Ratemus

Ratemus

Česko

26 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Mel Gibson

  Naprosto unikátní režisér a fenomenální herec, který zvládne snad každou roli. Nezapomenu na Statečné srdce, Patriota, ale hlavně Smrtonosná zbraň. Je to prostě Pan herec.

  oblíbené filmy: Smrtonosná zbran 1-4, Patriot, Statečné srdce, Výkupné, Maverick

 • foto

  Leonardo DiCaprio

  Jeden z nejtalentovanějších herců posledních let, jeho talent je opravdu obrovský a herecký rozsah nemá hranice.

  Oblíbené filmy: Krvavý diamant, Chyt mě pokud to dokážeš, Skrytá identita, tajuplný ostrov, Počátek, Dospívání po americku, Revenant

 • foto

  Samuel L. Jackson

  Herec s neuvěřitelným hereckým rozsahem, jeho filmy prostě miluju, ve většině případů se prostě nejedná o propadák, má neuvěřitelnou mimiku, skvělý přízvuk a talent.

  Oblíbené filmy: Smrtonosná past 3, Formule 51, Nespoutaný Django, Čas zabíjet, V řetězech, Kingsman, Odpočítávání, Vyjednavač

 • foto

  Mark Ruffalo

  Velice sympatický herec s příjemným hereckým projevem, koukat na něj mě prostě baví, je jedno jestli se jedná o debilní romantickou komedii typu A co když je to pravda, nebo thriller v podobě Prokletého ostrovu.

  Oblíbené filmy: Poslední pevnost, Prokletý ostrov, Zodiac, Marvel, Věčný svit neposkvrněné mysli, Collateral

 • foto

  Kevin Bacon

  Mistr záporných rolí, už dlouho jsem ho neviděl v pozici kladné postavy. Když jej vidíte na plátně, vždy mu jeho roli věříte vryje se vám pod kůži a neděláte nic jiného, než že se těšíte, až na něj konečně dojde.

  Oblíbené filmy: Spáči, Muž bez stínu, Divoká řeka, X-men: první třída, Rozsudek smrti, Ozvěny mrtvých, Tajemná řeka, JFK

 • foto

  Forest Whitaker

  Vždy je potěšení se dívat na tohoto úžasného herce,  v jednu chvíli jde z jeho tváře vidět ohromnou radost, smutek, emoce a jindy zase neskutečnou zlobu, hněv, násilí. Forest je neuvěřitelně sentimentální herec, pro mě jeden z nejlepších.

  Oblíbené filmy: Poslední skotský král, Komorník, Street Kings, Repo man, Úkryt, Fenomén, 

 • foto

  Liev Schreiber

  Další herec mnoha rozsahů, nevim, ale po každé když ho vidím, je mi tak nějak jedno, o čem ten filmy je. Divadelní talent se v něm neztratí, jde vidět, že je opravdu herecky někde jinde.

  Oblíbené filmy: Wolverine:origin, Ray Donovan, Koule, Salt, Repo man, Odpor, 

 • foto

  Sam Neill

  neskutečně charismatický herec s talentem od boha....tohle je Pan herec a absolutně nenahraditelný

  oblíbené filmy: Jurský park, Horizont události, Merlin, Peaky Blinders, Šílenství, Svítání, 

 • foto

  Gustaf Skarsgård

 • foto

  Jon Bernthal

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace