Psychopat no.8

Psychopat no.8

Michal Kroča

okres Uherské Hradiště

22 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 9.8.2015
  Linda Fernandez Saez
  (herečka)

  Tahle překrásná, napůl Afrokubánka (otec), napůl Češka (matka), herečka a tanečnice se narodila v roce 1981 v Chvaleticích jako Linda Pokorná. Své příjmení převzala později po otci, který ji, její sestru a matku opustil, když byl Lindě jeden rok. Tyhle tři holky s otcem udržovaly kontakt přes svoji babičku z otcovy strany.… (více)

  • 6.9.2014
  Vitaly Zdorovetskiy
  (herec)

  Vitaly Zdorovetskiy, znám pod pseudonymem VitalyzdTv, se narodil 8.března v roce 1992 ve městě Murmansk. V dětství se přestěhoval i s rodiči do města Oděsa na Ukrajině, zde vyrůstal. Je to jeden z nejznámějších "youtuberů" současnosti. Na svém youtube kanále má již přes 7 000 000 odběratelů a jeho nejsledovanější video má… (více)

  • 5.9.2014
  John Michael McDonagh
  (scenárista)

  John Michael McDonagh, 185 cm vysoký scenárista a režisér je jeden z nejúspěšnějších irských filmových tvůrců. Společně se svými rodiči a bratrem Martinem (ten má na svědomí skvělé filmy jako V Bruggách, či Sedm psychopatů) vyrůstali v Anglii, ale zanedlouho se stěhovali zase do Irska. John M. McDonagh byl i zatčen(ne… (více)

  • 26.12.2013
  Michael Mando
  (herec)

  Michael Mando,narozen v Québecu, největší provincii v Kanadě. Michael je herec režisér, spisovatel. Má dva  bratry,mladšího a staršího. Jeho rodina hodně cestovala, žili celkem ve čtyřech kontinentech, eseti městech a 37 domech. Kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem - Michael umí francouzsky, anglicky a španělsky. Byl také… (více)

  • 11.4.2013
  Pavel Cejnar
  (herec)

  Pavel Cejnar, český moderátor a herec narozen 21.5.1976 v Pardubicích. Vystudoval lidovou školu umění, kde se také naučil hrát na trumpetu. Rádio Life odstartovalo jeho moderátorskou kariéru. Zprvu měl na Rádiu Life post moderátora nočního vysílání, za svou devítiletou píli v nočním vysílání dostal místo šéfa programu a hudby.… (více)

  • 26.12.2012
  Ján Novák
  (režisér)

  Slovenský režisér narozen 15.9.1966 ve Žiaru nad Hronom (Československo) žijící v Praze. Absolvent Janáčkovy akademie múzických umění v Brně obor herectví a divadelní režie.

  Režisér se zprvu věnoval dokumentům, za které získal desítku ocenění, hlavně z oblasti historických dokumentů o českých filmových osobnostech (ŠTĚPÁNKA:… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace