

Tak nízké hodnocení, pro tak skvělý biják? Dokonce bych řekla, že se mi to o chlup líbilo více, jak jednička. Pomalu co scéna, to dinosaurus a o ty přeci jde. Při scéně s Brachiosaurem jsem si dosti poplakala, aby ne, když tyto překrásná stvoření zbožňuji již od útlého dětství. Film rozhodně nepostrádá jump scary, ty si tu užijete dosyta. Už od začátku vás pořádně napumpuje a pokračuje tak až do konce. Konec jasně značí, že musí přijít další díl a já se na něj těším.

• 28.6.2018  21:30
    Kdo přežije: Gabon (TV pořad) (2008)

Skvělá Sugar, Bobovi falešné imunity a kupa blindsidů.

• 28.6.2018  17:09

Musím kladně hodnotit, že to, co nedali do anime (bídáci!) dali sem. A to mluvím o skvělé scéně, kdy Tamaki dává Haruhi prstýnek s ootoro a kdy Haruhi přichází na kloub tomu, že je v průšvihu, protože se zamilovala :)) A samozřejmě úžasný Nekozawa ♥ :D

• 28.6.2018  17:02
    Ôran kôkô hosutobu (TV seriál) (2011)

Manga 10/10, anime 9/10 (trhá mi srdce, že v tom nepokračovali), tento seriál 7/10. Kdyby bylo trochu lepší obsazení (Mori, Kyoya, Honey), mohlo se to blížit až 8 bodů. Moriho, dle mého nejpřitažlivějšího člena hostitelů hraje totální hnusák, Kyoya se ze všech nejvíc usmívá (to jako vážně?!) a u Honeyho měli prostě přivést nějaké děcko, vypadalo by to líp.. :D Tamaki je zahrán nejlépe, Haruhi tak 6/10, kdyby měli víc času na rozvinutí příběhu, jistě by i ona dokázala lépe vystihnout úžasnou lenivou a ironickou povahu Haruhi. Dvojčata jsou myslím v pořádku a Nekozawa je kusanec ♥ :D

• 25.5.2018  08:58
    Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

"This isn't it! This isn't it! This is so stupid! This is just a napkin. This isn't it! It's a fuc*ing stick!" Jo a pane Kop1x, Eliza nebyla vůbec naivní, jak si myslíte. Ona moc dobře věděla, že tohle není imunita, ale tím, že jí zahrála, a Ozzy byl natolik hloupý, že se prozradil, že jí vyrobil, ho prozradila, že má on opravdovou skrytou imunitu, což také vedlo k jeho vyřazení. Eliza je velmi podceňovaná hráčka, ale je lstivá a velmi inteligentní. To by asi nebyla (tehdá) na právnické škole :)) Jinak vítězství naprosto zasloužené. Parvati je královna Survivoru, fyzicky silná, takticky úžasná a hrozně sympatická.

• 13.5.2018  16:39
    47 metrů (2017)

Film překvapivě velmi dobrý. Napínavý od samého začátku, kdy se ponoří, až do konce. Abych si po celou dobu držela hlavu v dlaních kvůli napětí se jen tak nestává, ale 47 metrů to překvapivě dokázal. Když se zdálo, že to ta její mladší sestra přeci jen přežila, říkala jsem si "No to je zas kokotina. Ona snad porazila 8 metrů velkýho žraloka. Ale jo, jsem ráda, že to přežila." ale ten konec mi opravdu vyrazil dech.

• 30.4.2018  18:12

Že film, který má v sobě naráz plnou pr**l akce, vizuální efekty, že mi ještě teď stojej všechny chlupy na těle, humor, romantiku a skvělý scénář neexistuje? Dámy a pánové, Avengers: Infinity War to plně zastupuje a po právu. 10/10. 5*. 100% !!

• 20.4.2018  15:45
    Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

Řada, která objevila dvě současné legendy této hry, Ozzyho a Parvati.

• 17.4.2018  17:55
    Kdo přežije: Panama (TV pořad) (2006)

Měli jsme možnost vidět řadu s největším manipulátorem všech řad Survivoru, Cirie. Ze sestřičky, která se pořád jen válí na gauči se vyklubala neskutečně inteligentní, manipulativní a nebezpečná hráčka, která chrlí jednu vtipnou připomínku za druhou. Ona a Shane byli třešničkou této řady. Bez pořádné zábavy by to byla pěkně nudná řada, ale díky nim dávám 4*. Nejsem ani nijak zklamaná vítězem.

• 5.4.2018  19:17
    Kdo přežije: Palau (TV pořad) (2005)

Looseři Ulongové, bože.. chudák Stephenie. Série to byla skvělá, poprvé jsme viděli padnout celý kmen, až na "posledního přeživšího". Vítěz si myslím že je zasloužený, ale já to za to všechno, co musela protrpět přála Steph. Nejen, že byla z Ulongů nejsilnější, silnější, než všichni chlapi, ale byla nejsilnější i ze všech žen. Tak trochu mi připomínala Laru Croft, tou bojovností, culíkem a postavou :D Favorité: Tom, Ian. Oblíbenci: Tom, Steph, Ian.

• 2.4.2018  13:08
    Kdo přežije: Vanuatu (TV pořad) (2004)

Nudná série s arogantním, namyšleným a nesympatickým vítězem. Hned od začátku muži vynaložili tu nejstupidnější taktiku a zbavili se silných. Po zbytek série jsem se musela koukat na nechutný, šovinistický pupkáče a starou babku s mužatkou, který to zas vedly u žen. Jediným kladem je pro mě Eliza, velmi podceňovaný hráč a je mi líto, že se o ní tolik nemluví.

• 25.3.2018  14:23

5* Rupert, Sandra a prolhanej Johny (No)Fairplay. Doufám, že mu dala babička pohlavek :D

• 23.3.2018  15:23
    Kdo přežije: Amazonie (TV pořad) (2003)

Wow a to jsem si myslela, že bez skrytých imunit, ostrovů vyhnanství atd. budou starší řady Survivoru (jak tomu bylo až do této řady) docela nuda, ale sakra.. kasting na tuhle řadu se vážně povedl natolik, že jsem měla až několik favoritů na celkové vítězství a oblíbenců jakbysmet. Oblíbenci: Jenna, Rob, Christy.

• 17.3.2018  19:37
    Tomb Raider (2018)

Jolie možná může vypadat téměř přesně, jako herní Lara Croft (pozor, teď mám na mysli starší hry, protože patřím k těm inteligentním jedincům, kteří to umějí rozeznat od restartu herní série), ale její filmy v porovnání s tímto akčním trhákem vypadají jako nízkorozpočtová, béčková konina. Alicia v roli mladé, nezkušené avšak o nic méně odvážné Lary nezklamala a film se hodně podobá oběma herním restartům. Né, že by to byl takový kinematografní orgasmus, jaký předpokládám budou v dubnu noví Avengers, ale film rozhodně napětí má, sympatické postavy také nechybí a pro takového herního fanouška, jako jsem já, byl film příjemným překvapením, kdy mi ani tak moc nevadilo, že v Alicii stále nevidím a patrně nikdy nebudu vidět herní Laru.

• 17.3.2018  11:11

Koukla jsem se na to sice až teď (knihy si přečíst neplánuji), ale dá se to. Na můj vkus až moc dlouhé. Oblíbené scény: Probírání kontraktu, závěr.

• 11.3.2018  21:21
    Kdo přežije: Thajsko (TV pořad) (2002)

3* za zlodějskou opičku.

• 22.2.2018  17:23
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Takovej prd americký verze.

• 22.2.2018  17:21
    Gigolové (TV seriál) (2011)

4* za Stevena, zábavnost a erotické scény které já, jakožto perverzačka dokáži ocenit :D

• 23.1.2018  17:55
    Spiderman (TV seriál) (2003)

Překvapuje mě, že to dávají na Disney channelu, vzhledem k tomu že je tam krev a dost výrazné násilí (useknutá hlava, končetiny). Animace není až tak špatná, je to zase něco jiného, podobného, jako fotbalové scény v Galactic Football. Líbí se mi hlavně, že je tam aktivně Mary Jane, což je má oblíbená ženská postava ze světa Spider-Mana. 13 dílů asi tak akorát.

• 10.1.2018  21:32
    Dokonalý Spiderman (TV seriál) (2012)

4*. Kdyby tam byla častěji Mary Jane, tak 5*. Seriál opravdu pobaví, animace pěkná a hafo Marvel postav, co víc si přát.

• 20.12.2017  21:40

Skvělá komedie a pro mě scéna s Vagicleanem legendární :D

• 7.11.2017  13:50
    Ošklivka Betty (TV seriál) (2000)

Hodnocení hodno Čecháčků, kteří jsou proti telenovelám ač pochybuji, že je někdy viděli do konce. Zrovna Ošklivka Betty je co se týče telenovel naprostý unikát. Nenajdete zde totiž nic jako špinavé intriky, vraždy, lživé těhotenství, padání ze schodů, mylné zjištění, že ústřední dvojice jsou sourozenci atp. Jde o velmi humorný seriál a ačkoliv pochybuji, že by se kdy vlivný podnikatel mohl skutečně zamilovat do tak ošklivé asistentky, svým způsobem je to nádherná věc, od které můžete uniknout z reality. Hlavní protagonista je takový nervák, že se opravdu leknete, když začne mlátit do stolu, řvát a z nervů mačkat svůj protistresový míček. Hlavní představitelka je zase tak roztomile naivní a zamilovaná, až se musíte stupidně culit, jako náctileté školačky. Nemluvě o mém oblíbeném, přitepleném návrháři a zbytečně ochranářském tatínkovi ala "ďábel nikdy nespí!". Hlavní bod telenovely přichází v momentě, kdy Betty zjistí, jak to doopravdy s "láskou" jejího šéfa bylo a bravůrně jim to naservíruje na zlatém podnosu i s maličkým podrazem, následující dalších 50 epizod, kdy se mění v krásku a cholerický avšak skutečně zamilovaný Armando trpí tím, že spadl do vlastní pasti. Něco, co v české verzi chybělo a co je tak úžasným skvostem této telenovely. Dává to totiž aspoň malý smysl tomu, proč se do ní vlastně zamiloval. Jen je škoda, že zrovna Ošklivka Betty se dá tak špatně sehnat, jedině v hrozné kvalitě na youtube, nebo uložto a ještě k tomu s chybějícími díly. I tak nemohu jinak, než alespoň 4*.

• 18.10.2017  21:57

Naprostá nuda. Nebýt úžasného Gaidenu, kde se to konečně nemotá jen kolem otravného Boruta a který mimochodem ještě psal a kreslil Kishimoto, tak se na to nedá vůbec koukat. Hodnotím vlastně jen to, že se tam objevují staří hrdinové, jinak mi ten blonďatý spratek vůbec nesedl. To, jak skvěle začínal Naruto, je tohle hodně slabý odvar.

• 14.2.2017  20:12

Rozhodně jedna z nejlepších sérií, tolik zvratů a napínání se jen tak nevidí. A dle mého to měla vyhrát Parvati, to jak hrála bylo brilantní. Ten tah s dvěma symboly imunity.. no seděla jsem tu s pusou dokořán.

• 23.9.2016  13:53
    Varieté (2010)

Já ten film prostě miluju.. Děj a scénář samozřejmě nejsou nijak složitý, ale ten její hlas.. bože. To nemá žádný jiný člověk na planetě. Scénu, kdy poprvé začne zpívat na živo, jsem si pouštěla snad milionkrát a vždy jsem měla husinu. A Express? Tak tu prostě zbožňuji..

<< předchozí 1 2 3