Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (1 877)

plakát

Stav mysli (2003) (TV film)

Strašně dlouhé a přitom se nic neděje. Ani jeden z linků není ničím výjimečný. Nejhorším nesmyslem je asi fakt, že policie po něm jde, jak koza po flusu, ale auto ho nechají v pohodě řídit. Závěr: nedoporučuji.

Utajený pasažér (2021)

Prvních 15 minut mě bavilo. Pak se najde chrápající technik, který asi lehce opominul, že bude raketa startovat a děj se zhroutí. Sice nám pěkně sestavu doplnil do požadovaného mutli-kulti, ale to bylo všechno. Klady: můj výbuch smíchu, když jim spadla lahev do prázdna vesmíru by šel přirovnat raketovému motoru. To, že druhá lanová akce byla zkrácena ničemu nepomohlo, protože stejně všichni vědí, jak to dopadne. Závěr: nedoporučuji, v opačném případě jen pro příznivce šplhu po laně, nebo pro fandy uvědomělého sluníčka.

plakát

Nevina (2021) (TV seriál)

E01-08. Každý díl minisérie nám podrobně odhalí příběh jednoho účastníka. Průběh a závěr vše spojí do dramatického celku. Klady: dobře vymyšleno; hodně zvratů; vhodná music. Zápory: málo napětí. Závěr doporučuji.

Jako v bavlnce (2020)

Dvě lezbinky mají vymyšlený perfektní kšeft s legálním obíráním staříků. Jelikož na každou svini se vaří voda, tak samozřejmě narazí na babičku, která má synáčka, který je náhodou dost velký mafián. Tak komu jste fandili? Klady: rychlé tempo, pořád se něco děje, perfektní konec. Závěr: doporučuji.

Requiem za sen (2000)

Přísun drog všeho druhu po celou dobu stopáže a samozřejmě až k nejhlubšímu dnu a následkům. Agresivní lednice byla super. Závěr: doporučuji všem co mají chuť na nějaké zobání.

Son (2021)

Tady udělali andělíčkové strážníčkové velkou chybu. Od začátku prostě nijak nebojovali proti početí potomka jednoho z přisluhovačů pekelníků. Klady: zaplať pán bůh, nebyla to klasická odrhovačka. Závěr: nedoporučuji.

plakát

Krvavé léto v New Yorku (1999)

Zvláštním způsobem zpracované. Věnujeme se skoro všemu co se v New Yorku 1977 šustlo, ale Samova syna cpeme do pozadí, Máme místní burany všeho typu, punkovou i disko scénu té doby, swingerspárty, drogy, vlnu veder, problémové části NY, výpadek elektřiny a rabování, ..... O Samovu synovi málo. /D. R. Berkowitz má přímo ideální profil - děcák, krádeže, zakládání požárů, změna chování po smrti náhradní matky, sekta, bodání nožem, střílení lidí - šest zavražděných, výsměch policii, pečlivé zapisování si co vše provedl, náhodné odhalení, doteď v base a asi nakoupil odpustky a hraje si na hrozně hodného křesťana/. Závěr: doporučuji.

Peklo (2003)

Jeden z lepších filmů, kde hlavní roli obsadil "ten se čtyřmi jmény". Příběh celkem s logickým posunem, o věrohodnosti by se dalo polemizovat, ale o ruské base nemám žádné idealistické přesvědčení. Závěr: doporučuji pro hltače dvacet let starých béčkových odrhovaček.

Absolon (2003)

Od vzniku uplynula celkem slušná doba, ale to nic nemění na tom, že přínos pro diváckou komunitu je nulový. Závěr: nedoporučuji.

Malá říše (2019)

Nudné, nezajímavé, herecky slabé, příběh o ničem. Talhle vypadal Slovenský stát v průběhu 2. SV? Směšné. Závěr: nedoporučuji.