tereza.k

• 24.5.2017  20:16
    Pokání (2007)

Chtěla jsem dát 4*, ale za ten konec to muselo být 5*

• 9.4.2017  00:48

Srdeční záležitost. namlsaná kreslené verze jsem se bála jak to dopadne, a dopadlo to dobře. Luke jako Gaston je přesný :D U mě spokojenost, dabing se ale moc nepovedl, hlavně u zpěvu. V originále to mělo šmrnc. Jenom mě napadá otázka, jak se vzali u dvora černoši jako šlechtici celkově jako rovnoprávné bytosti. Já vim, je to pohádka ale stejně mi to k té době nějak neštymuje.

• 6.3.2017  21:46
    Muzzikanti (2017)

Tak nějak mi ta negativita připadá jako národní sport. Nebyl to velkofilm, ani umělecký dílo a ani to o tom nikdo netvrdí. Na druhou stranu to nebyla ani trapná komedie, která se snaží vycucat plácání a chechtání obecenstva koláčem hozeným do ksichtu. Je to milý oddechový film, lehce nostalgický s krásnou hudbou a jestli bude v letním kině, jsem tam jako na koni. Asi to bude jeden z těch filmů, co není veledílo ani super nabušenej film plnej efektů a akce a filozofických myšlenek, nemá žádný ocenění, nenese poslání, nereklamuje charitu, nezachraňuje africký děti ani nebojuje za mír, neni nominovaný na Oskara ani na Lva, ostatně to by bylo stejně jedno, neboť v rámci patriotismu přes Masaryka nejede vak, ale pro mě to byla krása. Tak nějak životní příběh několika lidí. A co je na tom zlého? A to jsem se děsila co to zase bude za umění.

• 19.2.2017  20:02

Takže. První tři díly jsem měla pocit, že je to lehce komediální seriál. Proč ne. Pak ty další tři díly, byly naprosto dokonalý. Děj, příběh a hlavně PAN velitel. A po tomhle skvostu jako dorazil Langmajer. Nic proti, děvkaře, hajzly a dementi hraje dobře. Ale jako postava s autoritou nebo velitel... no ani náhodou. A to režisér asi věděl a tak z něj rovnou udělala vola od prvního záběru. Krásný moment byl Zedníček s Vaculíkem, " berte to jako pochvalu." No ale jinak děs. Škoda. Po těch třech dílech, jsem se opravdu na další těšila, ale asi to už v pátek nezapnu, takhle mě dožrat.

• 22.11.2016  00:14

Tak buď jsem seděla ve špatným kině a nebo je ten film (až na hlavní záběr) děsně rozmazanej a nevykreslenej a dost jakoby do tmava, jako když je vybytej mobil a máte ten jas na minimum. Tak nějak jsem moc neviděla no.. Jinak dobrý, Edie není můj šálek kávy ale tejně jako ostatní herci mi tam sedli až na tu hlavní hrdinku, která byla uťápla, nepříjemná, s kýblem na hlavě a připomínala mi Andrlovou - děsná od začátku do konce. Jo a kde seženu hrabáka?

• 5.11.2016  14:49

Z 99 minut devadeát minut pohled na skály. Viděla jsem herce co dlouho ne. Ale to je tak všechno. Jak se stak povedeným příběhem dá natočit tak blbej film? Chyběli zásadní sceny, nějaký dialogy... pořád jsem jenom viděla: skály - někdo někam kráčí lesem - sklály někdo někam kráčí polem - skály.

• 27.1.2016  23:08

Asi jsem koukala na něco jiného. Mě se líbilo i když pravdou je, že nejvíce mě zaujala postava jejího otce. Goebbels byl tak slizkej, že by za to měl dostat snad i cenu. Ten černej humor, nevím jestli tam patřil, nebo tam byl omylem, ale nějak mi tam seděl. Moralisti asi napřáhnou prst, ale co, takhle to bylo. Hamna Stašová je excelentní. S takovou matkou by zmagořil asi každý. Kostýmy hezký, kulisy taky, ale něco tomu trochu chybělo. Přišlo mi to jako osnova k filmu a teď by to chtěla natočit celý, víc detailů, víc výpravy. vždycky to bylo šup rok - to se stalo tohle a jedu dál. Pomohu vám utec a šup byla v Praze. Film hezký pro mě, ale ano zasloužil by si mnohem lepšího režiséra a jinou herečku. Ale na naše poměry a záplavy romantických rádoby komedií nebo naopak duchaplných tragedií lepší nadprůměr.

• 28.10.2015  23:41
    Bezdružice (TV seriál) (2015)

Nač plýtvat slovy.

• 22.10.2015  00:38
    Mr. Holmes (2015)

Já nevím nějak se mi to líbilo. Pro skalní fanoušky Holmese asi nic moc, možná jim dokonce krvácejí oči, ale pro mě.... Depresivní dožití knižní postavy, chřadnoucí mistr svého řemesla ztrácející svouji největší zbraň. No a konečně jednou zase dobrý dětský herec, krásný kulisy pro mě nádherný film.

• 1.8.2015  23:52

Skvělý, konečně se to někam pohnulo, už ten minulý díl se mi zamlouval a dneska nádherný zážitek, to jsem nečekala. Šla jsem na dementní střílečku prakticky z nudy a najednou to mělo i děj, humor, akci, logiku (adekvátně ke stylu filmu samozřejmě) Herci si dle mého skvěle sedli a konečně už to neni film o jednom člověku. No co dodat,, spokojenost, jenom chvílemi trošku moc upovídané a doufala jsem že ta "agentka" zemře, ale nevadí i tak 4* naslouženě.

• 15.7.2015  23:35

Dojem z filmu pěkný.. ale o čem to bylo?

• 24.5.2015  15:34
    Oliver Twist (2005)

Film se mi nelíbil, nevím proč a proto ho ani nebudu hodnotit (kazit hodnocení, když nemám ponětí proč mě nebavil). Herci sympatičtí prostředí přesvědčivé i děj plynul tak nějak jak má. Mám ráda tohle prostředí tuhle dobu, ale nezaujalo mě to. Ale nebyla to vina filmu.

• 29.4.2015  23:32

Koukám, že jsem asi viděla něco jiného než řada lidí tady:) Konečně mají ty postavy nějakej život, nějakou minulost. Víc strojů, víc výbůchů, víc rvaček... no a? Když je to povedený proč ne. Já osobně mám radši umírněnější bitvy, ale tady to nějak sedlo. Mlátící části vs. party a rodinný život? Skvělý. Bála jsem se hrdinských řečí a trnula hrůzou aby se z nich nestaly "kladní hrdinové jak se patří" a díky! Nestalo se. Pořád jsou to ty stejní amatéři. Gratuluji! Jen ten konec mě nějak nas* ty budoucí Avengers mi teda nejsou sympatický ani omylem, ne, ne a ne.Připomínají mi tu mladou partičku pitomců z trojky postradatelných. Aktualizace po shlédnutí s dabingem: Už chápu proč se to kamarádce nelíbilo, že to byla nuda. Byla na tom v češtině. Jsem zastáncem našeho dabingu, nebo spíše jsem byla. Jestli jim za tuhle práci někdo zaplatil jsou to peníze prohozený oknem. Hnus fijalovej to je. Strašný, normálně jsem myslela, že z toho kina zdrhnu! Hlas Toma Kranicha na Tonyho? To myslejí vážně? A Wanda? To byla nějaká 100 kilová dabérka nebo nevim, nedalo se to opravdu ne.Dabing to vše zničil....proč jen jsem se na to podívala.....

• 7.4.2015  16:55

Bylo to trochu o ničem

• 7.4.2015  16:52
    Zulu (2013)

Hrozivě upřímný film, padali tam jak zralé hrušky, herci excelovali... kameraman se vyhnul šílenému třesu kamery, jak je poslední dobou zvykem, žádné zbytečné efekty...spokojenost

• 7.4.2015  16:47

mám pocit že z filmu vystřihly celou tu část, kdy se seznamovali??

• 7.4.2015  16:44

Chudák ženská několik let žije s válkou zmagořeným chlapem a když se srovná zastřelí jí ho... strašný. Film ujde, ale duch USA je tam furt, joho jsem vlastenec jdu bránit Ameriku, protože Amerika zachraňuje svět... vím, že za to film nemohl, že oni jsou pošahaný, ale prostě mi to kazí dojem, na druhou starnu oceňuji ukázku zastřelení toho malého teroristy (né to nejsou děti jsou to malý vrazi)... možná silný příběh, ale já se zkrátka nudila, zápletka je vlastně až po poslední scéně, kdy ho zastřelí jinej pošahanej vlastenec...

• 7.4.2015  16:38

Tyhle dva herce bych si představovala v něčem charakternějším... kdo je lump a kdo spasitel bylo jasné od začátku, zbytečná dobrosrdečná scéna o kopání studní a těžkém životu domorodců. Hm..

• 7.4.2015  16:31

Myslela jsem že to bude mít více nadšenců, trochu mě překvapily negativní ohlasy. Osobně mě 1. světová a její následky, zvláště pak v tomhle islámském podnebí nebaví a ani nezajímají, ale tady to mě bavilo hodně. Russelovi jsem toho otce žrala, holt nám k tomu tak pěkně zdědkvatěl. Turecký "oficír" s kouskem lidství taky super. Trochu průhledná scéna s tou nalezenou lebkou, (co se týče popravy vlastním bratrem) tak ta mě trochu zklamala. A že je to příběh jednoho zoufalého ovdovělého otce? Takové to bohužel bylo. Pohádková atmosféra zoufalé doby...sem tam trochu nadbytečné scény , ale celkový dojem velmi dobrý jak atmosféra města tak bitevních polí... jo a po dlouhé době zase sympatický herec v dětské roli.

• 10.3.2015  00:52
    Chlapectví (2014)

Skvěla řeeslná práce. Děj je neskutečně nudnej, vážně, tři hodiny čekám až to začne... od 12-ti let práce jsem čekala mnohem víc. Poodle mě zabitých 12 let, opravdu netušim o čem to mělo být, matka ztroskotanec? Ten kluk mi přišel jako vedlejší postava vedlejšího děje. Nevím nehodnotím asi jsem koukla na něco jiného než ostatní.

• 25.2.2015  07:25

Za 4* pátou hvězdičku jim sebral Samuel za to nesnesitelné šišlání a šlapání si na jazyk.

• 8.2.2015  21:22
    Hacker (2015)

jedna hvězda a to jenom proto že herci byly vynikající, jenom tomu chyběl nějakej scénář! JAKÝKOLIV!

• 8.2.2015  21:21
    Kód Enigmy (2014)

Nebudu se rýpat v historickém kontextu, je to film, né dokument. I když se snaží vyprávět historii. Miluju anglický "humor" i když tam vlastně není. Celé se to obešlo bez nablblých efektů a přesto jsem si ty dvě hodiny náramně užila. Ale upřimě ten Alan byl slizák, bez ohledu na jeho orientaci. Za mě super. Po to co jsem trpěla na Hackerovi a ještě něčem podobně příšerném, to byla fajn změna. Vlastně hodně dobrá změna. No a pak přijdu domů a v televizi puštěný Hřebejkův "u mě dobrý." za cooo! Sečteno podtrženo, filmová rovnice mi vyšla na 4,5 hvězdiček, ale vzhledem k tomu brau co jsem za leden shlédla dávám 5.

• 9.12.2014  01:15
    Duch nad zlato (TV film) (2013)

Z pohádky mi vlastně v hlavě utkvěl akorát Preiss a Bohdalová a věčné přenášení pokladu. Ale 40% mi přijde hoodně málo na to že máme o dost blbější pohádky. Bohdalka jako hamna byla skvělá, Hrušinský blbej až na půdu a zamilovaná dvojice nesympatická, asi jako v každé pohádce poslední doby.

• 9.12.2014  01:10
    Tajemství staré bambitky (TV film) (2011)

trochu mě zaráží to hodnocení (nízké) pro mě naprosto fantastická pohádka. Na druhou stranu po prvním shlédnutí mi to tak nepřišlo a vlastně se mi ani moc nelíbila. Ale podruhé, třetí... neuvěřitelný humor, tedy pro mě - není na první pohled patrný a při každém opakování vidím něco jiného. Klus je pro mě... no nemám ho ráda, ale tady výkon na jedničku. Feren a Lorenc - tak užasně slizké rádce dlouho v pohádce neměli. Dokonce i ta Anička byla celkem sympatická (v porovnání s princeznama z posledních dob) Humorem u mě vítězí, překousnu tu i šílenou Kostkovou. Líbí se mi absence efektů, konečně... Málo honosných šatů? Málo komparsistů, málo nevim čeho? Nevadí ty dialogy mi stačí, v podstatě by mi to vyhovovalo i jako MP3 :) A že je autorem autor kameňáku? Jak zde někdo poznamenal. No a někdy se holt zadaří no.

• 9.12.2014  01:01
    Pollyanna (TV film) (2003)

Až na tu nesnesitelnou holku (vážně mi byla strašně protivná) to mělo nádhernou atmosféru

• 27.10.2014  00:24
    Soudce (2014)

Šla jsem do kina vlastně z podzimní nudy a když jsem zjistila (po zakoupení lístku) že to má dvě a půl hodiny myslela jsem že to se mnou švihne... Ale šla bych si tam sednout znova. Emocionální výlevy všech herců byly naprosto skvostné. Co ale oceňuji nejvíc, je ten konec. Strašně jsem se bála, že přijde záběr šťastného maloměstského soudce, zeleného trávníku, grilu, sousedského pokecu atd...." naštěstí to ukončili u točení křesla - díky! Edit po shlédnutí s dabingem: Proplesknout, povjesit, vykuchat ... co jim ten film proboha udělal!

• 8.7.2014  20:15

To má 102 minut? Mě to přišlo jako okamžik, ale nezapomenutelný...

• 5.7.2014  21:56

Jojo krása, jenom kdyby viděl Disney co pod jeho jménem natáčí teď

• 29.6.2014  23:04

odpornej film a ještě odpornější herečka a na víc o ničem.... mám snad ty feťáky litovat? Pro feťácký spratky vážně nemám pochopení.

<< předchozí 1 2