burina

homepage
Skype: atalanta_vejka

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 30.12.2015  00:43

To že budem niekedy počuť Billa a Miley spievať spolu vianočné piesne som skutočne nečakala. To, že sa mi to bude páčiť, tak to už vôbec nie.

• 30.12.2015  00:36

(Almost) dream cast nesklamal, skoro každý hral ako o život a myslím, že sme konečne po rokoch dostali skutočne pamätnú sezónu. Obľúbenci: Jeremy, Stephen, Jeff a Tash.

• 30.12.2015  00:32
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Chce to síce osviežiť pamäť, ale smelo tvrdím, že ide zatiaľ o najlepšiu adaptáciu Černoškov. Depresívne, temné a neromantické. (Miestami sa to až príliš spolieha na popularitu Aidana Turnera, ale nesťažujem si).

• 21.12.2014  23:14
    Survivor: San Juan Del Sur (TV pořad) (2014)

Nudná sezóna, ktorú ale zachraňuje finále a zaslúžený víťaz. Obľúbenci: Josh & Reed

• 22.11.2014  02:01

Na komédiu to nie je dostatočne vtipné a aj tá romantická linka je akási nijaká. Mám rada Caryho aj Doris,ale toto im bohužial nevyšlo.

• 5.7.2014  00:48
    Jonathan Creek (TV seriál) (1997)

Príjemne čiernohumorná detektívka s mysterióznymi až hororovými zápletkami ( 7. diel 4. série ma bude v snoch strašiť ešte veeeeľmi dlho). V poslednej séri nám ale chudáka Jonathana oženili a seriál stratil na kvalite ale plné hodnotenie dám už len z toho dôvodu. že tie najlepšie epizódy sa smelo vyrovnajú aj takému Midsomeru, čo je rozhodne veľká pochvala.

• 12.6.2014  13:49
    Harlow (1965)

To že sa má dej odohrávať na premoleme 20. a 30. rokov si asi niekto uvedomil až v polovici filmu a tak narýchlo obliekli Carroll Baker do pár dobových kostýmov. Inak je to všetko strašne šesdesiatkové, prejav CB je nepríjemný a so životom Jean Harlow to má spoločné pramálo.

• 5.6.2014  11:21

Cesta k dobrým vtipom je bohužial pričasto vydláždená lajnovým humorom. Milý Seth, menej je niekedy viac.

• 29.5.2014  02:22
    Demoted (2011)

Po 15 minútach viete, ako to celé dopadne.

• 26.5.2014  00:36

(US 3/24) Obľúbené dvojice: S1- Bill & Joe, Drew & Kevin /// S2- Oswald & Danny, Gary & Dave. S3- Ken & Gerard, Derek & Drew.

• 25.5.2014  23:16
    Whoopee! (1930)

Svižná ranná muzikálová komédia vo farbe(!) a choreografii velikána Bugsyho.

• 22.5.2014  22:08
    Kdo přežije: Cagayan (TV pořad) (2014)

Spoilery! Zaujímavý cast a častokrát (Mrs. Chaos a Mr. Paranoia) nepredvídateľný vývoj z toho robia jednu z tých lepších sezón poslednej dekády ale medzi absolútne TOP by som ju určite nezaradila. S víťazom som nakoniec spokojná, v rámci finálovej dvojice to mohlo dopadnúť oveľa horšie ///. Favorit: Trish, Tony /// Neobľúbení: Woo, Sarah, JTia.

• 27.4.2014  22:54
    Ztracená dáma (TV film) (2013)

Už si ten Hitchov originál nepamätám do detailov, ale nezdá sa mi, že by Iris mala byť xenofóbna, hysterická koza, alebo sa mýlim?

• 23.4.2014  10:16
    Kancl (TV seriál) (2005)

Odsúdiť seriál len na základe toho, že sa jedná o remake je pre niektorých veľmi jednoduché, však? Ja osobne som skeptická nebola a nakoniec som si US verziu obľúbila o štipku viac než jej staršieho britského bračeka. Dôvodov je hneď viac: 1. STEVE CARELL - Michael je stále blb, ale niekde medzi hnevom a zúfalstvom vo vás dokáže vzbudiť súcit. To je dôležité lebo v konečnom dôsledku si ho musíte obľúbiť. 2. POČET SEZÓN - tam kde Briti končia, Američania začínajú ale v tomto prípade sú sezóny veľmi vyrovnané, nie je tu žiadny rapídny kvalitatívny zosun. 3. VEDĽAJŠIE POSTAVY - či už sa jedná o crazy cat lady Angelu, zaostalého Kevina, nynfomanku Meredith alebo proste Creeda, každému sa dostane niekoľko geniálnych výstupov a nikto vlastne nie je zbytočný(ikeď Michael sa na to pozerá inak, však Toby?). 4. DWIGHT SCHRUTE - popkultúrna ikona a postava natoľko sebestačná, že by mohol mať vlastný spin-off, kde sa 20 minút vyjadruje do kamery, a pozrela by som si to....Amíci proste prekvalipi a natočili niečo inak, ale stále výborne. Thats what she said.

• 23.4.2014  09:45
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Sitcom, ktorý pravdepodobne nie je pre každého, ale ak vám jeho humor sadne, ste šťastný človek. (Áno, 4. sezóna bola mizerná, ale 5. je s návratom Dana Harmona staré dobré Community tak ako ho máme radi a nikto ma nepresvedčí o opaku.)

• 24.3.2014  01:14

Tragédia sobotnajšej noci a Bee Gees imho robili lepšiu hudbu dekádu predtým.

• 20.3.2014  00:03

Chudák Tom! Ten Jerry je ale grázel...

• 24.2.2014  12:28
    Skladiště 13 (TV seriál) (2009)

Sympatická blbinka, ktorá kľudne mohla byť natočená v 90-tych rokoch a na ktorú sa naozaj strašne dobre pozerá. Plus všetky tie steampunkové vynálezy pre potešenie oka. :)

• 6.2.2014  00:19
    Doktorka z Dixie (TV seriál) (2011)

Rada uverím predstave, že americký juh je takto pôvabný. ♥

• 4.2.2014  01:39

Pôjdem trochu proti prúdu, ale práve Lazenbyho bondovka mi príde ako ( zatiaľ) tá najlepšia. Oproti predchádzajúcim sa tu nechcene smiešne momenty vyskytujú málo, stopáž sa nezdá až tak zabijácka a objavuje sa tu najpôvabnejšia Bond Girl.

• 29.1.2014  20:13
    Crackerbox Palace (hudební videoklip) (1976)

Spolupráca môjho najmilovanejšieho Chrobáka a najobľúnejšieho Pythona. Je treba viac?

• 28.12.2013  11:43
    Podezření (1941)

(Spoiler) Škoda, že sa nepoužil "ten druhý" koniec. Ale predpokladám, že z miláčika Ameriky si nedovolil urobiť vraha ani sám veľký Hitch.

• 22.12.2013  18:10
    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012)

Favorit: Malcolm, Denise /// Obľúbenci: Penner, Carter, Pete, Jeff /// Na facku: Black Russel /// Špeciálna kategória: Abi, Lisa

• 4.11.2013  02:43
    Jak prosté (TV seriál) (2012)

Trošku sa hanbím, ako som tento seriál odsúdila hneď na začiatku ako lacnú americkú kópiu BBC Sherlocka. Po roku mu dávam druhú šancu a nemôžem byť spokojnejšia. Elementary je totiž iné, Sherlock predsalen trošku ludskejší a s Watsonkou mu to klape perfektne. Obľúbenec Aidan je už ako bonus. Ak nepôjde kvalitatívne dolu, zaradí sa medzi moje obľúbené kriminálky.

• 17.10.2013  22:15

J&J to spolu viac klapalo o dekádu neskôr v "The More the Merrier".

• 26.8.2013  02:11
    Blandings (TV seriál) (2013)

Wodehouse je na TV obrazovkách vzácny, a preto každá adaptácia poteší, aj tá menej vydarená. Tejto chýbajú hlavne prepracovanejšie kostými a hlavne dlhšia stopáž, každá sľubná zápletka je narýchlo useknutá/vyriešená do necelej polhodinky. Celkom by ma zaujímalo ako je na tom Blanding´s Castle z rokov šesdesiatych.

• 23.8.2013  01:11
    Whodunnit? (TV pořad) (2013)

Príjemná vyvražďovacia reality show, ktorá prvou epizódou priniesla trošku kontroverzie (nj, tie vraždy sú občas dosť "reálne"). Ak vám nechýba zmysel pre čiernejší humor a bavia detektívky, budete sa baviť. Do druhej sezóny ale treba zlepšiť finále, chýbala mi určitá ucelenosť.

• 31.7.2013  20:06

Tak ako mnoho iných čiernobielých klasík, tak sa aj Caprovo "It Happened One Night" dočkalo v 50-tych rokoch muzikáloveho/ farebného remaku ( na prelome 40- tych a 50-tych rokov podobný osud postretol filmy ako"The Shop Aroud the Corner", "Ball of Fire", "My Man Godfrey", Bachelor Mother" a iné). Dobová bezstarosnosť z neho doslova srší, June a Jack tvoria milý pár ale v porovnaní s originálom predsalen bledne(áno, aj napriek farbe, áno, aj napriek spevu). Mimochodom, byť natočený o päť rokov neskôr, viem si v hlavných úlohách predstaviť dvojicu Day & Hudson. :-)

• 31.7.2013  01:13

Lon Chaney bol skvostný a jedinečný (údajne na svojom mejkape vo väčšine filmoch pracoval sám!) a je preto poburujúce, že mu nie je v tejto vyše 2-hodinovej adaptácii Hugovho románu dopriany zaslúžený priestor. To sa teda odzrkadľuje v slabšom hodnotení.

• 18.7.2013  18:44

Žoviálny, dobrosrdečný Wolfe a Archie bez štipky charizmy? No fuj!

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14