Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Sci-Fi

O mně

Zdravím nahodilé návštěvníky

Pár informací o tom, jakým aktivitám se věnuji. Jsou to většinou naprosté hlouposti, ale každý má nějakou tu zábavu, ne?

 

Geocaching

Aneb najdi si krabičku. Podrobnosti na webu Geocaching.cz. Už jsem se dostal přes 600 odlovených kouskům a doufám, že jich bude víc. Ačkoliv se přiznám, že poslední dobou na to docela peču. :D

Filmy

Film jako takový Vám určitě nemůže dát to, co kniha, ale v mnoha případech se tomu velice blíží.

Filmem žiju od malička, televize u nás v rodině běží téměř bez ustání, ačkoliv už vlastně funguje jen jako kulisa.

Filmy si vybírám podle vlastního vkusu, většinou podle těch kratičkých obsahů tady na CSFD, ale není nad to občas jen tak vyrazit do půjčovny DVDček nebo třeba do Levných knih a prostě si na slepo něco vybrat. Sealed

Oblíbil jsem si Sci-fi, občas se kouknu na nějaké to Fantasy, nějaké to dráma ale stejně záleží na náladě a na chuti. Žédné best-of sem asi psát nebudu, stačí se kouknout do mých hodnocení.

Hudba

Poslechnu si téměř cokoliv, co mě zaujme, nejčastěji mi ale doma hraje Ska, Punk, Rock a i když to může být trochu udivující, občas i nějaká ta elektronická hudba jako DnB nebo Jungle.
Z filmových soundtracků mě toho zaujalo hodně, klasiky jako Hodný, zlý a ošklivý asi ani nemusím jmenovat, ale dostala mě hudba z filmu Nedotknutelní, odrovnala mě hudba z Requiem za sen a pro ty, co si rádi poslechnou trochu skáčka doporučuju  This is England. Jo a na filmové noci v Turnově jsem si opět připomněl hudbu z film V Bruggách.

Reklama

Reklama