Thor: Láska jako hrom (2022)

bohuzel, akce moc nikde... humoru az prilis..skoda penez...najhorsi thor. Ragnarok bola spravna porcia vsetkeho, toto bola nespravna porcia nicoho..

Zelený rytíř (2021)

Okrem vizuálu pekných sceneri je to jedna neskutočna nuda. Záver absolútne nepochopeny. Ten kto toto vyhlásil v komentároch za film roka tak ten musí byť pometeny

Králíček Jojo (2019) odpad!

neskutocna P uz od zaciatku, jako toto mohlo byt nominovanena oscara? po prvych 15minutach mindfuckshitu som to musel vypnut...

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Ako fanda batmanu musím bohužiaľ dať len jednu hviezdičku a to za výkon Bena Afflecka, ktorý batmana zahral bravúrne, ale som neskutočne sklamaný. Viem, že Nolan za toto už po tomto nezasadne, Bale takisto nie, divím sa, že Affleck to zobral. Staré batmanovky boli aspoň na hranici boja človek vs človek a bolo to uveriteľné, ale scenár tejto novej verzie je strašný, fight superman vs batman trval tak 5 minút, celé sa to triaslo zdĺhavým eposom ku boju proti kryptonskému mutantovi ?? what the hell.... Je vôbec možné aby aquaman hral 10sekund vo filme? Metropolis near Gotham, fakt? really?... Atomovka v nebi, a všetci uplne ok ...bohužial aj soundtrack vôbec nesedel do filmu, okrem dvoch piesní, ktoré mohli mať lepší a výraznejší priestor, inak to nebolo počuť ani slyšet..+ efekty v kine tiché, nebolo počuť výbuchy nič ( možno zlé kino, možno nahrávkou neviem ) ... Neskutočná, škoda penazí za kino, neskutočne sklamaný, Zackovi Snyderovi niečo dať točiť ( Superman crapp detto )..napätie tvorené zvukom cez plné, to sú efekty, ktoré tiež dorábajú dojem, ktorý u Nolana hral rolu, bohužiaľ tu to bolo slabé + neskutočne nezmyselný námet do scenára plného neuveriteľného oproti Nolanovým verzie, každá časť mala iskru, soundtrack, stupňovanie a aj cez síce malé nezhody, bol to uveriteľný fight man vs man vs okolie, ale toto ma fakt dojalo. Damned ruined superheroes. Zaslúžili sme si viac..zaslúžili sme si reálne, ale nie príliš hrotený nezmysel mutanta z kryptonu, ktorý vypadal jak Azog z Hobita / SKRET z LOTR vs magor z batmana..

Noční recepční (2016) (seriál)

svižné britské drama, ktoré ponúklo gravúrne výkony Dr Housa vs Lokiho, a svojim spôsobom pripomína drsnú, exotickú a hlavne bondovku vojenskeho podsvetia...pochvaľujem a teším sa na druhú seriu :)

Až po vás (2003)

Nič iné než 5* si tento film nezaslúži..Milá romanticko-príjemná komédia, v ktorej niektoré scény boli perfektne zahrané...Humor tam samozrejme nechýba....Náhodne som to videl v televízii...ale už od začiatku ma to chytilo až tak, že som musel posunúť celý deň kvôli tomu :) Jedna z najlepších francúzskych komédii..Bojím sa, ale, že bežnému divákovi, ktorý to nepozerá v origináli a nevie po francuzsky, tak taký efekt to v ňom nezanechá...Jednoznačne pozerať v origináli...tie vtipy lepšie vyznejú...oveľa :) Ale naj bola scéna, ked prišiel Louis na pohovor someliéra, a namiesto degustácie vínka, to vínko pil ako vodu lebo už prvé momenty bol nervozny :D

Velká rána (2004)

Po druhom prezretí som musel zvýšiť o jednu hviezdičku. Tento film má toľko dobrých hercov v sebe, že za ten čas čo natočili iné veci, sa Vám vybavia ich filmy a tým pádom aj vtipné scény sa prepletú. Vinnie Jones ako tvrdý chlapík - tu NIE je. CHarlie Sheen ako devkár - hm not workin so much here..Morgan Freeman ako dobrák - nie tu nie .. ale milo áno :D a Owen Wilson má jednu jedinú vec ktorá vždy zachráni všetko. Krivý nos a úžasný hlas ktorý zahrá každú lož do zaujimavých výšok, a pridebilnený výraz do toho..proste nesmej sa :) .. + prostredie Hawaia..+ hudba..really fkin grejt egen.

Dilema (2011)

Mrzí ma, že tento film má tak nízke hodnotenie, pretože síce nemám toho tučka rád ako herca, ale niekedy sa snaží to podať, a vie to. V tomto filme mu to išlo, prostredie a téma automobilky ušli, scény vtipné boli. Music was fokin grejt.. Where s the problem ?..... Ready Aim Fire - Unknown - Piesen, ktorá mi ten film vždy bude pripomínať :)

Sousedská hlídka (2012)

Ak mám pravdu povedať, trailer na to je na 5 bodíkov, ale celý film na 2. A to len kvoli neskutočným bláboľom, ktoré to ničia. Najlepšie scény samozrejme v traileri - strieľanie na emzáka + fotenie sa s ním...:) to bol hlavný teaser funny jokes vo filme, ktoré ale zmizli...Síce ešte eerotické doupe bolo vtipné..

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Čakal som trošku viacej, všetko fajn, len nejaká hnusná chobotnica ako záporák ? WTF. John Malkovich to síce podal,ale na plátne to bolo fakt hrozostrašné..