Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (2 061)

Narkosvětci (2022) (seriál)

Bohužel finálová DEA bitva mě trochu ovlivnila. Stejně jsem zůstal na 4☆. To byla akce, že by se ČúgNorisů nemusel stydět. Agent Rybář, korejská koksová banda, čínská perníková tlupa, podplacený Surinam od presidenta až po hajzlbábu, pár následovníků Pabla, všichni pobavili. Závěr: doporučuji.

plakát

Sniper. The White Raven (2022)

Pokulhávající agitka o bleskovém vzniku elitního odstřelovače. Závěr: nedoporučuji.

Zábava, zábava (2018)

Není nad kladný vztah k alkoholu. Děvčatům to šlo velmi dobře. Poláci zase šlápli do plného vosího hnízda. Chastá se pořád a je jedno z jakého pocházíš nebo v jakém seš prostředí. Závěr: doporučuji.

Kleo (2022) (seriál)

Je nutné se přenést nad úspěšně provedenou lobotomií u všech herců a plně vychutnávat dobové exteriéry a interiéry. Ty barvy, jídlo I pití, kuchyně, lampy, papundekly a warťase, pravidelný pracovní chlast, nesmyslné pruhy na dederón oblečení, tapety, koberce a lino, vše se povedlo. Závěr: doporučuji.

plakát

Válka o planetu opic (2017)

Ukončení Cézarovi trilogie. Lidi se pomalu vymlátili a zbytek pronásledují opičí neštovice s dementujícím následkem. Tlupa opičáků vším utrpením proplula, společně s malou Dian Fosseyovou přešli půl planety a našli svůj ráj. Závěr: doporučuji.

plakát

Notre-Dame v plamenech (2022)

Příčiny požáru stále neznámé a tak už to asi zůstane. Ve filmu naznačeny nejpravděpodobnější. Většině lidí přijde chování hasičů na místě zmatečné i když měli v objektu Notre-dame dost natrénováno. Skutečnost je vždy jiná. Ve finále jde řict, že zásah byl dost úspěšný. 400 hasičů a po 12ti hodinové práci, kdy se požár úspěšně zvládl, jen jeden zraněn. K tomu dva policisté. Žádný civil. Žádná oběť na životě. To je hlavní a nejdůležitější. Přitom hasící práce bylo nutno provádět převážně z vnitřního prostoru. Závěr: doporučuji.

Samaritán (2022)

I když se údajný legendární Samaritán převleče za popeláře, občas opraví rozbitej šunt, rozbije hubu pár parchantům, nebo klidně i dospělákům, žere tuny zmrzliny, kámoší se s kloučkem samoživitelky a hraje ho Sly, stejně není zaručena koukatelnost. Prostě nuda, kterou nezachrání ani finále s očekávaným zvratem. Závěr: nedoporučuji.

Vyšehrad: Seryjál (2021)

Slepenina jednotlivých on-line dílů, tak bohužel pro mě nic nového. Závěr: doporučuji, pro toho, kdo neviděl na netu a chce dát Fylm.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Stejnou mincí, jak ve Fylmu. Je to píčovina, která má koule a na nic uměleckýho si nehraje. Nebudu kecat, ale i jsem se zasmál a jsem už rád, že na každém sloupu nevisí JL desítka. Nejvíc mě dostal mladej netopýr. Závěr: doporučuji, cílovou skupinu najdou.

Fall (2022)

Když jdu do sledování filmu s určitým depsektem, tak o to větší je překvapení, že z prdu jde udělat celkem něco ucházejícího. Samozřejmě má to nejenom supy, ale i spoustu drobných much. Jedna z holek v depce, druhá si obuje červené Conversky, do báglu nezapomenou mazání na rty a tušku na malování ksichtu a šup lezem na nejvyšší hromadu zrezlého šrotu. To zrovna o zdatných zdolavaček hor nesvědčí. Stejně mě obě po celou dobu bavili. Konec správně zkrácenej bez zbytečné omáčky kolem záchranné operace. Závěr: doporučuji.

Ovládací panel
2 body