nahrabal

nahrabal

Česko

• 13.11.2020  09:28
    3Bobule (2020)

Veliké zklamání. Bobule 1 a 2 jsou dobré filmy, ale toto je nezajímavé, nehumorné. Možná to zapříčinila smrt pana Postráneckého.

• 19.5.2020  12:32

Jedna hvězda za prostředí toť vše. Muzika byla jak z nějakého B amerického akčního filmu. Prostříhanej film jako mizerný seriál.... No co dodat? Doby kdy byly Troškovy filmy na úrovni jsou dávno v tahu.....

• 26.4.2020  22:16
    Špindl 2 (2019)

Takže, tento film jsem dokoukal, dalo to práci, ale dokoukal. Kdyby se otrouhali zbytečné, kýčovité nebo amerikanistické scény tak z filmu zbude 30 minut. Několik scén kde vyskytl Navrátil byly celkem vtipné. Ale ten zbytek????? Jedna hvězda za umístění natáčení a jedna hvězda Navrátila.

• 25.12.2018  09:43
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Čekal jsem teda něco jiného, ale toto opravnu ne. Z počátku to celkem šlo z počátku příběh nebyl zase až tak špatný. Ale závěr teda hrůza. Bylo to celé takové kostrbaté něco se povedlo a v zápětí bylo velé ALE. Zbytečné kombinování. Hlavní hrdina by jako vypravěč v rozhlasu by byl dobrý, hlas má hezký, ale jako herec má ještě co dohánět. Místy to bylo až moc umělé. Celou pohádku bych přirovnal asi tak k tomuto na záčátku jsem se těšil na moc dobrou klobásku se spostou masa ale v průběhu příběhu jsem zjistil že jím ten nejlevnější točeňák.

• 17.6.2018  20:51
    Decibely lásky (2016)

Tak toto je fakt síla. Vytrpěl jsem do konce. Nemá to nápad, zápletku a celkově tomu chybí drive.

• 24.4.2017  20:35
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Tento výtvor je opravdová katastrofa. Něco spadne na dno, ale toto to dno rozbilo a hrabe se ještě hlouběji. Peníze investované do toho projektu měli raději dát na charitu.

• 26.3.2017  09:03
    Řachanda (2016)

No dávám 3 hvězdy za masky a kostýmy jinak jenda hvězda. Ale jinak "pohádka" natlučená hvězdami filmovích pláten nic moc. Zdlouhavé ze začátku nic neříkající film. Začal bavit cca 20 min před koncem.

• 18.3.2017  07:17
    Krtek a Panda (TV seriál) (2016)

Znesvěcení krásné české pohádky pro děti. A promiňtě mi tento výraz, ale je potřeba zkurvení ktečka, kterého si všichni starší ročníky pamatují. Byl krásně namalován a byly to jednoduché dětské příběhy. Ale toto je opravdu k zblítí alá pokémon no fuj styďtese. Aťi žije čína!!! Máme činské hadry, čínské hračky pro děti se ftaláty a búhví ještě s čím, které škodí zdraví. Vybuchovací alektrické spotřebiče. A teď hnusné čínské pohádky. Huráááá.

• 25.12.2016  22:02
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Njehorší pohádka nepohádka plná hovadin, nesmyslů, po utrpěných 28 minutách PŘEPNUTO na klasiku S čerty nejsou žerty. Za tohle by měli herci, a hlavně samotný režisér vrátit gáži. Jsem nasrán že ČESKÁ TELEVIZE za naše koncesionářské poplatky a peníze z reklam kterými nás krmí natočili takovou sračku. How.

• 14.10.2013  22:19
    Tunel smrti (2005)

Podle názvu a trileru to mělo celekem slušný potenciál, ale opak byl pravdou. Bylo to nudné, nudné a jo zapoměl jsem bylo to nudné!!!!!

• 7.10.2013  18:14

Čekal sem něco trochu jiného. Nebylo to tak zlé, ale na 4 hvězdičky by to muselo mít trochu větší spád. Mě to přijde jako tuctové sci-fi. Nenadchne ani neurazí.

• 30.9.2013  10:58
    Babovřesky (2013)

Podle prvotních Troškový slovech to mělo být velmi volné navázání na slunce, seno. Takže po první půlhodině usilovného bránění se tento nesmyls vypnout sem podlelhl. Vypnuto. Druhý den sem pokračoval a tento "film" sem dokoukal, na naléhání známé, která na tom byla v kině a prý se strašně smála až se za bachor popadala. Ale prý prostě tu první půlhodinu musí člověk překousnout. Bohužel u toho "filmu" sem ztrávil 133 minut, které sem mohl využít jinak. Je to nudný vleklý "film" těch 133 min. bylo nekonečných. Podle mě byla nesmírná škoda materiálu a peněz při pořízení tohoto snímku.