Ratemus

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 1.5.2021  09:12
    Emoji ve filmu (2017)

Kdo je cílovka? Tohle je důkaz, jak jsou dnešní děti a mládež totálně vymletí. Naprostá debilita.

• 26.4.2021  21:47

Asi jsem čekal něco jiného, ale cítím jak nadšení, tak zklamání. Bucky je zde celkem zbytečná postava, dá se říct, že celé je to hlavně o Samovi a zrodu Walkera, který je posléze zdaleka nejlepší postavou. Řeší se zde aktuální věci, otázky rasismu, utlačování a terorismus dokud to celé nevygraduje v posledním díle, kdy se z Falcona konečně stane Cap, který předvedl více akce než jako Falcon za celou svou MCU karieru. Já jsem ve výsledku spokojený. Některé otázky zůstaly nezodpovězeny, ale myslím, že na odpovědi dojde. Zemo překvapil a doufám, že jej ještě uvidíme, tenhle má šanci být dalším Lokim. Takže víceméně spokojenost, žádné zklamání ale ani pecka.

• 25.4.2021  00:13

Každej z nás máme nějakou svou srdcovou záležitost, já před komiksy mám prostě Mortal Kombat, pařil jsem to od jedničky, takže na tento film jsem se fakt těšil a upřímně před vším to byl pro mě nejočekávanější film roku, ovšem jsem ale nadmíru zklamán, je to odpad. Přesto jednu hvězdu za výborného Kana a Kabala a Sub Zera a druhou hvězdu za snahu návratu látky na plátno, ale jinak je to hnůj. V dnešní době jsem neviděl větší béčkovější film, který by se dostal do podvědomí konkurence dnešních velkofilmů. Tak promarněný potenciál nezažijete. Chápu, že se muselo leccos změnit, ale ta arcana je teda kardinální píčovina a nejspíš tento film byl jakýsi prequel před samotným filmem o turnaji, ale sakra, já čekal skutečně turnaj. Tohle fakt nesahá původnímu filmu ani po kotníky. První film má úžasnou atmosféru a feeling, Raiden, Liu a hlavně Tsung mají nesmírné charisma, celkový feeling je takový magický a výprava příjemně podmanivá. Nic z toho necítím v tomto filmu Cole je naprosto zbytečná byť sympatická postava. Goro a Reiko naprosto k ničemu. Jako na další dil jsem přesto zvědav, ale tohle byl fakt průser. Největší zklamání roku a možná i za poslední rok. Radši ani nezminuji souboje, O KTERÉ ZDE JDE PŘEDEVŠÍM, ty nebyly špatné , ale ani nebyly nijak výborné a alespoň dobře zvládnuté a to se filmaři prsili jak to budou nejlepší souboje v dějinách filmu. Sumasumárum je to nějaký film, ve kterém jsou postavy ze serie Mortal Kombat, ale MK to fakt není.

• 13.4.2021  11:26
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

Z Evy by jeden zezelenal, ale jinak za tak táhlou, nudnou, vatovou, průměrnou podívanou bych nedal ani penny a přitom potenciál obrovský, herecké obsazení hvězdné, výprava velmi příjemná, ale něco tak televizního jsem viděl naposledy u Gothamu a to předlouhé nekonečné zaklínání, zaříkávání, kouzlení je TAK ubijejici a to v druhé řadě přijde další taková žvatlající čarodějka a my jsme nuceni sledovat obě najednou jak čumí do stropu a k posrání dlouho mektaj, co jim zrovna do huby přijde. Strašně béčková produkce.

• 2.4.2021  12:27

Perfektně zpracovaný a vybalancováný mix skvělé akce, napětí, emocí a hlavně humoru..Mads opět dokazuje, že je výborný herec. Skutečně výborný film, vřele doporučuji. Ta tamní produkce má neco do sebe a tyhle severské produkce mají rozhodně co nabídnout a Madsovi sednou mnohem víc než ty z Holého Údu, viz toto a Chlast

• 19.3.2021  21:29

Tak konečně ta Releasesnydercut hysterie skončila a je to venku, je to lepší než kino verze? rozhodně ano, ovšem není to nejlepší DC film, není to nejlepší superhero film, je to v podstatě to samé jako kino verze, jen s nekonečným množstvím omáčky, která rozšiřuje charaktery snad všech postav, ale hlavní dějovou linku nikoliv, čili je to to samé jen delší s lepším kabátem, omáčkou a jinou hubou. A to by nebyl Snyder a jeho fetiš, aby ve filmu nebylo k posrání přehršel množství naprosto zbytečných zpomalovaček. Tohle je učebnicový příklad toho, proč jsou střižny tak důležité, opravdu není nic vizionářského na tom udělat čtyř hodinový film, když půlka toho je naprosto zbytečná. I přesto, že mám ovšem plno výhrad, tak se mi to celkem líbilo, je to rozhodně fajn film a po sračkách jako Birds, Shazam, WW84 je tohle velmi příjmená podívaná i když je v ní plno nesmyslů. To digi už je tak nějak Snyderův standart, postavy se snaží být strašně vážné, ale ve výsledku jsou tak nějak bez duše, každý má plno prostoru, převážně Cyborg, ale nakonec jsem si neudělal vztah k nikomu, prostě tomu chybí dobrý scénář nebo solovky, aby postavy nejprve uvedly. největší klady jsou Cyborg, který je paradoxně nejlepší postavou a padouch Steppenwolf. Sumasumárum je to fajn film, pokračování mě zajímá, ale rozhodně to není mistrovský kus, ortodoxní fans jsou nejspíš na prdeli, ale já nikoliv. Takový lepší zlatý střed, rozhodně se za sebe tento film nemusí stydět.

• 19.3.2021  10:10

Naprosto perfektní mokrá skličující podívaná. I bez mluvení je Redford fantastický a předvádí skvělý výkon... Moc pěkné a realistické

• 6.3.2021  00:14
    WandaVision (TV seriál) (2021)

Upřímně jsem zklamán, jako herecké výkony hlavní dvojice úžasné, to nezpochybnuju, ale na to jak se říkalo, jak to bude zásadní se nestalo vůbec nic, tohle na mě působí naprosto zbytečně, že to předchází DS2 z toho nejde cítit, jako nějaké otázky zůstaly které nejspíš někde dál budou zodpovězeny ale vše co tohle mělo dle různých leaků, drbů a prohlášení přinést, nepřineslo nic... Ten ředitel SWORDU je nejhorší padouch marvelu, Agatha byť skvělou herečkou zahrana je vágní a jako hlavní padouch zcela nezajímavá. Ze začátku byla ta tajemnost a postupné odhalování, že něco není v pořádku, skvělá, ale poslední díly ač měly plno plusů a hodně věcí odhalovaly, měly bohužel více mínusů.. Konec ani nekomentuju, poslední díl mě zklamal. Nekonečný boj čarodějek po nějaké době začal nudit a nejzajímavější část dílu byl rozhovor Visionů a loučení Visiona s Wandou.. Jinak jsme se vlastně nic nedozvěděli..chybi mi nějaké zakončení, nechápu tu proklamovanou inspiraci Klanem M, o které se mluvilo..

• 4.3.2021  22:19
    Chlast (2020)

Tohle žeru, naprosto přirozené, velice ryze nenásilně vtipné a hlavně naprosto ze života. Perfektní Mads předvádí svou naprosto profesionální rutinu a co předvedl na konci za taneček, to je snad jeho vrchol. Za mě výborné.

• 25.2.2021  08:58

Neskutečný zážitek plný emocí a napětí. Něco tak hrozného si ani neumím představit. Výborný film

• 17.2.2021  07:06
    Vodní svět (1995)

Moje srdcovka... Za mě úžasný scifko, costnerovi to sedne, byť netypická role pro něj

• 8.1.2021  23:21
    Vikingové - Série 6 (série) (2019)

Konečně se to krásně zvedlo, šestá serie je lepší než poslední dvě a to snad ve všech ohledech. První půlka je sice rapidně horší, ale alespon se dostáváme do nového prostředí a pořád dokola stejné linky a zápletky jsou zde v jiném a menším kabátu. Rus a vše kolem Olega je fajn, Ubbeho cestování také a paradoxně nejslabší linka je ta z Kattegatu. Druhá půlka je úžasná v postupném představování loučení s jednotlivými postavami, které nás ve velkém opouštějí. Bjorn měl jednoznačně jednu z nejlepších scén a okamžiků v celém seriálu, Ubbe a jeho příchod do Ameriky byl zpracovaný skutečně úžasně emotivně a cestování Hvitserka a Ivara tam zpátky pak tam a pak zase tradičně tam, kde to vše začalo, do Wessexu, kde se vrací opět starý známý, jo to bylo taky fajn. Konec byl až na Kattegat důstojný a já jsem v celku spokojený.

• 7.1.2021  23:23
    Dámský gambit (TV seriál) (2020)

Seriál o šachách, kde šachy hrají druhé housle. Ani v nejmenším by mě nenapadlo, že toto mě totálně odrovná a posadí na zadek. Kurva, jak je možné, že seriál o šachách má napínavější finále, než kdejaký velkofilmový akčňí drama. Anya podává naprosto vybroušený krystalicky precizní výkon a v každé scéně mě naprosto okouzlí. Je to úžasně dobové, pohodové, plné emocí, které fungují, je to tak ryze přirozené, krásně natočené a zcela odlehčené a místy hodně dojemné. Já nemám slov, kdyby šlo dát více hvězd, tak je dám. Nejlepší seriál roku a to jednoznačně.

• 5.1.2021  23:20

Neuvěřitelné, že tenhle vyčpělý seriál ještě dokáže nabídnout naprosto luxusní atmosférickou epizodu. Nevěřil bych tomu, nejdříve pohřeb Lagerthy a ted smrt Bjorna, jeho nástup, sjednocení králů a vystrašený ksichty nepřítele byly za doprovodu podmanivé hudby naprosto fantastický. Výborné. Zůstal tam ale vůbec někdo sympatický ještě?

• 29.12.2020  00:29

Je až s podivem zarážející, jak špatný je film, na který se čekalo celkem dlouho a který se neustále posouval a byl tedy čas na úpravy. První díl byl moc fajn, měl celkem slušnou akci a dobře zahrané postavy, ovšem dvojka je učebnicová definice prázdnoty, zde není nic, kromě k posrání dlouhé stopáže. Na poli dvou a půl hodin máme nudné postavy, nevyužitý potenciál, odfláklé digi, ne opravdu, každá scéna s manipulací lanem působí strašně amatérsky a to nemluvím o zoufale amatérských scénách, kdy Diana najednou vytáhne z prdele schopnost létat, to bylo tragické jak u Sivany z kolegy Shazama. O katastrofální akci snad ani netřeba nic říkat. Celé se to tváří strašně naivně osmdesátkově a to včetně místy až nucené stylizace, ale přitom se to snaží brát strašně vážně a to filmu nad míru škodí. Postavy místy fakt přehrávají, Gal je krásná, ale to je fakt všechno, s lanem vypadla jak krotitelka tygrů v cirkusu, Pine je fajn, ale tentokrát byl horší než v předchozím díle, Pascal přehrával, já mu tu umělou pózu nevěřil, zbývá Wiig, která byla zdaleka nejlepší postavou, ale bohužel, přeměna v Cheetah byla strašně zkratkovitá a rychlá a trvala pět minut a nic, nevyužitý potenciál jak zvon. Logických lapsů je zde mraky a ve výsledku to působí naprosto zbytečně, jelikož postavy se nikam neposouvají, není zde žádný vývoj charakterů a v rámci DCEU je to zcela zbytečný film, ne vážně, tento film je jasný důkaz toho, jak si Warner totálně vytírá prdel s tím, co bylo jasně řečeno v BvS. Sumasumárum, Warnerům se zhroutil pod rukama další pilíř a už nemají téměř nic. Dokonce ani ten Zimmer nic nevyčaroval. Fakt nevím, co je horší, zda toto, Shazam nebo Birds of Prey. První díl měl na úspěch štěstí, ale zde Jenkins ukázala, že fakt neumí. 3/10

• 27.11.2020  11:25
    Americká manželka (TV seriál) (2016)

Učebnicová ukázka amerického kýčovitého stereotypu , která kromě otravných odporných postav nenabízí nic než absolutní odpad dnešní seriálové trendové doby...

• 23.11.2020  07:41
    Zone Blanche (TV seriál) (2017)

Zjevení jako kráva. Napínavá, podmanivá, mysteriózní, drsná a místy vtipná kriminálka ze zapadakova obklopeného magickým lesem s pohanskym Bohem, který se o obyvatele stará.... Ale jen o některé. Co díl, to případ a jedna velká vyšetřovačka napříč celým seriálem v pozadí. Kamera je naprosto skvělá a hudba velmi kousavá pod kůži. Velké příjemné překvapení..

• 23.11.2020  07:38

Nevím proč, ale k tomuto filmu m velmi pozitivní vztah..

• 23.11.2020  07:11
    Zone Blanche - Série 2 (série) (2019)

No atmosféru to má jedinečnou, hudba je podmanivá a napínavá a kamera perfektní ale ten poslední díl s odhalením, to je zklamání...

• 12.11.2020  23:14
    V pasti (TV seriál) (2016)

Výborná a doslova mrazivá kriminálka. Ten obří fousatej kodiak se mi zaryl pod kůži během prvního dílu. za mě velmi povedené, drsné, provázané a hlavně to prostředí.Postavy jsou výborně napsané a zahrané, líbí se mi, že vlastně vůbec nevíte, kdo by vůbec mohl být vrahem, není to průhledné ani trochu, přesně takhle si představuji kvalitní krimi. skutečně mrazivé a mrazivě napínavé. Druhá serie to sráží na kolena neskutečně. postavy se chovají absolutně nelogicky a to hlavně jeho dcera, která se chová jako výstavní píča a já se těšil, až si užiju její pád. Už to nepůsobilo jako V pasti, čili smysl první řady byl pryč a veškerá atmosféra a ledová nejistota a napětí zmizelo..Každopádně výborný seriál.

• 2.11.2020  10:15
    Gogs (TV seriál) (1994)

Neskutečná prdel

• 1.11.2020  14:03
    Třetí den (TV seriál) (2020)

První polovina výborná, Jude podává svůj precizní klasický výkon a celé to působí tajemně, mysteriózně a velmi hutně s tím, že čekáte nějakou drsnou pobuřující pointu. Druhá polovina je jeden velký odpad, navýsost nezodpovědnéá matka, který je u prdele, kde má své děti na ostrově plném psychopatů, v hlavní roli je naprosto nepřesvědčivá, dcera která si nechá během hodiny vymejt mozek cizím člověkem jen aby následně zase otočila a nastalé k posrání se opakující, že Osea je srdcem světa a pokud Osea trpí, logicky trpí celý svět. Navíc divný konec. Ne, tohle byla fakt blbost.

• 1.11.2020  12:00

Ztělesnění naprostého amaterismu. Žalostné efekty a velmi laciná produkce. Veškeré kouzlo jedničky se vytratilo.

• 30.10.2020  22:59
    K jezeru (TV seriál) (2019)

Velmi napínavé, mrazivé a drsné, místy znepokojivé a hlavně, nepředvídatelné.

• 29.10.2020  21:10

Rádoby vtipní idioti, co se celý film neustále překřikují a přeřvávají a pořád dokola a celé se to má tvářit k posrání vtipně...

• 29.10.2020  21:09
    Ozark (TV seriál) (2017)

Bateman mě nesmírně mile překvapil a dokázal, že není jen idiot z komedií. Za mě naprosto výborné a to včetně vedlejších rolí. Když se kupí sračky, tak pořádně. Připomíná mi to Raye Donovana.

• 29.10.2020  21:06
    Barbaři (TV seriál) (2020)

Celkem fajn, finální řežba mohla být delší...

• 5.10.2020  10:56
    I Am Not Okay with This (TV seriál) (2020)

Takové krásně vtipné roztomile přirozené až běda. Já se skvěle bavil, bylo to často velmi humorné. Sophia je další mladý talent. To nadpřirozeno tam ani nemuselo být, ale rozhodně mi tam nevadilo a hodně mě zajímá, co se bude dít dál.

• 5.10.2020  10:54
    Vychováni vlky (TV seriál) (2020)

Místy velmi drsně a poctivé znepokojující scifko, ale místy průměrná televizní produkce. Každopádně z toho cítím velky kus Ridleyho, který z toho prostě dýchá. Kamera je občas skvělá a někdy bohužel zase nic moc. Celkově je to fajn, rozhodně se těším na další sérii, která snad zodpoví plno otázek a vysvětlí ten wtf závěr první série.

• 18.9.2020  23:31
    Ďábel (2020)

Pomalá atmosfericky drsná ponurá podívaná. Výborný casting, Hollandův dosavadní vrchol, ten chlapec fakt umí. Nechtěl bych žít v té době, ani na jihu USA. Poradně depresivní drama jak se sluší a patří... Ke konci jsem už ani nedejchal...

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25