Foxhound#1

Willie E. Coyote

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 15.10.2020  18:20
    Ibrahim Maiga - Čierna bača (hudební videoklip) (1996)

Tak z tohodle by dneska BLM sralo atomové hřiby. Je to tak divný, až se tomu nejde nesmát, jo tehdá si ještě všichni uměli ze sebe dělat srandu, černí, bílí, cigoši ... prostě všichni.

• 5.10.2020  19:40
    Zlaté oko (1995)

První film s Bondem po rozpadu SSSR, ale stará láska nerezaví tak se stejně na Sibiř podíváme. Dneska skoro po 30 letech už je to trochu fousaté a úsměvné, nicméně Brosnan se tehdy jako Bond uvedl v plné parádě. Jízda uhlazeného agenta tankem skrz Petrohrad stále patří k tomu nejlepšímu co bondovky nabídly. A mlaďička Famke Janssen, no ta tady byla hodně divně nadržená :D

• 28.9.2020  20:11

Henry Cavill s knírkem ... už od první vteřiny mi bylo jasný, že to bude ta největší svině.

• 15.9.2020  20:18

Skvělý film se scénářem, který psala sama historie. Dobře, je to jen inspirováno skutečnými událostmi, ale i kdyby byl jen zlomek pravda tak viz Enšpígl - nehorázně vás to pak nasere. Zvláště když začnete přemýšlet nad tím, že Mrázek byla jen špička ledovce a spousta sviní v pozadí nejspíš tahá za nitky dodnes. Ondru Vetchého netřeba více hodnotit, ten když hraje svini tak se vší parádou.

• 11.9.2020  05:55
    Nouzový let (2016)

Sovětské, ehm tedy ruské, akční kino, které si v ničem nezadá s klasickými holoúdovskými akčními výplachy. Tedy akce je přepálená a samozřejmě nechybí šťastný konec. Co tomu lze vytknout je dlouhá stopáž, které je v kombinaci s komerční TV a nejméně 5 bloky reklam skoro otravná. NIcméně i přes tuhle drobnost film rychle ubíhá, s postavami se rychle sžijete a jako akčně-katastrofický film to není špatný.

• 6.9.2020  11:06

Ženský v práci z toho byly nadšený, což samozřejmě není etalon kvality, ty jsou nadšený ze všeho. Ale jako jo, na komediální romantiku to je více než snesitelné a příjemné. To je samo o sobě u českého filmu velký zázrak, ale obsazení taky není špatné tak proč ne. Příjemné překvapení.

• 31.8.2020  18:54

Ani super efekty mě nepřesvědčí o tom, že to je průměrná nuda a v MCU to patří k tomu slabšímu. Aneb tušil jsem dobře, proč jsem to tak dlouho odkládal.

• 4.8.2020  18:20
    Terminátor (1984)

I po takové době zůstává v TOP filmech. Proč? Obsazení, příběh a celková atmosféra. Můžete argumentovat, že to má v jisté fázi slabé triky. To je pravda, nicméně ve chvíli kdy je Arnold definitivně odmaskován, tak i po téměř 40 letech mě ta obří kovová loutka s rudýma očima a zářivým kovovým úsměrevem děsí víc, než kdejaké soudobé CGI.

• 4.8.2020  18:10

Jako já fakt nevím, nebylo to špatný, ale nebylo to ani dobrý. Zkrátka starej Jim (nyní z pozice šedé eminence) a jeho tým se rozhodli, že si zahrají na Disneyho a během 5 minut smáznou všechno to špatný, co se od T2 událo. Fakt, jedním vrzem. Jedinou scénou kterou si dosud ve vlhkých snech předstatovali jen hateři Edwarda Furlonga. No tak jo, T3, Salvation i Genisys přestali existovat, či jak se říká ve světě starwars, z kánonu se staly legendy. I když tady ty legendy asi nikomu moc chybět nebudou. Co ale nabízí nová temná budoucnost bez Skynetu a s mexickou buchtou místo Connora? Kromě novýho ultraterminátora, nepříliš sympatické kopie Emily Blunt a neustále fuckující Lindy Hamilton vlastně vůbec nic. Jo vlastně ještě tam byl Arnold, ten člověk je hotovej nezmar, jak ten Bouška z Libně ze Švejka. Kdybych to měl shrnout, tak nový temný osud s Legií místo Skynetu je vlastně úplně volný, nenadchnul, ale franšíza se vesele může dojit dál a klidně už bez Arnolda. Takže s tím udělám to, co bych s tím udělal kdyby to byla regulérní trojka a nic z dob minulých neexistovalo. Šup s tebou do průměru. A ptáte se proč když T3 a TS jsem dal hodnocení lepší? Inu T3 ač vcelku blbost tak jsem se u ní bavil a TS přišel s něčím trochu originálním a rovněž mě bavil.

• 19.7.2020  21:36
    Nákaza (2011)

Kdo by si pomyslel, že 9 let po natočení filmu si ho tak trochu prožijeme na vlastní kůži, byť proti viru ve filmu to je jen light verze.

• 19.7.2020  00:06
    Drive Angry (2011)

Cage je neskutečný dřevák a film je neskutečná výplachová blbost, akorát tak na sobotní večer s pytlíkem laysek. Ovšem suše hláškující postava pana Účetního tomu dodává neskutečný grády, ten chlápek by si zasloužil vlastní film.

• 11.7.2020  13:44
    Rocky II (1979)

Akce dobrý, ale těch tupých keců Rockyho kolem ... to mě neba.

• 13.6.2020  12:29
    Svatba Jiřího Káry (amatérský film) (2000)

Autentický záznam toho nejhoršího pražského odpadu. Ne to nejsou herci, ne to není dokument, to je čistá realita. Naštěstí všichni aktéři jsou už pod drnem.

• 12.6.2020  20:36

Při prvním shlédnutí jsem to měl za eko agitku a scénář psaný na houbičkách. Po druhém jsem situaci přehodnotil a i vzhledem k předcházejícímu filmu i zvýšil hodnocení. Vývoj postav je tam znát, už to není takové vidlácké a i proměna postavy mladého Ludvy z automatů hrajícího sígra na lesníka s vejškou (neplést si s Vejškou) s vcelku rozumným přístupem k životu (až na to píchání nezletilých) příběh pozvedla. A vlastně i mladá Asterová, která diváka v první půlhodině může tak maximálně neuvěřitelně srát se postupem děje trochu zklidní. Snad starý Vorel sežene prachy a trilogii rozumně zakončí.

• 4.6.2020  19:08

Nastavovaná kaše? Možná, ale tahle kašička stále dokáže příjemně zasytit, příběh se stále vyvíjí a na rozdíl od jiných sérií, nepopírá sebe samu ale naopak stále rozvíjí původní myšlenku. Ano některé situace jsou předvídatelné, holt jsme toho jako diváci už viděli spoustu a filmy jsou tak zkrátka stále točené, ale i tak se divák baví. Genetické inženýrství a stále nezlikvidovaná postava doktora Wu nabízí nové a nové možnosti kam příběh posunovat. Ano, posunutí k více a více zubům je trochu nuda, ale snad to půjde i jinak. Nová trilogie prostě jede vesele dál v původním příběhu, přičemž místy skoro až nostalgicky odkazuje na jedničku což mne dokázalo potěšit. Doufám, že Dominion bude slušné zakončení trilogie i celé sextalogie a nebude to splácanina jako zakončení jiné kultovní ságy, že pane Abrams?

• 25.5.2020  16:23
    Le Mans '66 (2019)

Pokud se vám líbí filmy z prostředí motorsportu jako byli Rivalové, je Ford vs. Ferrari jasná volba, byť je film v odlišném tempu i stylu, je víc o vyprávění příběhu. Ale nebojte, závodění je tam taky dost.. Sice mě naplno neuchvátila žádná z hvězd jako tomu bylo u Daniela Brühla, ale Bale i Damon se hodně snaží a spolu se super příběhem dostáváme 2,5 hodiny skvělého filmu, který oslavuje jediný americký úspěch na poli závodního motorsportu (ne, nascar není úspěch, to je jen zábava pro burany z jihu).

• 18.5.2020  22:28

Chvílema jsem balancoval nad 5 a chvíli nad odpadem, toliko tedy k výsledné známce. Předně se tedy nejedná o restart, na to je tu spoustu odkazů a návaznost na předchozí díly. Kdo čekal nový pokus o mysteriozní akční film či snad horor, zapomeňte a koukejte začít velebit Predátory, pokud jste je náhodou hejtili. Vážně nedokážu pochopit, že tohle režíroval Shane Black, který stojí za původním Predátorem, tomu chlapovi asi definitivně jeblo. Co začala jako solidní akční sci-fi ve stylu AvP s R ratingem skončilo jako totální píčovina, skoro rodinná komedie s pár dobrými fóry, bandou vylízaných dementů místo opravdových vojáků, autistou a jedním přerostlým digitálním monstrem. Možná to celé bylo točeno s nadsázkou a dělalo si to z předchozí série regulérní prdel. No, ha ha ha, zasmál jsem se. Abych jen nekušnil, plusové body za hudbu, menší poodhalení další mytologie, nápad s genetickými úpravami predátorů na základě top trofejí a v podstatě cameo Buseyho jako odkaz na postavu Buseyho sr.

• 17.5.2020  21:36

Je velká škoda, že poslední série Johto byla v Česku už neodvysílaná a stejně tak je škoda, že nedošlo na Advanced série a tím i region Hoenn. Plus i následující Battle Frontier. Tento region kromě nových příšerek (spíše nové alternativy těch původních) přinesl i úplně nové společníky (Misty mi chyběla) a taky už nebylo jen o zápasech a chytání díky disciplíně koordinátorství. Celkově mě to opravdu bavilo, zvláště pak poslední část Battle Frontier.

• 17.5.2020  21:23
    Pokémon: Black and White (TV seriál) (2010)

Nový region, nové postavy a přátelé. Znalec Cylan je vcelku fajn a sympatická postava, ale dračí trenérka Iris je chvílemi dost otravná. Čím ale série vyniká je návrat Rakeťáků ke svému témnému řemeslu a konečně se zase chovají jako řádní padouši na úrovni ostatních gangů. Za úvodní píseň k Rival Destinies bod navíc.

• 17.5.2020  21:18
    Pokémon: Diamant a perla (TV seriál) (2006)

Série s regionem Sinnoh byla doslova jako restart pro hlavního hrdinu, z téměř Battle Frontier mistra byl najednou looser, co projízděl jeden zápas za druhým, hlavně s novým a tvrdým rivalem Paulem. Nové postavy jinak byly fajn, co naopak šlo hodně dolů byli Rakeťáci, takhle trapný nebyli snad za celou dobu seriálu a jejich šaškování dosáhlo vrcholu.

• 16.5.2020  23:39

Je to takové ... no proti mdlé jedničce, která byla tak trochu godzilla skoro bez godzilly, tady bylo monster víc a tím i víc akce. Ale opět tady je slabou stránkou lidské herecké obsazení, ani jedna postava není ničím zapamatováníhodná či snad sympatická. Fakt i ta obří můra a pterodaktyl přizdisráč měli víc charakterových rysů. V každém případě jsem zvědav na grande finále ještěrka vs. opičák (nebo snad i vs. reinkarnovaný drak?).

• 15.5.2020  23:10

První verze Konga, která byla v pohodě a nešlo tam o nějakou dementní romanci mezi uberopicí a blondýnou. Tady zůstáváme celou dobu v jeho domovině, která nabízí různé další potvory a právě samotné bitky a kosení zabloudivších lidí je to, co na filmu všechny baví. Z lidského castingu je nejsympatičtější asi Hiddleston, zbytek je snad zapomenutelný včetně opičáka Jacksona, u kterého už jen odpočíváte čas, než ho Kong rozmázne na sračku. Že k tomu dojde tušíte už od začátku, co Kong likviduje vrtulníky. Proti nic moc Godzille toto zaujalo, neurazilo.

• 13.5.2020  07:56
    Cimrman v říši hudby (divadelní záznam) (2006)

Obecně muzikály a přílišné zpívání ve filmech, seriálech i hrách nemusím, takže bohužel podle toho dopadá i hodnocení této cimrmanovské hry. Nechával jsem si ji kvůli tomu až na konec, ale stejně mě nepřesvědčila.

• 13.5.2020  07:53
    Vyšetřování ztráty třídní knihy (divadelní záznam) (1997)

Stejně jako Akt, ani tato prvotina, která vlastně s dílem geniálního mistra přímo nesouvisí, mě až tolik nenadchla. Ano, jako kritika školství je to stále geniální až nadčasové (nic se za 50 let nezměnilo), ale kromě několika fórků tomu chybí ta hravost ostatních představení.

• 7.5.2020  15:38

Téma Megalodon opět nevyužito naplno, ale i tak je tohle béčko zatím asi to nejlepší, co se na tuto tématiku objevilo. Ale potenciál to mohlo mít větší a nedivím se, že byl nakonec Jason naprdnutej že v tom hrál. Jak říkával soudruh Djatlov - 3.6, not great, not terrible.

• 2.5.2020  22:08
    Vlastníci (2019)

Tohle je tak neskutečný bizár, že bych 100% věřil kdyby v úvodu byl titulek "natočeno podle skutečné události", a to vlastník SVJ nejsem a doufám, že nikdy nebudu. Normálové, kteří chtějí jednat, synáček tupoň, důchodce držgrešle, blbá komunistická drbna, nováčci co netuší která bije, "dědicové" a neskutečná byrokratická píča. To je nejvýraznější část složení téhle sondy ze života z jednoho SVJ. Z počátku to nejvíc rozjížděla Melíšková, její postava mě srala už od okamžiku, kdy poprvé otevřela hubu. Což nemusí být nutně chyba Melíškové, ve finále to vlastně zahrála dokonale. Potkat ji, tak ji pošlu do prdele už ve dveřích. V závěsu za ní zdatně sekunduje Havlovic bába, jejíž postava je ale ve finále spíše otravně neškodná. Ale to není vše přátelé, Lábusův dědek se postupně probudí a naservíruje další slušnou dávku zmrdství a zatuchlosti. A celé to vygraduje do grandiozně hysterického a vychcaného finále ze strany normálů a "dědiců". Bravo, po delší době zdařilý český kousek.

• 1.5.2020  23:58
    Sabotáž (2014)

Tenhle film vyniká snad pouze hektolitry rybízového džusu, spoustou umělých střev a tedy i ratingem R++. Jo možná samotný příběh by docela šel, ale ke konci už to byla hovadina. Herecké obsazení sympatické tak z půlky, fetka Enos naprosto nesympatická a to mám zrzky rád (jo asi to byl záměr aby to byla pička) a druhá ženská postava ve filmu by si zasloužila hezčí herečku. Suma sumárum natočil guvernátor ve svém důchodu i lepší kousky, tohle patří k tomu horšímu.

• 26.4.2020  22:41

Takové ty kydy jak je tam spousta product placementu atd. ... jo, je tam, a co? Mě se ten film líbí stejně jako pětka, je to takové na pohodu a svým způsobem milé. Staré dobré obsazení, nové postavy sympatické a hravé písničky Jaroslava Uhlíře, to jsou básníci současného desetiletí. Za mě by to byla sympatická tečka za básnickou sérií.

• 22.4.2020  06:37

Další filmů na které narazíte o sobotních večerech a ani nevíte, že jsou v programu. Úvodní titulky hodí jméno Stillera, Vaughna, Hilla ... jo tak to bude asi sranda, uvidíme jak to bude pokračovat. A pak dostanete crazy dílko, které vzniklo asi takto: Zdar Bene, tady Seth, hele mám nápad na komedii s emzákama, co ty na to? Jo Sethe to je fajn, emzáci a invaze na Zemi to furt letí, ale musí to být cool a mít koule. Bene jasně, koule! To je ono hele, ti emzáci budou nezničitelní dokud je nestřelíš do koulí. Ty krávo Sethe tak to je hustý, jdu do toho!

• 19.4.2020  22:05
    Bajkeři (2017)

No hodně dlouho jsem si říkal, že to je další česká kokotina. Mišík je sympatickej jak vyrážka na prdeli, Komínek dejme tomu, ale ty intoušský role jsou strašný. Pozitivum jsou vcelku fajn štěrbiny a nakonec sem tam i nějaký ten fórek je, a to nepočítám nachcanýho Štáfka na kombajnu. Ale tak na sobotní večer, když si k tomu něco vypijete to ujde.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18