Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Pohádka
  • Drama
  • Animovaný

3Bobule (2020)

Veliké zklamání. Bobule 1 a 2 jsou dobré filmy, ale toto je nezajímavé, nehumorné. Možná to zapříčinila smrt pana Postráneckého.

Zakleté pírko (2020)

Jedna hvězda za prostředí toť vše. Muzika byla jak z nějakého B amerického akčního filmu. Prostříhanej film jako mizerný seriál.... No co dodat? Doby kdy byly Troškovy filmy na úrovni jsou dávno v tahu.....

Špindl 2 (2019)

Takže, tento film jsem dokoukal, dalo to práci, ale dokoukal. Kdyby se otrouhali zbytečné, kýčovité nebo amerikanistické scény tak z filmu zbude 30 minut. Několik scén kde vyskytl Navrátil byly celkem vtipné. Ale ten zbytek????? Jedna hvězda za umístění natáčení a jedna hvězda Navrátila.

plakát

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Čekal jsem teda něco jiného, ale toto opravnu ne. Z počátku to celkem šlo z počátku příběh nebyl zase až tak špatný. Ale závěr teda hrůza. Bylo to celé takové kostrbaté něco se povedlo a v zápětí bylo velé ALE. Zbytečné kombinování. Hlavní hrdina by jako vypravěč v rozhlasu by byl dobrý, hlas má hezký, ale jako herec má ještě co dohánět. Místy to bylo až moc umělé. Celou pohádku bych přirovnal asi tak k tomuto na záčátku jsem se těšil na moc dobrou klobásku se spostou masa ale v průběhu příběhu jsem zjistil že jím ten nejlevnější točeňák.

plakát

Decibely lásky (2016) odpad!

Tak toto je fakt síla. Vytrpěl jsem do konce. Nemá to nápad, zápletku a celkově tomu chybí drive.

plakát

Modrý kód (2017) (TV seriál) odpad!

Tento výtvor je opravdová katastrofa. Něco spadne na dno, ale toto to dno rozbilo a hrabe se ještě hlouběji. Peníze investované do toho projektu měli raději dát na charitu.

Řachanda (2016)

No dávám 3 hvězdy za masky a kostýmy jinak jenda hvězda. Ale jinak "pohádka" natlučená hvězdami filmovích pláten nic moc. Zdlouhavé ze začátku nic neříkající film. Začal bavit cca 20 min před koncem.

plakát

Krtek a Panda (2016) (TV seriál) odpad!

Znesvěcení krásné české pohádky pro děti. A promiňtě mi tento výraz, ale je potřeba zkurvení ktečka, kterého si všichni starší ročníky pamatují. Byl krásně namalován a byly to jednoduché dětské příběhy. Ale toto je opravdu k zblítí alá pokémon no fuj styďtese. Aťi žije čína!!! Máme činské hadry, čínské hračky pro děti se ftaláty a búhví ještě s čím, které škodí zdraví. Vybuchovací alektrické spotřebiče. A teď hnusné čínské pohádky. Huráááá.

plakát

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Njehorší pohádka nepohádka plná hovadin, nesmyslů, po utrpěných 28 minutách PŘEPNUTO na klasiku S čerty nejsou žerty. Za tohle by měli herci, a hlavně samotný režisér vrátit gáži. Jsem nasrán že ČESKÁ TELEVIZE za naše koncesionářské poplatky a peníze z reklam kterými nás krmí natočili takovou sračku. How.

Tunel smrti (2005)

Podle názvu a trileru to mělo celekem slušný potenciál, ale opak byl pravdou. Bylo to nudné, nudné a jo zapoměl jsem bylo to nudné!!!!!

Ovládací panel