365 dní (2020)

Já mám rozporuplné pocity - příběh je brak až běda. Herci - no jak kdo. Mám trochu problém s postavou Laury, která se tváří na počátku jako nedobytná a najednou obrat o 180 stupňů. Dobře hodnotím hudební složku, hudba je chytlavá a docela pasuje do dynamik jednotlivých scén. A teď k tomu příběhu - autorka má podle mého zvrácené myšlenky - hlavní hrdina je alfa samec až běda - je z toho vidět, že původně byl příběh vytvořen na Wattpadu - tam to musela být topovka.

Gabriel's Inferno (2020)

Film, co přesně následuje knihu? To se tu povedlo na sto procent. Giulio i Melanie jsou v hlavních rolích dokonalí, vše funguje jak má. Film rozhodně doporučuji.

Dar (2019) (seriál)

Tajemno smíchané s romantikou. Tohle mne dostalo. S Atiye jsem strávila víkend a ještě několik dní poté jsem přemýšlela o to, co to vlastně znamená pro druhou řadu. Beren opětovně ukázala, že seriál zvládne utáhnout, ale zde byla doplněna o skvělého Mehmeta Gunsura. Seriál Atiye má zároveň skvělé score, které jen umocňuje samotný prožitek seriálu.

Love 101 (2020) (seriál)

Seriál, který jsem měla v hledáčku již od prvního teaseru a musím říct, že nezklamal. Obsazení hlavních rolí teenagerů je fungující, chemie mezi postavami taky je. Problém mám se scénami z budoucnosti, kde mi přijde nevhodně obsazená jedna postava. Mimo to, dospělácká linka seriálu také funguje - Pinar a Kaan mezi sebou mají fungující chemii, která se každým dílem jen potvrzovala. Hudební podkres už byl jen třešničkou na dortu.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Zvládla jsem pět vteřin a tím to skončilo. Jestli tohle někoho baví, tak mám strach o jeho duševní zdraví.

Avengers: Endgame (2019)

Marvel to dokázal. Avengers: Endgame jsou to nejlepší, co jsem kdy viděla. Skvělý scénář, hudba, akce. A menší doporučení, do kina si s sebou vemte papírové kapesníčky.

Kadın (2017) (seriál)

Pokud chcete seriál, kde při jedné epizodě padne balíček papírových kapesníků, tak je to právě tenhle. Seriál dává vyniknout skvělé Ozge Ozpirinci a jejímu talentu. Příběh je na můj vkus až moc natahovaný. Důležité věci se začnou dít až po 40. epizodě. Dětští herci jsou skvělí, jsem si jistá, že o nich ještě jednou uvidíme, A mrcha v podání sestry hlavní hrdinky je jen třešňičkou na dortu.

Darısı Başımıza (2018) (seriál)

Další seriálová oběť nepochopitelného ratingového systému v Turecku. :( Seriál bohužel běžel jen několik epizod, proto nelze příliš mnoho hodnotit, ale jako oddychovka byl výborný. Vedlejší postavy měly zajímavější příběhy než hlavní hrdinové, to se taky moc nevidí. :D

Příchuť lásky (2017) (seriál)

Dolunay aka Příchuť lásky je romantický hit Turecka roku 2017. Příběh je zajímavý, herci jsou obsazeni více než dobře. Pokud potřebujete oddychovku a trochu romantiky, tak je tohle přímo pro vás. Osobně bych doporučovala zkouknot v originále s anglickými titulky, ale pokud dáváte přednost dabingu... :)

Elita (2018) (seriál)

Rozhodovala jsem se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami a nakonec jsem se rozhodla pro pět. Seriál Élite mi přirostl k srdci, postavy jsem si oblíbila a už teď se těším na další řadu. Příběh je zajímavý a dá se říct i rozzuzlení první řady. Za mě obrovský potlesk za hudbu v seriály, ty songy jsou úžasně zvolené. Myslím, že španělský Netlix zabodovala už teď se těším s čím dalším se vytasí.