Ratemus

Ratemus

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 15.5.2020  08:25
    Hollywood (TV seriál) (2020)

Nádherně zahraný naprosto pohodový seriál. Výborně napsané postavy, chemie postav a celkově ta výprava a zpracování mě skutečně ohromila, emoce místy houstnou ... Já jsem nadšený.

• 3.5.2020  22:56

Chris rozhodně překvapil, protože takhle ho vidět v akci, to byla pastva pro oči. Souboje a akce celkově naprosto perfektní a kam se na toto hrabe pomalý baleťák John Wick. Jednozáběrová pasáž výborná. Sice to občas postrádá logiku, ale za tu akci....je to byla onanie, to prostě plný počet dám a musím říct, že Chris rozhodně zraje.

• 21.4.2020  06:17
    Dunkerk (2017)

Nebyla to teda žádná prdel tam přežít, ale to ostatně během války kdekoliv. Nejvíce mě dostávala kamera, ta je tu naprosto perfektní, hlavně ty širokoúhlé záběry. Casting byl tak nějak Nolanovsky klasický. Bylo také zajímavé sledovat dění z různých rovin, že spoda zápolení a boj vojáků o život ve 100 +1 potapejicich se lodí, shora stejné dění jen z pozice letecké bitvy. Asi to není nejlepší Nolan, ale rozhodně je to skvělé a to ani nezmiňuji podmanivě mrazivou napínavou hudbu

• 19.4.2020  08:46

Nejlépe zpracovaný MK, krve jak když naseres, čiré erko a dobré hlášky. Postavy sympatické, ale celé to bylo tak nějak hrozně rychlé. Jsem rád že se to zaměřuje převážně na Scorpiona a čekám ve druhém díle nové postavy a opět pěknou dávku brutální akce. Tohle je srdcovka.

• 17.4.2020  18:55

Nejsem velký fanda SW světa, aktuální trilogie nestojí za nic a konečně tu máme zakončení této ságy z předaleké galaxie, kde nejspíš žije jedna rodina, kolem které se vše točí, takže předaleká tak galaxie asi zase nebude. Rozhodně je to lepší než předchozí díl, lokace se mi fakt líbí, vizuál také. Výprava byla celkem fajn, ale nechápu ty postavy. Čím se sakra ta otylá Rose zasloužila, že byla i zde a měla dokonce několik scén? Poe je fajn, konečně není upně zbytečnej ale Finn? sakra totální nezmar a zbytečnost, postava k ničemu. Rey a Kylo konečně došli k závěru, jejich Silové rozhovory mě celkem bavily a na Daisy se hezky kouká, ona si ty bílé hadry prostě neušpiní a pořád jí to sluší. Závěrečný ,,souboj,, byl nijaký a spíš nic moc, naopak kvituji konečně reálné souboje s meči a ne ty tragické digi hopsa hejsa v druhé trilogii. Konec s arci flotilou byl fajn, ale to zničení prostě bylo opět strašně rychlé a jednoduché, čili flotila uplně k hovnu. Papatin nebyl špatný. Za mě celkem fajn průměrný díl, na který stejně zapomenu, protože tam není nic zapamatovatelného. Viděl bych to na úrovni ep 2. Snad další díly budou lepší.

• 14.4.2020  12:25

Není to tak dobré jako předchozí díl, tady jde až moc vidět, že se to dělá jen z nutnosti, aby Teda jak bylo nějaké pokračování. . Ovšem co bych vypíchl je hraní starých osobností Hartem a Johnsonem. To bylo dobré, ale to je fakt asi vše... Jako jo. Nebylo to úplně hrozné, méně je někdy více.

• 9.4.2020  23:16

Tyhle dramata, to já můžu. Gibson a hlavně Penn ukazují naprostou hereckou profesionalitu. Docela vážné náročné téma perfektně natočené s úžasnými herci, kteří podali maximální výkon. Za mě výborný film a jeden z nejlepších filmů roku.

• 7.4.2020  23:03

Miluji motion Capture, nabízí se srovnání s Favreauvou Knihou Džunglí, který je více pohádková a disneyovská, toto je více drsné akční a procítěné. Co se týká dabingu, ten byl perfektní a do hlasu Blanchett jsem se okamžitě zamiloval, Baghíra v podání absolutně podmanivého hlasu Christiana Bala byl úžasný a konec naprostá nádhera, jsem sakra rád, že tu Serkis použil i slony, kteří mi v Knize džunglí chyběly. Emoce tu byly také a ne slabé. Za mě výborný film, který se mi líbil více než Kniha džunglí, Serkis jasně ukazuje, že je nejen dobrý herec a imitátor (Balů, Caesar, Snoke, Glum), ale i režisér.

• 7.4.2020  22:57
    1917 (2019)

Naprostá ohromující precizně perfektní filmařina vybroušená jako diamant. Úžasné, ten vizuál a práce s kamerou, herci, výprava, prostředí, herecký výkon, napětí a emoce. Takhle dlouho jsem ve válečném filmu neviděl zobrazení fronty a válečných vřav, 1917 ukazuje skutečně syrovou podobu zákopové hnusné války ve všech jejích krásách. Byly okamžiky, kdy jsem ani nedýchal. Ryze čirá krása.

• 2.4.2020  23:18
    Neviditelný (2020)

Už hlavní role mě velmi vystrašila, protože Příběh služebnice v jejím podání mě irituje tím, jak k posrání otravně čumí a čumí a čumí a civí a civí a čumí. Zde tomu není vůbec jinak. Navíc Neviditelný je prošpikován naprostými logickými lapsy, že by se jeden posral. Chování postav je kardinálně až navýsost nelogické a tím pádem celý zážitek a vše, co je dobré na filmu jde střemhlav do prdele. Jako není to špatné, ale to chování postav mě tak iritovalo a rozčilovalo, že nemůžu jít s hodnocením výše.

• 30.3.2020  00:42
    Na nože (2019)

Výborné, hýřící barvami s hvězdným obsazením s pestře modrookým Craigem v čele. Výborné, vtipné, neprůhledné, překvapivé. Nemám slov, velké překvapení a po dlouhé době úžasný film, u kterého jsem se náramně bavil. Výborná režie a scénář a když už si člověk myslí, že je to vyřešené, tak vždy přijdou s něčím uplně novým. Těším se na další případy.

• 30.3.2020  00:36

Pěkné, pohodové, nenásilné a vtipné. Cate Blanchett je neskutečná kočka, strčí do kapsy kde koho. Helen BC opět ve vtipné roli, Anne předvádí neskutečné kousky, Sanda krásná a velmi silná postava, která rozhodně v čele týmovky a celkově nezahambuje tuhle ženskou předělávku Cloonyho, kterého bohužel museli ve filmu udělat mrtvým.

• 25.3.2020  00:32
    Bloodshot (2020)

Bloodshot je má velmi oblíbená postava, snad vše jsem s ním přečetl a rozjezd adaptace a hned celého univerza mě velmi potěšila. Co mě ale vůbec nepotěšilo, byl casting, Vin Nafta na tuto roli? Vždyt umí hrát jen jednu polohu a jednu postavu snad ve všech svých filmech a zde to dokazuje už jen tím, že opět nosí bílé tílko. Rozhodně mi zde sedl více než v 100+1 Rychle a Naftovitě, ale jinak opravdu velmi brutální slabota. Bloodshot není vůbec ničím zajímavej, je to nudné, kardinálně béčkové, casting žalostnej, akce velmi průměrná a už vůbec tomu nepomáhá rating a absence krve. Je to jak velmi béčkovej film z devadesátých let z análů Stephena Saegala. Diesel to nezvládl, Guy to nezvládl, ale ten byl zdaleka nejlepší, Eiza je sice kočka, ale to je asi tak všechno...tady není nic, co by za to stálo. To ani nezminuju závěrečnou akci plnou digi blití na výtahu dlouhém jak runway v Rychle a Zběsile 6 a toho navýsost nesympatického dementa s prodlouženými pažemi, který snad to kravské přežvykování žvýkačky měl ve scénáři. Za co jedna hvězda? za tu odvahu tohle vůbec zpracovat a snad i za toho vtipného ajťáka s pěkným britským přízvukem.....tak snad to vyjde u Paramountu

• 18.3.2020  23:45
    Ragnarök – Konec světa (TV seriál) (2020)

Jak to krásně začalo a probíhalo, tak to skončilo maximálně dementně a je fakt tristní, jak vyjebali s divákem. Kdyby David Alexander Sjøholt méně prostě jen stál a kurva čuměl, mohli se více věnovat příběhu a MOŽNÁ by se v závěru i něco stalo. Jako je to moc příjemné pojetí a původní znění je krásný, ale sakra, to neustálé zírání Davida mě k posrání iritovalo a absolutně nulový závěr vytočil. NIC ale opravdu NIC se nestalo a neuzavřelo. Snad bude druhá serie, kde bude méně zírání a více příběhu.

• 16.3.2020  09:14
    Durrellovi (TV seriál) (2016)

Nic jsem nečetl, hodnotím jen seriál a ten je pro mě velmi příjemný retro z krásného prostředí.

• 15.3.2020  23:30

Nádhera, perfektní znázornění dětské naivity. Taika uvařil úžasnou satirickou komedii s perfektním nevinným tragickým humorem, kde mísí řádnou dávku humoru jen, aby se dostavila vlna napětí, emocí a dojemných scén. Ale hlavně ta dětská humorná nevinnost a neznalost to nese nahoru. Za mě výborné.

• 13.3.2020  22:51
    Cizinec (TV seriál) (2020)

Velmi příjemná miniserie z Anglie. Snad všechny postavy mě bavily, pěkný, pohodový a rozhodně příjemné překvapení

• 13.3.2020  22:32
    Outsider (TV seriál) (2020)

Řádná dávka hutné atmosféry linoucí se od začátku až téměř do konci, kde atmosféru vystřídá krvavý a překvapivý masakr. Sice se to v pár bodech liší od předlohy, ale i tak s ledovým klidem prohlašuji, že se jedná o jednu z nejlepších Kingovek za poslední roky. Ben Mendelsohm je konečně po 100+1 záporných rolích kladný a zde přímo exceluje. Další věc je naprosto temně atmosférická hudba, která skutečně navozuje napínavou hutnou atmosféru. Konec už je takový slabší, čekal bych něco jiného, ale budiž.

• 29.2.2020  18:31

Člověk musí být nevím co aby se mu tato debilita líbila. Už začátek, kdy kurva řekne, že se bude jezdit a cenou pro vítěze bude ona, mě totálně iritovalo. Zbytek se nese v duchu klasické debility této celé série. Tohle je nejspíš ten nejhorší díl

• 24.2.2020  12:08

Zoufalá snaha se vyrovnat předchozím dílům a Bayovi, které nakonec vylezlo jen Rychle a Zběsile v černém. Proč se do toho musí cpát opět Mexiko jsem nepochopil, Rambo, Terminátor a teď tohle...milfka čarodějnice úřadující celý film z balkonů věčně si přežvykující čáry máry mě fakt spíše otravovala, nějaké vodoo sračky do toho fakt nepatří a nakonec tu máme tým nádherných mladých lidí jako z časopisu, kteří jsou prostě dokonalí. Každou chvíli nám film ukáže, kde se dej odehrává a jsme nuceni sledovat polonahe lidi, život na pláži, kde nenajdete nikoho nad třicet, všichni vypadají dokonale a jak říkám, rychle a zběsile hadr... Abych jen nehanil, jediný důvod, proč tři hvězdy je ústřední dvojce, která i po letech předvádí fajn zábavu a hlavně humor je povedený..ale to je fakt vše

• 17.2.2020  23:11
    Zámek a klíč (TV seriál) (2020)

Překvapivě svěží a velmi příjemná podívaná, která dodržuje základní kameny předlohy. Je to příběh o dětech, ovšem ne pro děti, herci a postavy velmi sympatické a celé je to takové hezky koukatelné. Na tohle jsem se velmi těšil, protože předloha je skutečně perfektní a seriál se i na drobné změny a odklony povedl na výbornou.

• 9.2.2020  12:50
    Gentlemani (2019)

Král Ritchie se vrací na trůn. Tohle tu chybělo, přesně takový film tu chyběl. Casting naprosto fantastický, humor perfektní a Ritchie je opět tím skvělým řežisérem, kterým býval v dobách Podfucku a Prachů. Úžasné. Na druhou stranu mám ovšem velkou výhradu a problém s formou vyprávěním. To mě fakt iritovalo a samozřejmě nějaká partička hip hap hoperů....to tam asi prostě nesmělo chybět.

• 8.2.2020  23:40
    Jeho temné esence (TV seriál) (2019)

Předlohu jsem nečetl, ale tohle se mi fakt líbilo, moc příjemné svěží a takové koukatelné. Rozhodně to má potenciál, Dafne je skvělá, záporačka řádně slizká, Pantík roztomilej a celé to působí velmi příjemně. Za mě velké překvapení a taky to má skvělou úvodní znělku.

• 8.2.2020  20:49

Normálně nepoužívám vulgarismy, ale tohle byla kardinální píčovina. Když už si myslím, že po slaboučkém Shazamovi nepřijde nic tak slabého, tak přijdou Birds a já opět musím docenit Ligu. Ještě pár takových debilit a dám Lize pět hvězd, protože tohle je fakt hrozný, ale neskutečně. Ani jednou jsem se nezasmál, ta její vypravěčská intonace mi lezla krkem a totálně mě iritovala a hraje se až šíleně na to, že Harley může říct a udělat absolutně cokoliv a já jako divák se musím totálně posrat blahem, protože je to přece super boží cool Harley, ale bohužel, ještě horší v tomhle je to než Deadpool 2. Skutečně film pro 14 létě holky s ratingem R... Huntress v podání Mary EW je nejlepší postava, drsná a dle předlohy s italskými kořeny. Pořád jsem čekal na Black Maska, ale padouch je nějaký Black Withoutmask, Black Mask je tam až úplně na konci na pár minut... Ne, Ewan to zahrál skvěle, jako vše, jen ta postava tam není... Místy mi to připomínalo Blade 2, kde Bladovi vyjde každý skok, chvat do posledního puntíku vteřiny a milimetru. Tady taky, Harley hodí do vzduchu mobil, udělá hvězdu, kopne telefon a sejme tím policistu, to je tak devadesátkové.. Jo a taky všichni padouši jsou chlapi které prostě jakákoliv ženská zbije. Sumasumárum, nejhorší DC film.

• 8.2.2020  13:00
    Blade 2 (2002)

To je klasický akční béčko své doby akorát napasované na superhero komiks. Blade dělá naprosto nepřirozené pózy jak baletka, má drsné žůžo cool hlášky, hází drsné výrazy a vše mu vychází do poslední vteřiny a milimetru. Kvituji přítomnost hereckých hvězdiček, které ovšem nedostali dostatek prostoru a jejich potenciál tak zůstal nevyužit viz Donnie yen. Perlman drsnější než toaletní šmirgl a už zde jde vidět Torův styl, který poté použil v Hellboyovi a k seriálu Strain. V té době to bylo asi skvělé, ale dnes je to tak nějak už úsměvné, jak se to snaží tvářit děsně vážně áčkově, např jak všichni pro efekt nosí sluneční brýle a to i ve tmě. No, je dobře, že nového Blada už Snipes hrát nebude.

• 25.1.2020  16:32
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Musím říct že toto mi vysloveně sedlo, krásné prostředí, drsná akce, když už na ní dojde a to hlavně Henry s mečem a to nemluvím o tom, jak mu role Geralta neuvěřitelně sedne. O předloze vím leda hovno, takže je mi u řitě, jak je to věrné předloze. Další postavy též sympatické a fajn.. Za mě fajn fantasy.

• 23.1.2020  22:38
    Servant (TV seriál) (2019)

Myšlenka perfektní, důraz na napětí, napjatou atmosféru a trochu i toho okénka do světa kulinařiny. Herci naprosto přirození, i když celkem často chování tak trochu nelogické. Bohužel konec mě neposadil na zadek, ale co se dá dělat. Je to fajn, ale taková jednohubka spíš

• 20.1.2020  09:53

Po dlouhé době velmi povedený díl paradoxně velmi poklidný. Pohřeb byl krásně udělán a přiznám se že byl velmi dojemný. Odchod Lagerthy velmi pěkný, valkýr a shledání s Ragnarem bylo už skutečně slzu nahánějící... Velmi pěkné

• 4.1.2020  16:40
    See (TV seriál) (2019)

Myšlenka perfektní, skutečně originální nápad. Zpracování na velmi dobré úrovni, žádní lidé alias Daredevil ale skutečně slepci a Momoa v nejlepší roli. Syrová drsná akce, fajn postavy a to dokonce i ta asympatická královna.

• 1.1.2020  19:32

Jeden velkej vyblitej cukrkandl a ještě od pokladů českého filmové dna, Zdeňka Trošky

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24