Saxos

okres Praha

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 21.7.2019  18:13
    Vraždy na domácí frontě (TV film) (2013)

Průměrná krimi na pozadí bombardovaného Londýna. Vyšetřování série vražd mladých žen, kde hlavní roli převzal mladý patolog se svojí novou asistentkou.

• 18.7.2019  20:46
    Lukas (2018)

Na skoro seriálovou stopáž strašně zdlouhavé, předvídatelné. Příběh sice má nějakou hlavu i patu, ale podstatné věci nám odkrývá skoro až skrytě, přitom není důvod. Na ty předchozí hrůzy, kde si JCVD střihnul roli, je Lukas koukatelné. Bitky slušně zpracované, klasická autohonička v garážích natahovaná, konec zazděnej - vymysli si jaký chceš.

• 5.7.2019  16:54

Klasická osumdesátková akční béčkovka, jejíž styl má stále dost příznivců a proto se točí. Dokonce jí celou odtáhne Sly. A vůbec ne špatně. Prostě béčko na podívání, které nijak nezklame a lze na něj hned zapomenout. Klady : Stallone!!! Vzhledem k jeho věku, kdy někteří vrstevníci jsou rádi, že z obchodu přinesou to co chtěli, zvládnou nasypat ptáčkům v parku a všechny tělesné tekutiny donesou do míst k tomu určených, tak jemu lze vyseknou poklonu. Dědek šikovnej.

• 5.7.2019  14:08
    Limit (2010)

Starší kousek, který si na nic nehraje. Žádné zbytečné nafukování stopáže desetiminutovou rvačkou, dvanáctiminutovým žvatláním o ničem a ani autohoničkou po celém postupně komplet zdemolovaném městě. Prostě stará dobrá akčnější krimi, kde nechybí klasická zápletka špinavých poldů a jednoho civilního rodinného klaďáka. Vždyť není potřeba ničeho víc.

• 5.7.2019  11:51

Pár kladů se najde. La Liorona je opravdu vidět, žádný poryv mlžného oparu, ale věrohodně se pohybující postava. Na hororovou šablonovou odrhovačku má příběh celkem logičnost, spád i poměrné napětí. Nějaké atmosféra se také najde, pár lekaček, ale dost mizerný hudba. Prostě hororový průměr na jedno podívání, samozřejmě jen doma, žádné kino.

• 18.6.2019  15:15
    Nevinná (2008)

I kdyby nám neukázali, že Lisa je nevinná a do basy jí dostala pouze náhoda, a to rovnou na 20 let, stejně všichni fandí plánovanému útěku. Viděno už podruhé a tím bohužel film ztratil původní náboj.

• 3.6.2019  21:17

V začátku se BS ztrácí v nudné skorobouchačce, kde TH chybí. Je znát, že následující spolupráce špagety western šoupli o třídu nahoru. Zápory: no ten střih a music jde pobrat ohleduplně, jinak ee. Klady: je to už fakt archiv.

• 1.6.2019  15:22
    Léto 84 (2018)

Trochu se nám to vleče, ale kam se v 84' spěchalo? Nikam. Žádný net, mobily, ICQ, dvoumetrová bedna v děstkým pokoji. Jen a jen hry prožívané na vlastní kůži a samozřejmě mimo čtyři domácí stěny. Klady: hudba. Zápory: až moc černé.

• 28.5.2019  15:14
    John Wick 3 (2019)

Bez keců, tady žádné nekonečné dialogy nečekejte. Od první minuty akce střídá akci. Závěr ukáže, že čtyřka bude. Klady: fakt dobrá akční scénka společného boje s dvěma hafanama; totální stříkance rudé barvy ze všech částí lidského těla. Jako vždy kino jednu hvězdu dotlačí.

• 28.5.2019  15:03
    Aquaman (2018)

Nádherná digitální pohádka s milióny barev, vlasatým, pokérovaným, nabušeným vodníkem, synem strážce majáku a královny Atlantidy. Klady: odpočinek od šedivého, deštivého dne.

• 19.5.2019  13:10
    Síť 2.0 (2006)

Škvár a vykrádačka!

• 29.4.2019  14:54

Kvalita zůstala v háji. Knížky J. Pattersona se čtou jedním dechem. Filmové verze Sběratel polibků i Jako pavouk jsou vcelku koukatelné, napínavé i akční. Vražedná hra to zabila. Hroznej guláš.

• 27.4.2019  10:16

Počátky Texas Rangerů, kteří úspěčně loví bandity do současné doby. Konečně ukázka lovu na Bonnie a Clyda, který ukončila opravdu až jednostranná střelba.

• 22.4.2019  09:32

Dobrá oldschoolová kriminálka s maximální stopáží. Je až divné, že ty skoro tři hodiny celkem moc nezaznamenáte. Hodně ukecané, hodně tmavé, hodně času v autě, hodně dobrý Gibson - Vaughn, hodně dobrý závěr.

• 22.4.2019  09:27
    Pašerák (2018)

Na to, že se Eastwoodovi závratně rychle blíží 90 let, tak tohle je skvost, přesně jeho typu. Není už žádný akční hrdina, tak točí filmy, které sednou přesně jeho věku, narozdíl od spousty jiných. Earl Stone byl správný mrzoutský dědek, který se celý život věnoval svému koníčku, vše na úkor rodiny a jelikož se nepřispůsobil nové době, krachnul mu závěr života. Earl se s tím vyrovnal a, jako vše předtím, věnoval novému kšeftu pašeráka.

• 21.4.2019  16:34
    Calibre (2018)

Konec vše zazdil. Scénárista už nevěděl kudy kam. Škoda.

• 21.4.2019  12:15

Jedna z nejlepších knih Stephen Kinga a filmařům se docela zdařilo poprat se s filmem. Mrzí mě, že finále jsem měl načtené. Kino samozřejmě hvězdu přidává.

• 21.4.2019  12:11

Doba vzniku uječených, katastrofických filmů, ať už ničení letadel, lodí, domů, přehrad, prostě všeho. Pro pousmání stále dobré, hlavně moc nepřemýšlet.

• 31.3.2019  16:43
    Motýlek (2017)

Nejsem příznivcem remake. Tohoto hrdinného názvu pro nové zpracování staršího díla /filmu, písničky, hry/, který hodně směřuje k plagiátorství. Pro mě je to prostě druhák, který se konzumuje velmi obtížně a z nouze.

• 31.3.2019  16:26
    Kursk (2018)

Slabé, velmi slabé. Vyniknou pouze Ivani a Natašky chlemtající pořád stakany vodky. Rusáci jsou pořád stejní. Nic je nezmění. Pořád si hrají na válku, přitom ve všem mají neskutečný bordel a zmatek. Co lze to prodají a pak se diví, že jim to chybí. Klasika. Hlavně pak natočit film o hrdinství posádky ponorky Kursk. A ono se nepovedlo. Nečekal jsem dokumentárně věrný film, ale ani tenhle mišmaš. Zápor: no ale, kde byla ruština?

• 31.3.2019  16:17
    Sestra (2018)

Bojim, bojim. Ze tmy tmoucí na nás skáče hejno zubatejch tučňáků. Ještě, že jeden tučňák albín je na straně dobra. Zápory: opravdu vše ve tmě; přeřvané lekačky. Klady: prostředí kláštera.

• 30.3.2019  15:07

Výsledek soukromé bojové akce bývalých členů speciální jednotky byl pěkná bída. Stovky milionů baků zapálím, stovky rozházím po Andách, v baťůžku mě zbyde jeden míč pro každého, tak ho raději šoupnu do hřbitovního fondu. K tomu postřílím co jde. Asi špatná logistika. Chtělo to lepší helikoptéru, nebo dvě. Prostě skrblíci. Fakt prča.

• 30.3.2019  12:13

Lisbeth - stejně nezničitelná, jak Terminátor.

• 24.3.2019  20:09
    Toman (2018)

Prd komunisti. Všichni jsou stejní. A vidíme to doteď.

• 24.3.2019  17:33

I Nizozemsko chce ukázat, jak bojoval odboj proti nacistické okupaci. Přibližně stejně, jako náš protektorát. Když už byl jasný konec, tak byl každý odbojář a partizán.

• 24.3.2019  17:29
    Beze stop (2018)

Neberu jim způsob společného života v hlubokém lese, kam to však povede. Sebereme se všichni ve dvojicích, trojicích, a vyrazíme do lesů. Kolik nás přežije. Ona by to nebyla žádná sranda. Nikde by nikdo nepracoval. Města by nebyla. Vesnice, osady, také ne. Začali by jsme se oblékat do listí a to i jíst. Těch volně se pohybujících zvířat k jídlu moc dlouho nevydrží, kořínky také ne. Prostě demagogie.

• 23.3.2019  22:02

Chce tomu přijít na chuť. Stejný film, které jsem nesnášel a pak najednou vše ok. Asi nejvíc mi vadí to stále zmiňovaní bradavičného působiště pana brejlatýho hůlky. Klady: stále dilema - dobro nebo zlo, kdy menší zlo bojuje s možná větším - nebo naopak, nepřehnané digi, vhodně tupý hapík, herecky taky ok. Zápory: klacky plné elektřiny, zbytečných 20 minut.

• 22.3.2019  17:19
    Likvidátor (1996)

Klasický akčňák, kde v té době 50-ti letý Árný, byl ještě pořádně nabušený.

• 22.3.2019  17:14
    The Alienist (TV seriál) (2018)

Netflix šíří jeden dobrý seriál za druhým. To platí i choromyslařích. Klady: herecké výkony, tajemno příběhu i doby, napínavost.

• 10.3.2019  21:43
    Klér (2018)

Tohle polské Pulp Fiction je fakt skvělý. Farář peďák, notor, šmelinář, vlezprdelka, blb, a kdoví co ještě. No Svatému otci je určitě blbě. Klady: polše se ničeho nebojí, prostě pan Wolodyjowski.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52